Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

No to widzę, że wiosną z tego samego poziomu ruszamy :roll: ...

Cieszę się razem z Tobą... tylko jak Ty kobito wytrzymujesz tak na odległość??? :-? :wink: :roll: :lol:

 

hihhi dokładnie będziemy "szły łeb w łeb" :wink: :lol: :lol:

tez sie zastanawiam jak to później będzie :roll: ,chyba bedzie mnie nosic ,ale w marcu pod koniec jak dobrze pójdzie to polecimy na dwa tygodnie hihhhi :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Kochana!!! :D

Właśnie zobaczyłam zdjęcia z Waszej budowy :D :D :D

Rewelacja!!! mnóstwo rzeczy załatwiliście przez ten tydzień!

Bardzo się ciesze,że budujemy razem Benia :wink: :lol: :lol:

 

hello!!!

sama jestem zaskoczona co można w tydzień zdziałać hihiih :wink: :lol: :lol: ,i bardzo nas to cieszy tym bardzie ze ,my niestety nie mamy mozliwości dogladania codziennie naszej budowy :wink: :lol: ,ja tez się ciesze że możemy razem budowac domki :D :D ,Wy to pędzicie :D :D ,ai czekam teraz na Waszezdjecia z domku mam nadzieje ze ze srodka tez wstawicie bo jestem ciekaw tych scianek działowych hihi :wink: :D :D :D ,buziale zostawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Jessi :)

super dowody że mężuś nie próżnował na urlopie są! zdjęcia już oglądałam wczoraj pamiętałam że masz je wstawiać ale jakoś nie miałam powera do pisania.

pewnie nie możesz doczekać się wizyty w Polsce co? znam ten ból też tak mam :)

pozdrawiam :)

 

Bardzo się cieszę że czekaliście na nasze zdjęcia z placu boju !! :D ,niedługo wstawie nowe zdjecia jak tylko nam je przeslą wiem że zostały zrobione z lania betonu na ławy więcjak tylko je dostane to od razu wstawie na fm :wink: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego najlepszego dla córeczki !!!!http://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/przytulxw2-1.gif

 

dziękuje w imieniu Córeczki ,a tak dla potomności to pokaże wam moja solenizantkę :D

http://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/IMG_1651.jpg :D :D :D MOJE KOCHANE SERDUSZKO !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, przestaly przychodzic mi powiadomienia :evil:

gratuluje rozpoczecia budowy, ten etap jest fajny, bo najszybciej widac postepy,

a dachowke i okienka u kogo wycenialiscie?

pozdrawiam z mroznej dzis Szkocji

 

hejka Junona ! :D

dziękuje :lol: :lol:

ona wycenialiśmy w Brzesku firma okienna nazywa sie Gealan :wink:

a dachówki na Solskiego tez w Brzesku tam zapomniałam dodac że mąz w cenie do dachówek były doliczone okna dachowe :wink: :lol: :lol: ,dopiero wczoraj mi to oznajmił :o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego najlepszego dla córeczki !!!!http://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/przytulxw2-1.gif

 

dziękuje w imieniu Córeczki ,a tak dla potomności to pokaże wam moja solenizantkę :D

http://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/IMG_1651.jpg :D :D :D MOJE KOCHANE SERDUSZKO !!!

 

100 LAT! 100 LAT! dla córeczki :D :D :D

śliczna dziewczynka! i do Ciebie podobna :D

 

Jessi mam pytanie... widziałaś u mnie w dzienniku z wczoraj ostrzeżenie co do pomyłek w projekcie Benia? Zwróć uwagę ekipom ! Lepiej uczyć się na naszych błędach :wink:

 

P.S dodałam jeszcze 3 zdjątka domku w srodku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...