Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich fanów projektu KASJOPEA :rolleyes: Zastanawiamy się z żoną czy nie zrezygnowac z wykuszu w salonie na rzecz większego pomieszczenia. Czy ktoś z Państwa rozważał również tę zmianę. pozdrawiam Jakub

Czy chodzi Tobie o ta szafę? My zrezygnowaliśmy i to była bardzo dobra decyzja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba coś się nie dogadaliście.. co ma szafa do tarasu :)

my szafe zostawiliśmy bo trochę rozgranicza pomieszczenia u dzieli strefy nie ma takiej jednej hali. CO do tarasu.. fanie posiedzieć na tarasie.. a salon i tak jest w połączeniu z reszta powierzchni parteru spory :)

 

 

Bardzo dziękuje za odpowiedz wg. mnie lepiej miec większy salon niż ten mały tarasik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba coś się nie dogadaliście.. co ma szafa do tarasu :)

my szafe zostawiliśmy bo trochę rozgranicza pomieszczenia u dzieli strefy nie ma takiej jednej hali. CO do tarasu.. fanie posiedzieć na tarasie.. a salon i tak jest w połączeniu z reszta powierzchni parteru spory :)

 

Też mi coś z tą szafą nie grało, ale mowie sobie może nowe określenie wykusza hahaha. :rolleyes: Planuje z niego jednak zrezygnować zostawić drzwi balkonowe i zrobić taras na zewnątrz pod daszkiem nie tak jak jest w projekcie pod balkonikiem. Będę miał przez to większy salon i większy taras. Co Państwo o tym sądzą ? Pozdrawiam Jakub ps. troszkę jest tych stron na forum i napisze uczciwie nie chce mi się wertować wszystkich dlatego mam szybkie pytanie ile wyszedł wam fundament robocizna + materiał

 

z góry dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze pytanie do tych którzy robili strop na piętrze z terriva-ile daliście ocieplenia na strop? ja dałem 10cm styropianu bo więcej by nie weszło i zalałem betonem. teraz przy odbiorze gość który robił mi ocenę energetyczną stwierdził że 10cm to mało i będą straty ciepła. nie mam oczywiście ocieplonego poddasza - tylko dachówka i folia...

to na to Wasz kierownik budowy??

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie.Chyba sie nie dogadalismy:lol2:Myślałam ze chodzi o ta szafę która jest w projekcie .Z szafy zrezygnowaliśmy .Salon tez mamy powiększony i zadaszony - zrobiliśmy dodatkowy taras na piętrze.Zdjęcia są kilka stron wcześniej.

 

Widziałem zdjęcia, pozostawię to bez długiego komentarza.

 

Coś cudownego

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliśmy tak samo, tzn teriva 10cm styro i beton, nasz kierownik przed takim rozwiązaniem nic nie mówił, a do zakończenia budowy jeszcze mamy daleko. Czyli trzeba będzie docieplać żeby przeszło?

 

nie wiem co trzeba by było zrobić aby nie przeszło... musi po prostu być ta ocena aby ktoś mógł zarobić:)

akurat ten mój człowiek zrobił ocenę uwzględniając 15cm wełny na skosach-obiecałem że zrobię na wiosnę

no i zrobię

 

teriva też dużo daje bo tam są przecież te komory powietrzne

ale mam kilka stopni cieplej na dole niż na górze i szukam powodu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...