Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

śliczna!! :) gratulacje

 

witam, o ilości pustaków była już mowa we wcześniejszych wątkach forum, ale wiem, że przekopać się przez to wszystko nie jest łatwe ;)

My nie budowaliśmy z porotermu, ale może nasze wyliczenia będą pomocne:

pustak cały U238 ok.3500szt.

połówki CB-3 ok.1280szt.

 

A korzystając z okazji, że tu już jestem, to pochwalę się i ja :D

 

[ATTACH=CONFIG]148564[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]148565[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Barbarska dołączam się do GRATULACJI ;)

 

...a to naszej Kasjopei podstawa-ocieplony fundament ;)))

[ATTACH=CONFIG]148973[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]148974[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]148975[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]148976[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]148977[/ATTACH]

 

 

...przyszła nam nareszcie wycena dachu-materiał dachówka roben glazurowana tobago

ok 20 tyś zł.

Edytowane przez garnuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieliscie wrazenia ze po postawieniu scianek dzialowych pokoje i w ogole pomieszczenia wydaja sie strasznie male?My jestesmy troche podlamani wielkoscia pomieszczen troche plujemy sobie w brode ze nie zdecydowalismy sie na troche wiekszy projekt np Topaz czy Slodki.No ale coz...moze nastepnym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieliscie wrazenia ze po postawieniu scianek dzialowych pokoje i w ogole pomieszczenia wydaja sie strasznie male?My jestesmy troche podlamani wielkoscia pomieszczen troche plujemy sobie w brode ze nie zdecydowalismy sie na troche wiekszy projekt np Topaz czy Slodki.No ale coz...moze nastepnym razem.

 

ja tak mam po postawieniu fundamentów. jednak nie żałuję, bo świadomie wybraliśmy ten dom z takim metrażem. nie chce mieć ogromnego domu, boję się o jego późniejsze koszty utrzymania, samo postawienie to nie wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieliscie wrazenia ze po postawieniu scianek dzialowych pokoje i w ogole pomieszczenia wydaja sie strasznie male?My jestesmy troche podlamani wielkoscia pomieszczen troche plujemy sobie w brode ze nie zdecydowalismy sie na troche wiekszy projekt np Topaz czy Slodki.No ale coz...moze nastepnym razem.

 

Fajna Kobieto mi też się wydaje teraz trochę mały ten mój domek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o bardzo ładnie, ale rzeczywiscie inna :D

macie kasjopee3? my tak i nie robilismy tych scianek działowych na pralnię i prysznik stad troche większa :)

 

 

wirtualnie tak :-) nasza ma wyglądać tak:

[ATTACH=CONFIG]149336[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]149338[/ATTACH]

chyba mamy całkiem inne łazienki ale fakt ze u nas akurat w tym miejscu było sporo zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłam raz jeszcze - łazienka ma 260*270cm

śliczny ustawny .. prawie kwadracik - bardzo podoba mi sie kszatałt i wysokość okna :) idealne do łązienki..

 

 

moze dzis uda mi sie zrobić tę drugą łazieneczke :)

 

o bardzo ładnie, ale rzeczywiscie inna :D

macie kasjopee3? my tak i nie robilismy tych scianek działowych na pralnię i prysznik stad troche większa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas na piętrze są w sumie dwie łązienki jak w projekcie ale pralnia jest przenisiona pomiedzy łazienki. stąd łazienka przy sypialni jest wąska. jest tez długa ponieważ zabralismy kawałek sypialni (po likwidacji loggi zrobiło się tam całkiem dużo miejsca).

a to wizualizacja drugiej łązienki

8.jpg11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak my tez mamy 2 łązienki. Pralni nie robimy, prala będize stała najprawdopodonej w kotłowni.

ta łazienka jest prześliczna! :)

 

u nas na piętrze są w sumie dwie łązienki jak w projekcie ale pralnia jest przenisiona pomiedzy łazienki. stąd łazienka przy sypialni jest wąska. jest tez długa ponieważ zabralismy kawałek sypialni (po likwidacji loggi zrobiło się tam całkiem dużo miejsca).

a to wizualizacja drugiej łązienki

[ATTACH=CONFIG]149372[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]149373[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maz wlasnie obawial sie tych kosztow utrzymania wiekszego domu ale teraz sam stwierdzil ze gdyby byl wiekszy bylby ustawniejszy i ogolnie lepiej by to wszystko wygladalo.W tej chwili mieszkamy w szeregowcu o powierzchni 140 m wiec niewiele sobie powiekszylismy...Ach madry polak po szkodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna kobieto.. (swoja droga - fajny nick :DD ) jakbyście zbudowali większy to potem byście mówili, że za duży :DDDD

hihihi tak to jest :D

 

Maz wlasnie obawial sie tych kosztow utrzymania wiekszego domu ale teraz sam stwierdzil ze gdyby byl wiekszy bylby ustawniejszy i ogolnie lepiej by to wszystko wygladalo.W tej chwili mieszkamy w szeregowcu o powierzchni 140 m wiec niewiele sobie powiekszylismy...Ach madry polak po szkodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem...Zalezy jeszcze ile osob ma potencjalnie zamieszkiwac w tym domu u nas dwoje doroslych plus dwoje dzieci i dwa psy i koty.Piszesz ze robisz pralnie w kotlowni my tez ale robisz moze cos jakby zsyp na bielizne?Nie wiem jak to sie fachowo nazywa chodzi o to zeby nie latac z tym praniem za kazdym razem do kotlowni tylko zrobic taki jakby tunel w jednej z lazienek i tam wrzucac bielizne ktora wyladuje w kotlowni w jakims koszu?Sie napisalam ale mam nadzieje ze wiadomo o co mi chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak wiem o co chodzi :D

nie planujemy takiego zsypu, chociaż to fajna sprawa jest :) będziemy dla kondycji śmigac z praniem na dół :)

u nas póki co 2 osoby, ale potem kto wie :)

no a u Was niezła rodzinka :D fajnie!

 

No wiem wiem...Zalezy jeszcze ile osob ma potencjalnie zamieszkiwac w tym domu u nas dwoje doroslych plus dwoje dzieci i dwa psy i koty.Piszesz ze robisz pralnie w kotlowni my tez ale robisz moze cos jakby zsyp na bielizne?Nie wiem jak to sie fachowo nazywa chodzi o to zeby nie latac z tym praniem za kazdym razem do kotlowni tylko zrobic taki jakby tunel w jednej z lazienek i tam wrzucac bielizne ktora wyladuje w kotlowni w jakims koszu?Sie napisalam ale mam nadzieje ze wiadomo o co mi chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i oczywiscie namieszałam.. w łązience ktorej wizualizacje wrzuciłam jest tylko scianka działowa na prysznik, w projekcie pralnia przewidziana w łazience nr 2 :D

 

o bardzo ładnie, ale rzeczywiscie inna :D

macie kasjopee3? my tak i nie robilismy tych scianek działowych na pralnię i prysznik stad troche większa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...