Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

KAsjopejka.jpgooo Kochana.. czekaj na nagrodę moze ktos sie dopatrzy że to post nr 1000 :D

 

Tak tak jestem rónież ciekawa pomysłow na naszą ślicznotke :) ..

hmm moze zaczne.. ale tego to juz sie naoglądaliście bo to tylko z budowy :D

 

 

Widać, że sporo osób jest na etapie budowy Kasjopei... Szkoda tylko, że tak mało osób pokazuje i relacjonuje swoją budowę. Chętnie popatrzyłabym jaką koncepcję na ten dom mają inni.

 

Pozdrawiam,

A.

 

 

edit: woooww, post nr 1000 :) oby więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam zazdroszczę Wam wszystkim daleko według mnie posuniętej budowy. u nas dopiero część fundamnetów:(. w tym roku chcemy tylko zrobić stan "0" oby pogoda na to pozwoliła. do fundamentów użyliścmy najpierw chudego betonu B15 a potem B25.

 

wklejam fotki choć malutko zrobione ale nas cieszy szalenie. Kasjopea 3 bez większych zmian. Dodano tylko kanał w garażu i okno.

[ATTACH=CONFIG]143759[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]143760[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]143761[/ATTACH]

 

na drugiej fotce bednarka odgromowa którą elektryk kazał umieścicw fundamencie!!!

 

u nas sam stan"0" a raczej jego koszt zwiększył sie o 10.000zł:bash: kupiliśmy 1200 bloczków betonowych a potem musieliśmy dokupić jeszce 1320!!! więc prawie piwnica wyszła! pod fundament wysypali nam 42 tony piasku!!!

 

planujemy OGRZEWANIE pompą ciepła.

 

byliśmy też oglądać okna woknoplast interesuje nas kolor VERMONT,trójszybowe.

czy braliście wszyscy dwiepary drzwi przeswunych?

 

 

znalazłamw necie wizualizację kuchni kasjopea!!! ale się ucieszyłam nareszciemogęsobie wyobrazić naszą kuchnie.po prawej trzy rożne perspektywy tej samej kucni;)

http://fs-wizualizacje.com/pl/portfolio/interior/kuchnia-1

Edytowane przez garnuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy też oglądać okna woknoplast interesuje nas kolor VERMONT,trójszybowe.

czy braliście wszyscy dwiepary drzwi przeswunych?

 

U nas właśnie dzisiaj wstawiają okna: oknoplast, Winergetic Premium, w kolorze złotego dębu. Na dole w salonie zrobiliśmy drzwi otwierane "normalnie" :), natomiast na górze w sypialni będa przesuwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, w salonie mamy okna przesuwne (oba)- są mega wygodne w użytkowaniu i wyglądają bosko :)

nie wyobrażam sobie, aby miały być otwierane normalnie, jak tradycyjne drzwi balkonowe. Salon jest na tyle mały, że normalnie otwierane drzwi zabrałyby zwyczajnie sporo miejsca.. dlatego okna przesuwne to świetny wynalazek :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, obustronny antracyt. Nie ma obaw, powiem więcej, cały dół (nie licząc sypialni), schody i korytarz na górze mamy również w a'la antracytowym gresie. Kwestia przestronności pomieszczeń robi tu swoje, w życiu bym się nie zdecydował na tego typu rozwiązanie w niewielkim mieszkaniu, aczkolwiek przy na tyle otwartej przestrzeni (ok. 60m2 salonu połączonego z jadalnią plus na wpół otwarta kuchnia) sprawdza się doskonale. Prawdę mówiąc odcień jest na tyle uniwersalny, że pasuje do niego wszystko.

 

Postaram się zresztą wkleić więcej zdjęć weekend, aktualnie jestem poza domem i nie mam ich niestety pod ręką.

Edytowane przez kreczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...