Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Juz wiemy gdzie jest problem.Poszerzalismy garaz o metr i architektka owszem garaz poszerzyla ale nie zmienila juz wiezby proporcjonalnie do dachu.Niestety problem chyba nie do rozwiazania ale poki co wszyscy kombinuja co z tym zrobic.

 

 

oj nie dobrze, zawaliła architektka !!!

 

 

...a oto postępy u nas. zdjęcia z dzisiaj ;)))) coś się dzieje, powoli bo powoli ale do przodu ;)))

[ATTACH=CONFIG]146916[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]146917[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]146918[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]146919[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiemy gdzie jest problem.Poszerzalismy garaz o metr i architektka owszem garaz poszerzyla ale nie zmienila juz wiezby proporcjonalnie do dachu.Niestety problem chyba nie do rozwiazania ale poki co wszyscy kombinuja co z tym zrobic.

 

u nas dach spłaszczony a żeby był ładny proporcjonalny to został wysunięty nad wejście, innej opcji nie było chcąc zachować okno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest ta łazienka obok "pralni" ? Dokładnie - prosimy wiecej zdjęć. Bardzo ładna :)

 

wstawki nie są drewniane jest to imitacja drewna , namiar miałem od tetetki i est to firma rodeo ze szczecina . Ja z pralni zrezygnowałem i zrobiłem dwie takie same łazienki. tak jak wskazywal zwola pralnia zgodnie z projektem była zbyt mała .załączam zdjecia obu łazienek DSC01030.jpgDSC01032.jpgDSC01033.jpgDSC01063.jpgDSC01064.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawki nie są drewniane jest to imitacja drewna , namiar miałem od tetetki i est to firma rodeo ze szczecina . Ja z pralni zrezygnowałem i zrobiłem dwie takie same łazienki. tak jak wskazywal zwola pralnia zgodnie z projektem była zbyt mała .załączam zdjecia obu łazienek [ATTACH=CONFIG]146984[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]146985[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]146986[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]146987[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]146988[/ATTACH]

 

przepiękne obie łazenki :jawdrop:

 

my też rezygnujemy z tej małej pralni na koszt tej łaznki przy niej a z łazienki sypialnianej chcemy zrobić pralnię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawki nie są drewniane jest to imitacja drewna , namiar miałem od tetetki i est to firma rodeo ze szczecina . Ja z pralni zrezygnowałem i zrobiłem dwie takie same łazienki. tak jak wskazywal zwola pralnia zgodnie z projektem była zbyt mała .załączam zdjecia obu łazienek [ATTACH=CONFIG]146984[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]146985[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]146986[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]146987[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]146988[/ATTACH]

 

O ja!!!Jak pieknie!!!Lazienka wyszla SUPER!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolenie dostaliśmy dzień po Was Juster;) 25 lipca 2012niestety ruszyliśmy dopiero w październiku bo nasza ekipa nie miała wolnych terminów. robimy na spokojnie boi tak byśmy się nie wyrobili do zimy, żeby zadaszyć. w marcu mają ruszyć dalej i zapowiadają w maju daszyć- pożyjemy zobaczymy. chlopaków jest ponoć 13-tu ale u nas jeszcze takiej liczby nie widziałam hehe ale i potrzeby nie było bo tempo prac zwalnia ciągle nasza pani kierwonik:rolleyes:. chłopaki po betonowaniu chcieli lada moment murować a pani kierownik kazała czekać mówiąc że beton schnie 21 dni,więc chłopaki po tygodniu zaczęli powolutku murować nie wolno im było wszystkiego naraz po pani kierownik broniła ;)

druga sprawa z kanałem,miał być murowany a tu lipa pani kierownik mówi nie!!! kazała robić zbrojenie i wylewać betonem

..i tak zawsze coś co odracza prace jeszcze póki pogoda jest to jest ok.

Edytowane przez garnuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tetetka dziękuję bardzo za fotkę!!! maż się trochę podłamał bo mówi że mało miejsca ale rozumiem go bo on z zawodu mechaniki , chciałby pewnie mieć warsztat zamiast garażu he he. u nas i takciut się więcej zrobi miejsca z przodu bo przesuwamy ściankę do środkakotłowni. jak dla mnie Twój garaż w sam raz!

 

 

 

p.s. jutro prawdopodobnie dostaniemy wycenę dachówki i tych wszystkich pierdół do niego

dachówka roben ceramiczna czarna glazurowana

 

pamiętacie ile Was wyszedł materiał na dach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...