Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PANELE - mycie, czym myjecie? czym myć? utrzymanie czystości


araman

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 119
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ohh, mam do ciebie pytanie. Ostatnio myłam swoje nowe panele mopem płaskim z vildey, przy uzyciu płynu z Classena do mycia paneli. Jednak mop nie wyciska się za dobrze. zostało mi strszanie dużo wody na panelach. czy oprócz wyciskania go w wyciskaczu, wyciskasz go również ręcznie? bo ja chyba tak będe robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia nie wiem jakie wiadro posiadasz do wyciskania. Ja gdy wyciskałam w zwyczajnym, to w końcu w ogóle zrezygnowałam i zaczęłam wyżymać tylko ręcznie. Teraz mam wiadro viledy i najpierw w nim wyciskam, a potem jeszcze tak jedną ręką ścisnę (mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi :) ) :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia nie wiem jakie wiadro posiadasz do wyciskania. Ja gdy wyciskałam w zwyczajnym, to w końcu w ogóle zrezygnowałam i zaczęłam wyżymać tylko ręcznie. Teraz mam wiadro viledy i najpierw w nim wyciskam, a potem jeszcze tak jedną ręką ścisnę (mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi :) ) :roll:

wiem, wiem. Ja również kupiłam wiadro Viledy. I właśnie też mam zamiar wyciskać jeszcze ręcznie. bo jednak ten wyciskacz jednak nie daje rady wycisnąć tego mopa do końca. Ale i tak jestem zadowolona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 7 months później...

Jest już przyklejony temat generalnie o sprzątaniu:

 

http://forum.muratordom.pl/sprzatamy-zlote-srodki-na-pyl-brud-kurz-w-nowym-domku,t149068.htm

 

O panelach tam tez trochę jest.

 

Podobno najlepszym środkiem na smugi na panelach to woda z odrobiną octu. Nie próbowałam jeszcze osobiście. Nawet nie wiem jak duża ta odrobina octu ma być :) Ale mam ten sam problem, na razie umyłam panele samą wodą i jest strasznie...

 

Ale jak ktoś by miał jeszcze jakieś sparwdzone środki to piszcie

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...