Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdeczniewszystkich budujacych i wybudowanych! Forum przejrzałem od A do Z. Kasjopee w wersji 3 będę budował w Wyszkowie niedaleko Warszawy i mam ogromną prośbę do budujących z tych okolic - czy zgodzicie się pokazać mi efekty Waszej pracy? Widzę że mnóstwo osób buduje w rejonie Warszawy (jak któs z Was wcześniej pisał jest to bardzo popularny projekt, ja niestety znalazłem tylko Opal w moich okolicach). Nie ukrywam że chciałbym podejrzeć Wasze pomysły zmian w projekcie, o których sam też myślę. Proszę o kontakt na mail [email protected] lub wiadomość na priv. PS. Ksiut, pięknie u Ciebie wyszło, bardzo przytulnie.

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam; w tym roku planujemy rozpocząć budowę Kasjopei 3 w okolicach Sosnowca. Czy ktoś z forumowiczów zechciałby się pochwalić swoją Kasjopeą z tych okolic? Oczywiście możemy podjechać, choćby do Częstochowy czy Bielska Białej... Bylibyśmy bardzo wdzięczni.

 

 

my budujemy w Jaworzni ;)) z tym że u nas nie ma jeszcze czego oglądać,narazie same fundamenty.czemkamy azpogoda się ustabilizuje i ruszamy ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdeczniewszystkich budujacych i wybudowanych! Forum przejrzałem od A do Z. Kasjopee w wersji 3 będę budował w Wyszkowie niedaleko Warszawy i mam ogromną prośbę do budujących z tych okolic - czy zgodzicie się pokazać mi efekty Waszej pracy? Widzę że mnóstwo osób buduje w rejonie Warszawy (jak któs z Was wcześniej pisał jest to bardzo popularny projekt, ja niestety znalazłem tylko Opal w moich okolicach). Nie ukrywam że chciałbym podejrzeć Wasze pomysły zmian w projekcie, o których sam też myślę. Proszę o kontakt na mail [email protected] lub wiadomość na priv. PS. Ksiut, pięknie u Ciebie wyszło, bardzo przytulnie.

pozdrawiam serdecznie

 

My budujemy w okol. Nieporętu, jednak wersję Kasjopea II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my budujemy w Jaworzni ;)) z tym że u nas nie ma jeszcze czego oglądać,narazie same fundamenty.czemkamy azpogoda się ustabilizuje i ruszamy ;))

 

garnuszki - trzymamy kciuki za dobrą pogodę (zima w tym roku nie chce odpuścić). My zaczniemy prawdopodobnie dopiero na jesień, nie mamy jeszcze warunków zabudowy (w sosnowieckich urzędach czeka się niemożliwie długo...).

Życzymy Wam powodzenia i mamy nadzieję, że pozostaniemy w kontakcie. Proszę odezwijcie sie na maila: [email protected].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KasjoKasiu widzę że masz jasne okna wrzuc prosze wiecej fotek ze środka - wiekszosc robi brazowe.. ja zastanawiam sie na białych od srodka. Jesli ktos z Was ma białe prosba o wrzucenie foteczek, dziękuje

 

 

 

Witam, [ATTACH=CONFIG]171152[/ATTACH]

mój domek na ten moment wygląda tak....[ATTACH=CONFIG]171151[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

szukam osób które budują domek Kasjopea 3 w okolicach katowic mamy zamiar rozpcząć budowę tego właśnie domu i bardzo chetnie poznalibyśmy opinie osób które juz maja ten dom wybudowany. widze ze na forum jest osoba z Piekar śląskich i jak dobrze zrozumiałam ma podpiwniczoną bardzo by mnie to interesowało z góry dziękuję. można odezwać sie na mój meil [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak bedzie dachówka.. nelskamp nibra f7.. braz angobowany :)

 

 

 

U nas dziś kłądą jeszcze papę.. i z tyłu domu muszą uzupełnić na dachu deski, bo zabrakło :) ale dziś murarz dokupił.. a no i brak daszka nad jadalnia :)

My kładziemy blachodachówę, bo i tak tego dachu duzo nie widać, a i troche lżej naszej ślicznotce będzie :) .. uwielbiam ten dom :)

 

oooo wstawiacie okna na zimę?

 

czekaj czekaj a gdzie Wy sie budujecie? my pod Wwa.

Porządek.. a tak wiesz co.. osoba która nam poleciła murarza powiedziała ze robią straszny syf wiec na początku mu zapowiedzielismy ze maja tu robic czysto albo po sobie sprzątać.. i jest tak jak jest. W ogóle murarza moge śmiało dalej polecać.. facet robi czysciutko i równiutko i dokłądnie. W ogóle sam nie wyglada jak łachmaniarz pobrudzony jak to czasem na budowie widać.

 

Jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących i już wybudowanych. Kasjopee 3 będę budować w Łodzi. Jak większość będziemy wprowadzać niewielkie zmiany i z tąd pytanie do państwa czy te zmiany robili państwo na etapię adaptacji czy już w trakcie budowy jako wpis kierownika w dzienniku budowy. Jeśli adaptacja to ile państwo płacili za taką usługę , pytam bo mam w sobotę spotkanie z architektem i muszę się zorientować w cenach. Z góry serdecznie dziękuję. Mam jeszcze pytanie do Malini czy byłaby możliwość obejrzeć waszą Kasjopee.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nawet nie wiedzielismy ze mozna to zmienic wpisem kierownika.. wiec wszystko zrobilismy wczesniej..

zmiany robiła nam pani architekt która robiła nam projekt zagospodarowania działki.. wiec zapłacilismy za pakiet. Nie było tragedii

 

Witaj! Nie wszystkie zmiany musisz zgłaszać architektowi.Nawet nie powinnas bo oni niestety za każda zmianę kasuja i to nie mało.My na hura wszystkie zglosilismy i szczeka nam opadla jak nas potem podliczyla architektka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim starostwie oczekują zmiany pozwolenia na budowę lub pozwolenia na budowę pompy ciepła.

Był projekcie kocioł na paliwo stałe czy gazowy a gdy zakładasz pompę nie godzą się na wciśnięcie tego do nieistotnej zmiany bo zmienia się m.in. zagospodarowanie działki. Teraz bym brał z pompą i na etapie adaptacji ją uwzględnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzamy się do kupna projektu i mamy pytanie: czy ktoś z Was brał te dodatkowe pakiety typu: pompa ciepła, płaszcz wodny, wentylacja i kominek? Czy one są niezbędne albo przydatne?

Ja mogę sie tylko wypowiedzieć za siebie- my nie braliśmy bo żadnej z tych rzeczy nie robiliśmy,kominek jedynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzamy się do kupna projektu i mamy pytanie: czy ktoś z Was brał te dodatkowe pakiety typu: pompa ciepła, płaszcz wodny, wentylacja i kominek? Czy one są niezbędne albo przydatne?

 

Brałem pakiet wentylacji i kominka oraz jeszcze chyba coś. Z niczego nie skorzystałem. Szkoda pieniędzy (tak myślę z perspektywy czasu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...