Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, :lol: mam nadzieje że bedzie podobnie wygladał ,coś tam nieco pozmieniam ale ogólnie rozstawienie mebelków bedzie bardzo podobne

ale dziekuje i zapraszam do siebie ,a ja z pewnością też będe często zaglądać do was i powodzenia z wykonczeniówką bo widze że u was to pełną parą wszystko sie posówa ,teraz tylko patrzeć jak sie niebawem wprowadzicie ,pozdrawiam :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessi

 

Z wyglądu Twój domek to "kostka" budowana w latach 70....mało popularna obecnie :wink: nie mniej mi się bardzo podoba , oglądając wizualizację wnętrz zauroczyła mnie przestrzeń, duże okna, ustawność pomieszczeń ....i brak skosów na górze :lol: Świetny projekt :lol:

Z wielka przyjemnością będę śledzić Twoją budowę a zwłaszcza wykończeniówkę :lol: Pozdrawiam serdecznie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się trochę przypomina domki budowane w tych latach, niemniej jednak jest to bardziej unowocześniona wersja tych domków, wiecej okien no i otwarta przestrzen :lol: :lol: ,długo zastanawialiśmy się nad projektem, ale mój mężuś stwierdził że on nie chce domku ze skosami bo tak jakoś mało ustawne są i mało co tam można poustawiać :roll: ,mnie osobiście bardzo takie sie podobają .

wiec tak przeglądając projekty znaleźliśmy właśnie ten i zakochaliśmy sie w nim od razu, pokoje na pietrze duże przestronne, z garderobami ,no i co mi się bardzo podobało to to że w sypialni głównej jest taka duuuuuuuuuża łazienka :p :p ,poprostu ideał

dziękuje za miłe słowa i serdecznie zapraszam "podglądania" mojego dziennika pozdrawiam :lol: :lol:

P.S ja również bede zaglądała do twojego dziennika i podglądała co nowego u was słychać :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniala wizualizacja.

Wnetrza przestronne i duzo pkien. Bardzo mi sie podoba.

Bede trzymala kciuki i obserwowala :o .

pOZDRAWIAM

 

 

 

dziekuje :lol: :lol: za tak miłe słowa :p :p bardzo mnie to cieszy

i zapraszam do mnie na "podglądanie" napewno będe starała sie często pisać co tam u nas słychać

P.S biegne czytać twój dziennik !!! pozdrawiam i zapraszam :wink: :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessi - masz rewelacyjny, REWELACYJNY dziennik. Od dziś to będzie moja lektura na dobranoc.

 

 

PS: dom miodny ale łatwo przekombinować. No i ta okolica...

 

ooooo aż sie zarumieniłam, kurcze to miłe :lol: :lol: i oczywiście serdecznie zapraszam :wink: :p a w tym czasie ja sobie poczytam twój dziennik !!! :wink: :p :p :p pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy projekt. I niesamowita wizualizacja. Dostaliście ją od MGProjekt, czy sami wykonaliście? Jest niesamowicie realistyczna...

 

 

dzieki ,dzieki co do wizualizacji to niestety nie nasza zasługa a szkoda!!! to jest przykładowa wizualizacja z tej pracowni ,ale dzięki niej można sobie wyobrazić mniej więcej jak będzie wyglądało wnętrze :lol: :lol: trochę tam pozmieniam ale ogólnie podoba mi sie !! :lol: :lol: ale i tak zanim ja to wszystko tak zobaczę to minie trochę czasu ,predzej u was zobaczę cos nie cos

pozdrawiam :wink: :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wspaniałe każdy z nas czeka by do własnego kata się wprowadzić do nowego pieknego domku ale ile po drodze problemów Cię spodka to aż nie chcę mówić :) czasem ręce opadają szczęka też :) powiem tak juz nie chciała bym wracac do tego momentu w którym ty teraz jesteś :) uzbroić się musisz w cierpliwość do fachowców :) mnie juz niedaleko do końca jutro dzrzwi maja mi montować wewnętrzne i to chyba ostatnia praca która bedzie bardzo brudną pracą bo będziemy poszerzać otwory tak więc jutro zacznie się sajgon we wtorek może skończą i będę mogła posprzątać :) jeszcze tylko schody i flizy w garażu i powiem huraaa koniec :) potem tylko meblowanie a i łazienka dolna ale to na kiedyś kiedyś :) tylko jeszcze zewnatrz troche zostanie kostka ogrodzenie taras balkony do flizowania ale najwazniejsze że w środku będzie już wszystko ok :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje sobie sprawę że nie jest łatwo ,a szczególnie znaleźć odpowiednią i zgrana ekipe :roll: ,i to wszystko włąsnie przed nami z jednej strony sie człowiek cieszy a z drugiej obawia co to bedzie czy wszystko sie uda, chyba że sie przekwalifikuje i zostane murarzem ihhiih to wtedy na pewno wszystko było by tak jak byc powinno :lol: :lol: ,niestety to niemożliwe ..

a powiem że aż Ci zazdroszczę że juz w sumie kończycie :wink: też tak chce !!! a tu jeszcze daleka droga przed nami ,ale mam nadzieje że pójdzie gładko i bezproblemowo :roll: :wink: ,ale dzieki to miłe,że mozna miec takie wsparcie :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...