Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Jessi,ooooooooo jak tu szybko buduja tylko pozazdroscic , nie bylo mnie kilka dni i prosze i zdjecia fajne ,gratki wielkie oby tak dalej, ale i ja sie pochwale w ta sobote i u mnie zaczyna sie cos dziac , bedzie tyczenie budynku gospodarczego i domku , nareszcie juz sie nie moge doczekac , ostatnio jeszcze uzgodnilam z moim elektrykiem zrobienie uziomu fundamentowego na etapie fundamentow zeby potem nie wiercic i kopac .Pogody zycze i latwego dalszego budowania

 

Hej Edytko ,szybko szybko budują :D:Dco mnie cieszy sama zobaczysz jak się zacznie jak to szybko idą mury do góry :cool::)

widzeże i Ty zaczynasz super ,no i zdjecia juz zamawiam z akcji budowy :D:D:D,widzisz i Ty się w koncu doczekałaś dnia kiedy zaczniesz ihhihihihii suuuuuuuuuuuuuuper ,pozdrawiam cieplutenko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę i mury pną się do góry:)

 

GRATULACJE ....:wave:

 

Fajne widoczki będziesz miała Jessi;)

 

Ja trzymam kciuki za ładną pogodę, właśnie dzisiaj mieliśmy ciąć drzewo, w tym czasie jak schną nasze wylewki i ... deszcz... :(:mad:.

 

Pozdrawiam :D

 

hej Miśka

żebys wiedziała te widoczki są cudne uwielbiam je :D:D

słyszałam o pogodzie że dzis tam u nas leje brrrrrrrrrrrrr a my tez mielismy strop lac i przez taka pogodę się wszystko przesunie w czasie :(aż mi sie płakusiac chce :bash:

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Miśka

żebys wiedziała te widoczki są cudne uwielbiam je :D:D

słyszałam o pogodzie że dzis tam u nas leje brrrrrrrrrrrrr a my tez mielismy strop lac i przez taka pogodę się wszystko przesunie w czasie :(aż mi sie płakusiac chce :bash:

pozdrowionka

 

pamiętam, że nam tez deszcze zalewnie stropów przesunęły a to był czerwiec i ciągle lało :( w końcu jakoś się udało, więc i Wam się uda :D

 

doberek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jessi :)

Jak tam kochana wasza budowa ?

Deszczykiem sie nie przejmuj,macie sprawną ekipę i wszytkie małe przestoje bardzo szybko nadrobicie!

Zobaczysz, będzie dobrze ;) :) Cieszę się razem z Tobą wszytkim postępami, bo naprawdę murarze działają bardzo szybko :)

Czekam z niecierpliwością na nowe zdjęcia!

Życzę zarówno Tobie, wszystkim inewstorom jak i sobie duzo słoneczka!!!! :)

Za tydzień ma u nas ruszyc układanie kostki brukowej! :D

pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Domek przepiękny, naprawdę.Również uważam ,że pomysł z sauną jest świetny, ale nie wiem czemu ale dzieciom w ich łazience nie montowałbym wanny z hydromasażem . Nie wiem czy one tego potrzebują , czy będą umaiły z tego korzystać. A jeśli już będą musiały to mogą skorzystać np. z Waszej łazienki. Mam pytanie , piszesz tam na temat tych kolumn. Mogłabyś podać ceny orientacyjne tych kolumn , gdzie można je zamówić itp.

Bo są naprawdę piękne.Pozdrawiam serdecznie i czekam na dalszą relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, że nam tez deszcze zalewnie stropów przesunęły a to był czerwiec i ciągle lało :( w końcu jakoś się udało, więc i Wam się uda :D

 

doberek :)

 

hej Pasiulka

 

no ja myśle ze sie w koncu rozpogodzi i bedziemy miec zalany stropik :D:D:D,juz sie nie umiedoczekac żeby zobaczyc w całej okazałości nasz strop juz gotowy ;):):):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jessi :)

Jak tam kochana wasza budowa ?

Deszczykiem sie nie przejmuj,macie sprawną ekipę i wszytkie małe przestoje bardzo szybko nadrobicie!

Zobaczysz, będzie dobrze ;) :) Cieszę się razem z Tobą wszytkim postępami, bo naprawdę murarze działają bardzo szybko :)

Czekam z niecierpliwością na nowe zdjęcia!

Życzę zarówno Tobie, wszystkim inewstorom jak i sobie duzo słoneczka!!!! :)

Za tydzień ma u nas ruszyc układanie kostki brukowej! :D

pozdrawiam!!!

 

Ja równiez się bardzo cieszę z każdego etapu budowy ,niedawno robiliśmy fundamenty a teraz cieszymy się rosnącymi murami ,każdy etap jest fascynujący na który warto czekać ,tak samo jest ze stropem co się odwlecze to nie uciecze ihhihi:D:D

a ja się cieszę ze i u was tak dużo sie dzieje i mogę widziec jak "nasz" domek wygląda w realu a nie tylko na papierze i to cieszy bardzo :D

buziaczki przesyłam i oby i wam pogoda dopisała przy układaniu koteczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Domek przepiękny, naprawdę.Również uważam ,że pomysł z sauną jest świetny, ale nie wiem czemu ale dzieciom w ich łazience nie montowałbym wanny z hydromasażem . Nie wiem czy one tego potrzebują , czy będą umaiły z tego korzystać. A jeśli już będą musiały to mogą skorzystać np. z Waszej łazienki. Mam pytanie , piszesz tam na temat tych kolumn. Mogłabyś podać ceny orientacyjne tych kolumn , gdzie można je zamówić itp.

Bo są naprawdę piękne.Pozdrawiam serdecznie i czekam na dalszą relację.

 

Witam Cie Łukaszu u mnie w dzienniku i dziękuje :D:D

co do wanny z hydromasażem to jeszcze ostatecznie nie zdecydowaliśmy o wyborze do łazienki dzieci ,narazie ten temat odkładamy na troszeczkę dalszy ;)plan

Co do kolumn to sa to kolumny doryckie składające się z kilku częsci - sa to kolumny juz gotowe a cena jaka płaciłam za 2 kolumny to 680 zł włącznie z kurierem który te kolumny do mnie na działkę dostarczył ;) a to jest link do tej firmy u której kupowałam ,moge ich polecić ,terminy można z nimi ustalic jak nam pasuję najbardziej i nie ma problemów z transportem później pod wskazany adres

http://www.betmar.pl/pl/oferta/kolumny_betonowe_ozdobne/

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję postępów na budowie:D.Wiem jak to wszystko bardzo cieszy i z jaka niecierpliwoscia czeka się ,aż rodzinka wyśle zdjęcia.Powodzenia i oczywiście dużo dobrej pogody:cool:

 

 

Hej OLA fajnie ze wpadłas do mnie do dziennika

Dokładnie jak sie patrzy na te zdjęcia to od razu humorek mi sie poprawia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessi ,super, że robota Wam się "pali " w rękach ekipie :) :)

Fajnie jak tak mury szybko pną się do góry :)

 

 

hej MEGANKO

oj pali sie pali ihhihi i niech tak zostanie chłopaki spisują sie na medal i pracują dzielnie !!! co nas oczywiście cieszy i to bardzo ,w przyszłym tygodniu uwiną sie ze stropem nad całym parterkiem i bedzie można zacząć działac z poddaszem :):):) a pózniej to już tylko dach okna wstawiac i drzwi wejsciowe i SSZ :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...