Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

jessi - zaglądam do Ciebie zaglądam, no proszę jaka szczęśliwa, nie wiem czemu ale jakośc jak sobioe ciebie wyobrażam to taką cały czas z uśmiechem od ucha do ucha, masz tak??

 

 

miśka - ty jeszcze opon nie zmeiniłaś??????? :o :o

 

to miło mi że tak mnie odbierasz hihihi :lol: :lol: :lol: ,w rzeczywistości tez jestem osoba pogodna i pewna siebie :wink: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rewelacja to teraz patrzeć jak mury rosną :D :D GRATULACJE!! :D :D

 

bardzo sie cieszymy ze w koncu nasz domek zaczął sie budowac to wielkie przeżycie móc widziec (nawet tylko na zdjęciach ) jak nasz wymarzony domek rosnie i sie buduje :wink: :D :D :D a ja co chwile przeglądam zdjęcia i nie moge uwierzyć ze to nasz dom!! sie buduje ihhiih :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super super super :lol:

 

Fotki widziałam i cieszę się razem z Tobą :lol: :lol: :lol:

Trzymam kciuki za dalsze postępy :p

 

stan teraźniejszy jest taki że miedzy 11/12 popołudniu była grucha a raczej dwie :o i zalewały nasze ławy ,ihhihh :D :D :D oby tylko pogoda dopisała teraz to może sobie deszczyk mały spaść przynajmniej nie bedzie polewania :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

Pooglądałam sobie zdjęcia i proszę, to ile tam jest tych mężczyzn (prócz męża!) w ekipie?

A droga ładna - utawrdzi się.

Jessi skąd braliście kamień na drogę i za ile? I jaki to?

 

Ławy zalane -rozumiem?

 

A będziecie jeszcze unosić się do góry z domem ?

 

Cieszę się, że jestes przeszczęsliwa... aby tak dalej :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

Pooglądałam sobie zdjęcia i proszę, to ile tam jest tych mężczyzn (prócz męża!) w ekipie?

A droga ładna - utawrdzi się.

Jessi skąd braliście kamień na drogę i za ile? I jaki to?

 

Ławy zalane -rozumiem?

 

A będziecie jeszcze unosić się do góry z domem ?

 

Cieszę się, że jestes przeszczęsliwa... aby tak dalej :wink: :D

 

heja !

no u nas na budowie pracuje sobie 5 chłopa oczywiście prócz męża mąż to ino tak popatrzył sobie hiihhi w koncu szefem jest :wink: :lol: :lol:

Kamien na droge mąż kupował na Solskiego bodajże niedaleko biedronki ale dokładnie to muszę sie wypytać męza,u nas na droge weszło 16 kubików bo oni jakos tak tam przeliczają były aż dwie ciężarówy z tym kamieniem załadowane i zapłacił 2300 zł za całość to by wychodziło jakieś 143 zł za kubik,jak dobrze sie przyjrzałaś to kamieni jeszcze by sie przydało na droge ale to juz pewnie dosypiemy wczesną wiosną a te co teraz sa to sie ułożą,wygniota :wink: :p

 

tak ławy zostały wczoraj zalane o 11 była grucha a raczej dwie hihih :wink: :D i nasze ławy zostały zalane hihi ,jutro lecimy dalej juz z bloczkami :wink: :D :D .

na razie robimy fundamenty bo na tyle z pewnościa zdążymy w tym roku ,bo widząc pogodę to juz do nas zbliża sie zima :( ,wiec reszte pociągniemy wiosna jak tylko ustapią mrozy i bedzie w miare żeby zacząc budowę :wink: :lol: :lol: mamy bardzo fajna ekipe i do wakacji powinni sie uwinąc :D :D

a ja teraz siedzę i przyglądam sie próbką oklein na okna bo mąz mi przywiózł i nie umie sie zdecydować :roll: oj trudny to wybór ,tym bardziej że okna jak wstawimy to raczej szybko na nowszy model ich nie wymienimy a kolor zostanie z nami na długo więc musze wybrac takie zeby długo sie nam podobały hihhi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

Jessi to sprawnie im powinno iść -bo sporo ich tam :wink:

Sobie wyobrażam jaka radość była jak mąż wrócił... bo dość, że i zdjęcia przywiózł, to pozałatwiał, a przed wszystkim ciut go nie było :wink: :D

 

Jak narazie jest tylko pochmurno u nas :D

 

Misiek -bo u nas ok 100 metrów musimy nawieźć kamienia -to też na Solskiego gdzieś jeździł -tylko tam pytał o taki żużel - aby na początek utwardzić lepiej tą drogę, ale musisz mieć auto. Więc trzeba by jeszcze kogoś zamówić. U nas sporo też by tego poszło!

 

Trzymam kciuki za pogodę... :wink:

 

Dobrego dzionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

Jessi to sprawnie im powinno iść -bo sporo ich tam :wink:

Sobie wyobrażam jaka radość była jak mąż wrócił... bo dość, że i zdjęcia przywiózł, to pozałatwiał, a przed wszystkim ciut go nie było :wink: :D

 

Jak narazie jest tylko pochmurno u nas :D

 

Misiek -bo u nas ok 100 metrów musimy nawieźć kamienia -to też na Solskiego gdzieś jeździł -tylko tam pytał o taki żużel - aby na początek utwardzić lepiej tą drogę, ale musisz mieć auto. Więc trzeba by jeszcze kogoś zamówić. U nas sporo też by tego poszło!

 

Trzymam kciuki za pogodę... :wink:

 

Dobrego dzionka.

 

mam nadzieje ze sie nie rozpada za mocno troszke moze popadac bo betonik lepiej sie zwiąże :wink: :D ,powiem ze na prawde sprawnie jak na razie im idzie i panowie nie obijaja sie tylko cięzko pracuja ,mam nadzieję ze bedą tak cały czas pracować :wink: :D

U nas też weszło tego sporo i tak na prawde przydała by sie jeszcze jedna taka wywrotka tych kamieni :roll: :-? ,no nic jakos trzeba się bez nich na razie obejść,dokupimy wiosną :p

100 m,to sporo Wam pójdzie ,no ale pózniej lepiej bedzie wiekszym autom wjechac na działke i się nie "utopią" po drodze :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten BENEK< tylko nie wyciągajcie za wysoko ściany kolankowej,

naprzeciw nas buduje sie b. podobny do Benka domek, ale....

sciane dali cos kolo 150cm, i wyglada koszmarnie, bo doszła dosc wysoka podmurówka ok. 70cm,..i benek stał sie prawie piętrowcem...,

poprostu stracił proporcje.

 

witam :D :D

co do scianki kolankowe to my nie podnosimy jej zostaje tak jak jest w projekcie :wink: :lol: ,u mnie w dzienniku jest pokazany juz wybudowany Benek i nasz będzie wyglądał tak samo :D :D po rozeznaniu stwierdziliśmy ze nie będziemy podnosić ściankę kolankową bo dla nas jest wystarczająca :lol: ale dziękuję za "troskę " pozdrawiam gorąco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :p

 

Widzę w dzienniku, że same dobre wiadomości :lol:

Bardzo się cieszę i czekam na dalszą fotorelację :lol:

 

hello!!

narzazie dobre wiadomości sa ,i mam nadzieje ze takie pozostaną i nic złego sie nie wydarzy :roll: :wink: :D :D

a zdjecia powinnam niedługo dostać mailem ,a jak bede miec to na pewno wstawię :wink: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...