Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jessi

 

Gratuluję postępów na budowie! widać ,ze ekipę murarzy macie porządną .Ściany starannie stawiają! Oby tak dalej...:D

 

hej Beauty dziekuje :D:D:D,ekipa sie sprawdza sumienna i pracowita naprawde nie nażekamy ,jak narazie ;)oby tak dalej pracowali i równo postawili nasz domek :cool::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję !

Trzeba korzystać z pogody, chociaż ostatnie dni nas nie rozpieszczają.

Ale dla porządnych murarzy nie ma rzeczy niemożliwych - moi całą zimę budowali :)

 

Oby tak dalej!

 

dokładnie ,pogoda brdzo potrzebana ale cos słyszałam ze zas deszcze zapowiadaj brrrrrrrrrrrrrr i to mnie smuci :eek::(:(

miejemy nadzieje ze to chwilowe załamanie pogody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witanko poniedziałkowe

 

Jessi zanim przyjedziesz to już pewnie dach będą kryc:D

 

hej Pasiulka ,dokładnie tak ma byc jak bedziemy to mamy ( może bo to zależy od pogody) się załapac na krycie dachu ihhih ale bardzo się cieszymy bo coraz blizej wyjazdu :D:D:D:D

bo zostało nam 24 dni i fruuuuuuuuuu:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że te pogody już bardzo im nie przeszkodzą, oby bardzo nie lało :)

 

dokładnie ,;)i pomyslec ze za te 24 dni na własne oczka zobaczymy nasz domek i bedziemy sie po nim przechadzać zapewne nie obedzie sie bez grila na własnym tarasiku ,:D:D:D:Doj jak ja bardzo bym juz chciała :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ,;)i pomyslec ze za te 24 dni na własne oczka zobaczymy nasz domek i bedziemy sie po nim przechadzać zapewne nie obedzie sie bez grila na własnym tarasiku :D:D:Doj jak ja bardzo bym juz chciała :):)

 

 

Jessi REWELACJA !!!

Domek rośnie jak na drożdżach! :D Wszystko będzie szybciutko lecieć! :)

Teraz bardzo ważne są podciągi w tym projekcie jest aż 7 !

Ważne,żeby wykonali je wszytskie dokładnie, bo rozmawialiśmy z ekipą która pracowała przy Beniu koło Lublina, tam jakaś ekipa zrobła fuszerkę z podciągami, chyba nawet 1 odpuścili i domek nie wytrzymał ! Przypilnujcie tego koniecznie ;)

 

Już nie moge doczekać się fotorelacji imprezy grilowej z waszego BENIA :)

 

Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessi REWELACJA !!!

Domek rośnie jak na drożdżach! :D Wszystko będzie szybciutko lecieć! :)

Teraz bardzo ważne są podciągi w tym projekcie jest aż 7 !

Ważne,żeby wykonali je wszytskie dokładnie, bo rozmawialiśmy z ekipą która pracowała przy Beniu koło Lublina, tam jakaś ekipa zrobła fuszerkę z podciągami, chyba nawet 1 odpuścili i domek nie wytrzymał ! Przypilnujcie tego koniecznie ;)

 

Już nie moge doczekać się fotorelacji imprezy grilowej z waszego BENIA :)

 

Buziaki!

 

 

czesc Karola ,oj rosnie rosnie ihhihiihih a jak to cieszy samawiesz hiih :D,dziekuje za rade mam nadzieję ze wszystko bedzie ok ,wczoraj jeszcze rozmawialismy z naszym majstrem i omawialismy wszystkie szczegóły stropów i słupów ,:D:Dwiec nie powinno byc problemów i postawia domek tak jak ma byc :D:D

a ty kochanienka gdzie sie podziewasz i gdzie są zdjęcia Twojego benka ja tu juz wyczekauje na fotorelację od ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jessi,ooooooooo jak tu szybko buduja tylko pozazdroscic , nie bylo mnie kilka dni i prosze i zdjecia fajne ,gratki wielkie oby tak dalej, ale i ja sie pochwale w ta sobote i u mnie zaczyna sie cos dziac , bedzie tyczenie budynku gospodarczego i domku , nareszcie juz sie nie moge doczekac , ostatnio jeszcze uzgodnilam z moim elektrykiem zrobienie uziomu fundamentowego na etapie fundamentow zeby potem nie wiercic i kopac .Pogody zycze i latwego dalszego budowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...