Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ocieplenia tez nie robimy, ale robimy wentylacje wbo w lato była sauna. No i robimy na strychu izolacje przed ociepleniem wełną

 

Odnośnie grzejnika na stryszku to bez sensu.W tej chwili mamy w domu taki właśnie stryszek-rupieciarnie i tam jest grzejnik który jeszcze nigdy nie został odkręcony.Wchodzimy tak kilka razy w roku(po narty po choinkę itp )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

u nas leje, tynkarze działają ale przy takiej pogodzie średnio to wszystko schnie :/ mam nadzieję że koło 20 października nie będzie tak lało bo wlaśnie wtedy elewację będą u nas robić a i facet od kanalizacji dobry całe lato gadał że wody wysoko i nie może kopać do studni bo mu zaleje, jak chciałam żeby teraz wchodził bo się deszcze zaczną i znów będzie miał wymówkę to stwierdził, że będzie dobrze więc znając gościa kanalizacji przed zimą nie będę miała, potem mróz i znów wody gruntowe i tak będę z nim walczyć w nieskończoność a zmienić nie mogę bo ten ma wszystkie moje papiery i cały czas gada że załatwi i zrobi... wody też mi jeszcze do domu nie wprowadził, trzeba wężem ze studni wodomierzowej ciągnąć.

 

Ale koniec narzekania ważne że do końca tygodnia będę miała tynki :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym, że nic nie schnie :p nie mamy podbitki a przestrzeń między murłatą a dachem jest zabita siatką żeby przewiew był ale ptaszyska nie wpadały także każdy deszcz to wysoka wilgotność na dworzu i automatycznie w środku nic nie wysycha.

 

jedziemy dziś na niezapowiedzianą kontrolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to samo mialam zapytać :)

Spore zmiany macie chyba? Ale kurcze teraz widzę, że trochę do tyłu jestem, bo dopiero piętro mam.

 

Thomi, Ty juz na ostatniej prostej. Ponawiam prośbę o mozliwość obejrzenia Twojego domu, bo ostatnio nie doczekalam się odpowiedzi. Wiesz, zawsze mozna napisać "nie" ;) Obiecuję sie odczepić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...