Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jest to płytka ze stegu milano sahara .

przesyłam zdjecia przodu tu jest więcej, co do innych pytań okna są to plastiki ,kupione w firmie w Malborku , dołączam zdjęcia elewacji i paru wnętrz pozdrawiam i powodzenia

[ATTACH=CONFIG]174027[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]174028[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]174029[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]174030[/ATTACH]

 

Witam. Czy ktoś się może orientuje z jakiej firmy jest ten piękny komplet wypoczynkowy w salonie i gdzie ewentualnie można go kupić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę, to zapraszam do nas (Konin-Wielkopolska).

 

My budowaliśmy praktycznie bez zmian w projekcie, jedynie drobne zmiany w pokoju na górze - gabinet i schowek koło schodów.

U nas skończony dom z zewnątrz (jeszcze 'drewienka' przy oknach gdzieniegdzie trzeba pomalować), a w środku tylko elektryka i tynki położone ... i ogólny bałagan ;)

 

Zdjęcie3730.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancko :)

Jak ktoś ma ochotę, to zapraszam do nas (Konin-Wielkopolska).

 

My budowaliśmy praktycznie bez zmian w projekcie, jedynie drobne zmiany w pokoju na górze - gabinet i schowek koło schodów.

U nas skończony dom z zewnątrz (jeszcze 'drewienka' przy oknach gdzieniegdzie trzeba pomalować), a w środku tylko elektryka i tynki położone ... i ogólny bałagan ;)

 

[ATTACH=CONFIG]214678[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę, to zapraszam do nas (Konin-Wielkopolska).

 

My budowaliśmy praktycznie bez zmian w projekcie, jedynie drobne zmiany w pokoju na górze - gabinet i schowek koło schodów.

U nas skończony dom z zewnątrz (jeszcze 'drewienka' przy oknach gdzieniegdzie trzeba pomalować), a w środku tylko elektryka i tynki położone ... i ogólny bałagan ;)

 

[ATTACH=CONFIG]214678[/ATTACH]

 

Szkoda że tak daleko od Warszawy ;), domek wygląda super i chyba też na elewacji zrobię bonie, niestety drewno i klinkier mocno szarpią mój budżet a patrząc na Twoje wykończenie stwierdzam że bardzo to pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freckle dzieki :)

okna mamy w kolorze dąb bagienny, to taki zimny-chłodny odcień brązu. Ciężko nam było dobrać drzwi wejściowe, żeby wszystko zgrywało w jednym odcieniu.

Ta fotka taka trochę nieszczęśliwa, bo z komórki i w pochmurny dzień..

 

Właśnie ostatnio oglądałam okna i bramę garażową w tym kolorze dąb bagienny jest śliczny ale nie znalazłam drzwi do nich, więc zdecydowaliśmy na antracyt żeby było w jednym kolorze.

A masz ten kolor obustronnie czy tylko od zewnątrz? I jaki macie kolor dachu bo słabo widać?

Pięknie Wam to wyszło, szkoda że tak daleko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kolor jest obustronny na oknach.

A dach jest czarny, dachówka jest z blachy (Bratex - Hera), bo my przedłużaliśmy dach nad tarasem (tak, żeby taras zadaszony był większy) i nie można było dać dachówki ceramicznej, bo mogło by to przedłużenie nie wytrzymać.

 

Znalazłam nawet starą fotkę jak jeszcze elewacja nie była skończona.

 

dach.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kolor jest obustronny na oknach.

A dach jest czarny, dachówka jest z blachy (Bratex - Hera), bo my przedłużaliśmy dach nad tarasem (tak, żeby taras zadaszony był większy) i nie można było dać dachówki ceramicznej, bo mogło by to przedłużenie nie wytrzymać.

 

Znalazłam nawet starą fotkę jak jeszcze elewacja nie była skończona.

 

[ATTACH=CONFIG]214707[/ATTACH]

 

Fajnie to wymyśliliście! Mnie też się podoba Hera z bratexu, tak samo nie robimy ceramiką bo za ciężko. Ale pomysł z daszkiem chyba odgapimy ;) Wybraliśmy na dach Blachprofil2 Lamba czarna na rąbek stojący z dwoma przetłoczeniami :)

Wybacz że tak Cię wypytuję ale jeszcze jakbyś mogła mi powiedzieć jak rozwiązaliście "problem" dwóch okien przesuwnych w salonie? Tych na rogu co w planie są bez słupka. Bo koszty ogromne żeby dwa zrobić i bez słupka się nie da ponoć. I jakiej firmy macie okna?

Edytowane przez freckle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dwóch drogich okiem przesuwnych ze słupkiem zrobiliśmy dwa niezależne okna.

Jedno z nich jest witryną, drugie otwiera się jak każde okno balkonowe - sa dwa skrzydła - wychodzi sie na taras.

Zamiast słupka jest po prostu zrobiony słup żelbetonowy 25x25 cm.

Okna mamy firmy Petecki Investment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...