Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zawsze jak nadchodzą swieta to brakuje czasu na wszystko :roll: ,ale pózniej można sie oddac błogiemu lenistwu :wink: :D

tylko gorzej pózniej z wagą

 

a ja przez kilka dni prawie nic do pyska nie brałam - weszłam na wagę i k.....a pół kilo więcej :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

nie potrafie tego wytłumaczyc ale zła jestem na maxa !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób to koniecznie :wink: :wink: a swoja drogą jaką masz elektryczną czy wskazówkową :roll: ja mam ta pierwszą i pokazuje mi co do grama ,ale czasami wchodząc na nią kilka razy to mi pokazuje inną wagę :roll: i bądz tu mądra

 

elekrtoniczna i też potrafi mi pokazać rózne pomiary :evil: :evil: :evil:

 

pora ja wymienić :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zgłaszam się. Obecna :wink:

 

Coś pisaliście wyżej o darowiznach. Ważne jest, aby w okreslonym czasie(teraz już chyba 3 miesiace(kiedyś 1)) zgłosić darowiznę na specjalnym druku do Urzędu Skarbowego. Mój brat zgłosił po czasie i dostał karę do zapłacenia. Nie była taka wysoka jak podatek od darowizny, ale zawsze.

Pozdrawiam i śliczny domek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zgłaszam się. Obecna :wink:

 

Coś pisaliście wyżej o darowiznach. Ważne jest, aby w okreslonym czasie(teraz już chyba 3 miesiace(kiedyś 1)) zgłosić darowiznę na specjalnym druku do Urzędu Skarbowego. Mój brat zgłosił po czasie i dostał karę do zapłacenia. Nie była taka wysoka jak podatek od darowizny, ale zawsze.

Pozdrawiam i śliczny domek

 

 

witam i ciesze sie ze wpadłas w odwiedziny :D

o darowizmie to wiemy ze trzeba to zgłosic w urzedzie ,ale tez ponoc ty moze sie zajac notariusz u którego bedziemy miec ta umowe darowizny ,zreszta tesciu jedzie w przszłym tygodniu do gminy i i bedzie załatwiał wszystko z tym zwiazane

i strasznie sie ciesze z tego

:p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...