Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam poświątecznie:-)

Gratuluję rozpoczęcia murowania!

Nie tak dawno i ja zaczynałam murować, a teraz już myślę o wykończeniach. Zobaczysz , jak szybciutko staną ściany:-)

Cieszę się razem z Wami i pozdrawiam:-)

 

Cześć Iwonko ,:D oj bardzo nas to cieszy że w koncu zaczyna sie murować nasz domek ,bardzo bym chciała tez wstawic zdjecia z tej chwili dzisiejszej,ale musimy poczekać tak do ok czwartku ,bo wtedy mamy dostac porcyjkę zdjęc :(:yes:a jak juz bedę miec to od razu wrzucam na forum !!:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jessi poświątecznie. Zmiany na fm i zmiany u Was. Bo ruszyła budowa. Ładną dziś mieliście pogodę. Oby nie opuszczało Was słonko. Ciekawa jestem zdjęć. Będę czekała z niecierpliwością na nie. Trzymam kciuki.

 

hello !!:cool:oj słoneczka teraz jak na lekarstwo potrzebne bardzo żeby ni e było przestojów w budowie hihihiiih bo mam nadzieje zobaczyc domek w maju i zebym mogła przechadzać sie po stropie i widziec budujące sie scianki poddasza :D:D:lol2:a zdjęcia bedą na pewno to macie jak w banku hihiihihi troche cierpliwości :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessi, gratuluję rozpoczęcia sezonu budowlanego !!! :wave:

 

fajnie, że wszystko tak dobrze się układa i w końcu rozpoczęło się murowanie ścian :lol2::lol2::lol2:

a te 4 tygodnie szybko zlecą i niedługo zobaczysz swój domek na żywo :D

 

a dziękuje dziękuje :yes:

no dokładnie w koncu po takiej wstretnej zimie zaczęlismy sezon budowlany i mozna bedzie podziwiać scianki naszego domku

:stereo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ale tu ruch ,mam nadzieje ze taki sam panuje na Twojej budowie Jessi.I niech taka atmosfera radosci panuje przez caly czas budowy

 

wiesz Edytko milo mi jak jest taki ruch bo wtedy wiem że ktoś mnie czyta :lol2::Da to bardzo cieszy

no i mam nadzieje ze bedzie taka atmosfera przec całe te budowanie :yes::cool:pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść jessi!!! :D:D:D

 

 

GRATULUJĘ MUROWANIA !!! :D

 

 

Już wczoraj chciałam Ci pogratulować rozpoczęcia murowania, ale komp na FM tak strasznie się mi muli,że po godzinie nieudanych prób poddałam się :(

 

Teraz szybciutko domek będzie się zmieniał i bardzo cieszył! Jak za 4 tygodnie przylecicie do PL to już będziesz chodziła po swoim saloniku, kuchni i sypialniach :)

 

Już nie mogę doczekac się fotek z Waszej budowy! :)

 

Cieszę się,że kolejny Benio nam rośnie! ;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, i ja gratuluję rozpoczętego murowania, teraz to już pójdzie z górki! (przynajmniej na razie!) pozdrawiam!

 

oby szybciutko nasze mury rosły :yes:,martwie sie ino pogodą ,bo jak patrze na tv to od przyszłego tygodnia, ba nawet w weekend zapowiadają opady deszczu buuuuuuuu:sick::( i przez to może byc postój w budowie :cry::cry:no nic zobaczymy jak bedzie ,narazie cieszę sie ze juz cos sie dzieje i niebawem zobaczymy jak wygląda nasz domek chociażby nawet na zdjęciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...