Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

[email protected] mój email założony specjalnie napotrzeby forum ;) z góry dziękuję za wycenę thomi 2

 

 

thomi 2 ale zazdroszczę postępu prac, ja do marca to chyba jajo zniosę z tego czekania, najchętniej bym zapadla w sen zimowy ,a tu się nie da trzeba zarabiać na tę budowę hehe...

Edytowane przez garnuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Moniczko tak tak trzeba zarabiać my mamy ten sam problem :no:

 

 

...ciągle tylko liczę i liczę, cyferki mi się śnią po nocach brrrr i jeszcze te dodatkowe koszty, które wychodzą ciągle po drodze,a przecież to dopiero początek.

nie to żeby mnie dziwiło, wiem że min.25% trzeba sobie zawsze doliczyć-ale to boli nasze portfele hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOhoho no to niezła ekipa.. u nas było na poczatku 4 teraz jest 2.. i się to slimaczy! ale daja rade :) i pogoda sprzyja :)

21 dni? z choinki spadła ta p.kierownik? :D nasz jest twardy ale aż tak nie przesadza.. w ogole to kierownika mam dzieki temu forum i jestem MEGA MEGA ZADOWOLONA, dziękuję.

:)

no to powodzenia i pogody łądnej :)

w ogóle w mojej okolicy co chwila jakas nowa kasjopea rośnie :) ładny domek!

 

pozwolenie dostaliśmy dzień po Was Juster;) 25 lipca 2012niestety ruszyliśmy dopiero w październiku bo nasza ekipa nie miała wolnych terminów. robimy na spokojnie boi tak byśmy się nie wyrobili do zimy, żeby zadaszyć. w marcu mają ruszyć dalej i zapowiadają w maju daszyć- pożyjemy zobaczymy. chlopaków jest ponoć 13-tu ale u nas jeszcze takiej liczby nie widziałam hehe ale i potrzeby nie było bo tempo prac zwalnia ciągle nasza pani kierwonik:rolleyes:. chłopaki po betonowaniu chcieli lada moment murować a pani kierownik kazała czekać mówiąc że beton schnie 21 dni,więc chłopaki po tygodniu zaczęli powolutku murować nie wolno im było wszystkiego naraz po pani kierownik broniła ;)

druga sprawa z kanałem,miał być murowany a tu lipa pani kierownik mówi nie!!! kazała robić zbrojenie i wylewać betonem

..i tak zawsze coś co odracza prace jeszcze póki pogoda jest to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszęo pomoc dziś dowiedziałam się że za ocieplenie fundamentów (sam materiał) mamy zapłacić 12 tyś:bash: ocieplenie z zewnątrz15 cm i wewnątz 8 cm.

dodam że nasza kasjopea dużo podniesioja wyżej.pamiętacie ile wy dawaliście? wydaje mi się bardzo dużo!!!

Edytowane przez garnuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa materiał.. :))))))

z Twojej wypowiedzi wynikało jakby ktoś kazał Wam tyle zapłacić za robotę :)

 

no fakt... styropian do ocieplenia fundamentów jest dość drogi.. duuuużo droższy niż ten na elewacje czy podłogi pod wylewki!

 

 

trzeba zapłacić i już! :)

 

 

hmm.. my nie ocieplaliśmy wewnątrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa materiał.. :))))))

z Twojej wypowiedzi wynikało jakby ktoś kazał Wam tyle zapłacić za robotę :)

 

no fakt... styropian do ocieplenia fundamentów jest dość drogi.. duuuużo droższy niż ten na elewacje czy podłogi pod wylewki!

 

 

trzeba zapłacić i już! :)

 

 

hmm.. my nie ocieplaliśmy wewnątrz...

 

my robimy tę wersję cieplejszą ;)-ponoć hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...