Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!!!!!

 

...wprawdzie z półtoramiesięcznym opóźnieniem(winnowajca-pogoda) ale ruszyliśmy ;)

Po zalaniu chudziaka dom rośnie jak na drożdżach ;) co nas bardzo cieszy!!

mam fotki ze środy więc się chwalę ;)))

 

p.smy braliśmy pakiet energooszczędny, pakiet kominek pakiet wentylacja, pakiet ogrzewanie podlogowe, pakiet odkurzac centralny,pompa ciepła no i kosztorys inwestorski ;)

 

[ATTACH=CONFIG]185862[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]185863[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]185864[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]185865[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]185866[/ATTACH]

Edytowane przez garnuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

;) nieee kolory jeszcze nie wybrane, aczkolwiek zastanawiamy sie nad ciemniejszymi kolorami na scianach :) przy jasnej podłodze całkiem nieźle sie to chyba prezentuje.. i nie tak klasycznie to wygląda :)

 

bede coś jeszcze kombinować z tym słupkiem na mikrofale bo mnie tak troche razi.. jakoś tak narusza ciągłość blatu od zlewu :)

 

Ci co mają zlew przy oknie.... ->>> bardzo się szyby chlapią???? :)

 

 

Kolory ma sie rozumieć takie jak na wizkach?Nie za ciemny ten kolor na ścianie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałas żeby po stronie lodówki pociągnąć do końca wysoka zabudowę? Wtedy problem mikrofalowki sam sie rozwiąże bo umiescilabys ja w jednej z szafek zabudowy? Swoją droga wydaje mi sie ze kłopotliwe będzie korzystanie z kuchenki tak oddalonej od zalewu.U mnie tez będzie zlew przy oknie ale co do funkcjonalności sie nie wypowiem.Ale pewnie będzie sie chlapalo...:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dziewczyny, cieszę się że coś sie znów tu ruszyło :) Myślałam o słupkach bądź cargo koło lodówy, ale wtedy zlew musiałabym całkowicie wywalić pod okno .. a chyba wole miec przy oknie długi blat do pracy.. a jak z otwieraniem okna gdy zlew i BATERIA jest przy oknie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dziewczyny, cieszę się że coś sie znów tu ruszyło :) Myślałam o słupkach bądź cargo koło lodówy, ale wtedy zlew musiałabym całkowicie wywalić pod okno .. a chyba wole miec przy oknie długi blat do pracy.. a jak z otwieraniem okna gdy zlew i BATERIA jest przy oknie??

 

Witam!!!!

Dawno mnie tu nie było....., a w Kasjopei mieszkamy "już" od dwoch tygodni :) :) :)

Zlew jest pod oknem, nie zauważyłam jakiegoś nadmiernego chlapania, być może dlatego, że głównie zmywa zmywarka, w zlewie tylko drobne rzeczy ochlapuje :)

BATERIE mam dość wysoką i tutaj jest mały kłopot bo jedna połówka okna nie otworzy się całkowicie. To też zależy od ustawienia,a u nas wyszło niestety tak... jeśli się baterie zcentruje z oknem to byc może obie połówki otworzą się bez problemu.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!

Dawno mnie tu nie było....., a w Kasjopei mieszkamy "już" od dwoch tygodni :) :) :)

Zlew jest pod oknem, nie zauważyłam jakiegoś nadmiernego chlapania, być może dlatego, że głównie zmywa zmywarka, w zlewie tylko drobne rzeczy ochlapuje :)

BATERIE mam dość wysoką i tutaj jest mały kłopot bo jedna połówka okna nie otworzy się całkowicie. To też zależy od ustawienia,a u nas wyszło niestety tak... jeśli się baterie zcentruje z oknem to byc może obie połówki otworzą się bez problemu.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia !!! :)

 

 

 

GRATULUJĘ!!!

Mogłabyś siępochwalić zdjęciami z wnętrza kasjopei?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooooo Barbarska GRATULACJE :) i jak wrażenia z mieszkania? dzięki za info nt zlewu :)))

 

 

 

Witam!!!!

Dawno mnie tu nie było....., a w Kasjopei mieszkamy "już" od dwoch tygodni :) :) :)

Zlew jest pod oknem, nie zauważyłam jakiegoś nadmiernego chlapania, być może dlatego, że głównie zmywa zmywarka, w zlewie tylko drobne rzeczy ochlapuje :)

BATERIE mam dość wysoką i tutaj jest mały kłopot bo jedna połówka okna nie otworzy się całkowicie. To też zależy od ustawienia,a u nas wyszło niestety tak... jeśli się baterie zcentruje z oknem to byc może obie połówki otworzą się bez problemu.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooooo Barbarska GRATULACJE :) i jak wrażenia z mieszkania? dzięki za info nt zlewu :)))

 

Mieszka się cudnie !!!! Po całym życiu spędzonym w bloku, rozkoszuję się przestrzenią, ilością miejsca na wszystko i w ogóle jestem zachwycona !!!! :)

Dołączam dwie foty, jak widać w kuchni już bałagan, bo to oczywiście moje ulubione miejsce w domu ... :p

 

WP_000148.jpg

WP_000149.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia jest na prawdę duża, my do tego powiększyliśmy to drugie okno i oba są w takim samym rozmiarze, wygląda to świetnie.

a TV schowaliśmy do gabinetu i w zasadzie na tą chwilę jest to pokój telewizyjny :) przy dwójce dzieci, która ciągle chce oglądać bajki, ten pomysł sprawdza się doskonale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszka się cudnie !!!! Po całym życiu spędzonym w bloku, rozkoszuję się przestrzenią, ilością miejsca na wszystko i w ogóle jestem zachwycona !!!! :)

Dołączam dwie foty, jak widać w kuchni już bałagan, bo to oczywiście moje ulubione miejsce w domu ... :p

 

[ATTACH=CONFIG]187019[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]187020[/ATTACH]

 

 

cudownie mieszkacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...