Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spokojnych, zdrowych, pełnych radości Świąt Wielkiejnocy :)

Spełnienia wszystkich marzeń, osiągnięcia wszystkich szczytów i ziszczenia wszystkich planów :)

http://republika.pl/blog_ds_1189624/2431110/sz/68l.gif

życzy Neferka z rodziną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka sorki ale zwariowany czas , moze sie nie spoznie i pozycze Ci jako pierwsza milego dalszego budowania od jutra , niech sie mury pna do gory ......

 

hej Edytko ,oj żebys wiedziała że zwariowany czas my cały czas przed swiętami "zalatani" byliśmy bo co chwile trzeba było organizować wszystko aby na dziś było już wszystko gotowe !!! ale sie cieszymy ,ja to dzis nie spokojna jestem jak nie wiem co i cały czas myslę co tam na budowie sie dzieję :p:p:ppozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jessi! dziękuję za życzenia, ja niestety nie miałam dostępu do komp. przed i w trakcie świąt więc życzeń nie było, ale pozdrawiam Cię bardzo gorąco POŚWIĄTECZNIE!

 

 

witam Jagoda ;);) ja tez w swięta raczej nie buszowałam na forum dlatego postarałam się o zyczonka dla was wczesniej ,a ja dziękuje Ci za takie miłe pozdrowienia "poswiąteczne" od Ciebie

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Wlasnie wczoraj sporzadzilam liste dodatkowych prac dla wykonawcow ....... chce miec pewnosc , ze niczego nie pomina budujac domek , kurcze tak to jest z tym budowaniem na odleglosc

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Wlasnie wczoraj sporzadzilam liste dodatkowych prac dla wykonawcow ....... chce miec pewnosc , ze niczego nie pomina budujac domek , kurcze tak to jest z tym budowaniem na odleglosc

Pozdrawiam cieplutko

 

hej znam ten ból !!! ja tez wolałabym byc tam na miejscu i widziec co sie dzieje dlatego pod tym wzgledem zazdroszczę wszystkim którzy mogą sie cieszyc budową codziennie widząc swoje postepy kazdego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...