Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

o kurcze..:o

Tez jestem zdziwiona, ze ktoś jeszcze bierze węgiel pod uwagę.

Teraz to może siły pozwolą na obsługę takiego ogrzewania, ale na starość pewnie bym sobie w brodę pluła...

 

coś mi się o uszy obiło, ze nasze kochane państwo będzie chciało zakazać opału węglem w najbliższych latach.

Edytowane przez avent1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

tak z miłą chęcią się pochwalę :) Wienerberger - brąz angobowany - dziś skończyli..

 

[ATTACH=CONFIG]218520[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]218521[/ATTACH]

 

Dzięki za inf. Wygląda naprawdę super :) My zastanawiamy się nad Piemontem z robena w brązowej angobie ale trochę boimy się negatywnych opinii o tej firmie. Zazdroszczę, że u Was już tak daleko bo my dopiero wyszliśmy z ziemi i zaraz zaczynamy murować ściany parteru.

Edytowane przez jacek.kato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzcie tą co my, nie było żadnych problemów :)

 

Dzięki za inf. Wygląda naprawdę super :) My zastanawiamy się nad Piemontem z robena w brązowej angobie ale trochę boimy się negatywnych opinii o tej firmie. Zazrodzę, że u Was już tak daleko bo my dopiero wyszliśmy z ziemi i zaraz zaczynamy murować ściany parteru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzcie tą co my, nie było żadnych problemów :)

 

Muszę sprawdzić jak to wychodzi cenowo między tym Piemontem, Wienerbergerem i może Nelskampem Kombi Nibrą. Generalnie na żywo bardzo podobał się nam ten Piemont także zobaczymy. Muszę poszukać w okolicy składu z taką dachówką. Zresztą z tego co udało mi się już wyczytać to dachówka to jedno ale najważniejsza jest ekipa, która będzie ją układać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,

My bylismy prawie zdecydowani na Nelskamp Nibra ale ona jest wieksza wiec jakos tak ostatecznie odpadła. Ja mam super ekipę .. ale drogą niestety ;/

 

 

Muszę sprawdzić jak to wychodzi cenowo między tym Piemontem, Wienerbergerem i może Nelskampem Kombi Nibrą. Generalnie na żywo bardzo podobał się nam ten Piemont także zobaczymy. Muszę poszukać w okolicy składu z taką dachówką. Zresztą z tego co udało mi się już wyczytać to dachówka to jedno ale najważniejsza jest ekipa, która będzie ją układać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie okien. Czy w salonie montowaliście lub przewidujecie montaż okien zgodnie z projektem tzn. 200x235? Pytaliśmy w kilku firmach i generalnie jedni tłumaczą, że nie ma możliwości wykonania tak dużego okna (np. O+) inni znowu mówią, że jedyna opcja przy takiej wielkości to okna przesuwne.

 

Zastanawiam się żeby obniżyć ramy do 220 cm ale nie chciałbym ich zwężać żeby nie tracić na doświetleniu salonu i jadalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie, dwuskrzydłowe rozwierno- uchylne z ruchomym słupkiem bez żadnych wzmocnień poprzecznych. Ogólnie każda firma twierdziła że do suwanego jest małe, a bez wzmocnień poprzecznych za duże. Wyszło takie jak wyżej napisałam a firma zadeklarowała się robić regulacje bo takiej wielkości prawdopodobnie będzie się opuszczać i wyginać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...