Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza "górka" a na niej Benedykt III:)


Recommended Posts

Od paru dni na naszej budowie pracują oprócz cieśli także murarze i murują nam nasze " jaskółki" :p pogoda super i oby tak dalej a daszek będzie gotowy lada dzień , zdjęć najnowszych nie mam,ale powinnam mieć je w najbliższych dniach ,;)

żeby nie było to pokaże zdjęcia które miałam wstawić ostatnio z zakończenia więźby oto i one :wiggle:

Edytowane przez jessi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiaj wieczorem dotrą do mnie nowe zdjęcia domku :):), sama jestem ciekawa jak teraz wygląda domek po tych kilku dniach, zapomniałam ostatnio napisać że zostały dokończone ścianki działowe na dole czyli od spiżarki, łazienki oraz w kotłowni, którą troszkę przeprojektowaliśmy czyli zamiast samej kotłowni przedzieliliśmy tą przestrzeń i tym sposobem uzyskaliśmy osobną pralnię z małym okienkiem 60/90 , kotłownia była duza sama w sobie a taka nam była nie potrzebna, a tym bardziej że ogrzewanie u nas nie będzie gazowe tylko raczej na eko-groszek to nie widziało mi sie aby w tym pomieszczeniu stała pralka, więc wymyśliliśmy że będziemy miec osobną pralnię/suszarnię :) która teraz będzie mieć ok 6 metrów, dla mnie wystarczająco :)

łazienka już z scianą działówką od razu inaczej wygląda

 

na tym zdjęciu widać dokładnie pomniejszone okno w kotłowni oraz małe okienko obok z pralni :)

 

Ja niestety coś ostatnio zle się czuję, jakieś przeziębienie mnie złapało,katar, gardło mnie boli i ogólnie mam złe samopoczucie :( ,więc wybaczcie ale dzisiaj niestety nie wstawię zdjęć "najnowszych" ale obiecuje postaram się uzupełnić dziennik jak najszybciej :)

Edytowane przez jessi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Kurcze, znowu mam zaległości w dzienniku , wiecznie brak czasu :(a do tego od paru dni moja córcia choruje i walczymy z jej gorączką 39,4 masakra !!! noce nieprzespane:cry:,juz mam dość!

Zdjęc dziś nie wstawię:( , tak w skrócie to konczymy w koncu daszek zostały tylko małe obróbki !:D, scianki działowe na poddaszu już od kilku dni skonczone, komin też dawno jest gotowy , klinkierek rewelacyjny kolorystycznie idealnie się zgrał z dachóweczką ,ogólnie jestem zadowolona.

Z innych wieści to tydzień temu byli panowie od okien i ściągnęli pomiar z otworów okiennych, :D,

w tym tygodniu wstawię jakieś zdjęcia ,a teraz zmykam do córci

pozdrawiam cieplutko :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli małymi kroczkami zbliżamy się do wykańczania naszego domku i prace z zewnątrz przeniosą się do środka :D i nie straszna będzie nam już pogoda, :D

 

Okna zamówione, pomiar wzięty,kiedyś pisałam w dzienniku jakie okienka będa u nas, a będą to okna Avante obustronny orzech do tego brama garażowa Hormana też w kolorze orzecha może pokaże tak dla przypomnienia

 

 

Zaległe zdjęcia ze środka domku

komin

 

 

poddasze przed powstaniem ścianek działowych

 

 

pokój nad garażem- jest naprawdę duży !! na zdjęciu widać tylko połowę tego pokoju !!:yes:

 

 

 

Niniejszym ogłaszam że budowa domku czyli sso jest zakończona !!! teraz dla nas zacznie się najprzyjemniejsza część budowy :) WYKOŃCZENIÓWKA !!!

Edytowane przez jessi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 years później...
Gość wisienkozerca
Witam, mam zamiar budować benedykta ale się troszke obawiam czy nie jest za duży, czy mogę odwiedzić taki dom? Bardzo mi zależy na tym by zobaczyć jak to wygląda w środku. Mogę odwiedzić województwa pomorskie i okolice i warmińsko- maz i okolice. Proszę o kontakt : iwona.new+++gmail.com (+++ czyli to jest @)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wisienkozerca

adres @ tu jest właściwy literka ,,s,,

Witam, mam zamiar budować benedykta ale się troszke obawiam czy nie jest za duży, czy mogę odwiedzić taki dom? Bardzo mi zależy na tym by zobaczyć jak to wygląda w środku. Mogę odwiedzić województwa pomorskie i okolice i warmińsko- maz i okolice. Proszę o kontakt : iwona.news+++gmail.com (+++ czyli to jest @)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...