Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas dziś kłądą jeszcze papę.. i z tyłu domu muszą uzupełnić na dachu deski, bo zabrakło :) ale dziś murarz dokupił.. a no i brak daszka nad jadalnia :)

My kładziemy blachodachówę, bo i tak tego dachu duzo nie widać, a i troche lżej naszej ślicznotce będzie :) .. uwielbiam ten dom :)

 

oooo wstawiacie okna na zimę?

 

czekaj czekaj a gdzie Wy sie budujecie? my pod Wwa.

Porządek.. a tak wiesz co.. osoba która nam poleciła murarza powiedziała ze robią straszny syf wiec na początku mu zapowiedzielismy ze maja tu robic czysto albo po sobie sprzątać.. i jest tak jak jest. W ogóle murarza moge śmiało dalej polecać.. facet robi czysciutko i równiutko i dokłądnie. W ogóle sam nie wyglada jak łachmaniarz pobrudzony jak to czasem na budowie widać.

 

Jest ok :)

 

Stan na dzien dzisiejszy widze ze mamy dokladnie ten sam.W srode klada nam dachowke czekamy na okna na grudzien.I elektryka i hudraulika mam rewelacyjnych ale niestety kierunek nie ten...Rany jak u was czystona tej budowie u nas totalny sajgon.Sprzatacie tam czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo no to faktycznie kawałek, u nas w okolicy jest to bardzo popularny projekt :)

 

A my właśnie tylko zabijemy je płytami lub deskami, sąsiedzi zaklejali folią.. al enie tak mega szczelnie - by był przewiew. MA to na celu by dom wysechł. Kolejnych speców wpuscimy jakoś w marcu :) albo wczesniej zalezy od pogody :)

 

 

 

W tkim razie moi murarze to dobrzy fachowcy ale niestety syfiarze.Umnie jest masakra na budowie totalny syf.Chcemy pozamykac wszystkie otwory przed zima i w styczniu wpuszczamy elektryka i hydraulika do srodka.My budujemy w Szczecinie wiec daleko niestety od was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychpio..skąd macie takie ładne okna? :)

 

z góry dzieki za info :)

 

pozdrawiam

 

ja już skończyłem swoją kasjopę i muszę powiedzieć , iż jeżeli chodzi o zewnętrzną architekturę to starałem się jak naj mniej zmieniać i myślę że to wyszło dobrze pozdrawiam i zyczę wszystkm powodzenia .[ATTACH=CONFIG]146732[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]146733[/ATTACH]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej fajna kobieto

 

u nas garaż wg. projektu i również więźba weszła na ok. 20 cm w róg okna. myśleliśmy, że bład popełnił cieśla, ale wszystko bylo wg. wskazań. słuszna uwaga projektanta, by przesunąc okno o około 20 cm, czyli tam gdzie wychodzi więźba zamurować a wyciąc z drugiej strony w ścianie - proste i łatwe, a głowić się można długo.

 

niedługo wrzucę zdjęcia. atkualny stan to dach i papa zamontowane, teraz tylko wykończeniówka w postaci kilku poprawek i domurowań.

 

pytanie do aktualnie przykrywających, co planujecie połozyć na dach? dachówke, gont czy blachę? jakie argumenty rozważyliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...