Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

Wpadłam się przywitać!!! No powiem Ci Jessi, że Wasze plany robią wrażenie. Piękny dom się Wam buduje :) :) :) Życzę powodzenia i WIELKIEJ cierpliwości do wszystkich po kolei: fachowców (tych prawdziwych i tych pseudo), producentów, sprzedawców, projektantów, itp., itd. .... a nawet do męża (ja o mało się nie rozwiodłam - hi, hi...).

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

super Benek rośnie !!! :D :D :D

 

fajnie tak patrzeć jak mury pną się do góry i codziennie coraz bardziej wszystko to przypomina dom :D

 

gratulacje :D

 

witam

Pewnie ze fajnie widzieć jak domek rosnie ,to jest przecudowna chwila :D:D:D tak bardzo nas to cieszy :):)

tyle sie dzieje ,a ile jeszcze przed nami ihhi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Jessi:)

my dziś wróciliśmy z urlopu....a Ty pewnie na urlop się szykujesz :)

hm....jak ładnie domek ci urósł :):)

pozdrawiam :)

 

hej ANULKA

widze że juz wróciłaś ale to szybko minęło :eek:dopiero co sie szykowałaś a tu już z powrotem jesteś ihhihi ,no to teraz moja kolej :D:D:D:D

domek rosnie rosnie a jak nas cieszy to sama wiesz

A ty kiedy wrzucisz nowe fotki domku ja tu czekam niecierpliwie !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam się przywitać!!! No powiem Ci Jessi, że Wasze plany robią wrażenie. Piękny dom się Wam buduje :) :) :) Życzę powodzenia i WIELKIEJ cierpliwości do wszystkich po kolei: fachowców (tych prawdziwych i tych pseudo), producentów, sprzedawców, projektantów, itp., itd. .... a nawet do męża (ja o mało się nie rozwiodłam - hi, hi...).

Pozdrawiam serdecznie

 

 

witaj Mika73

dziekuje zakomplementy:hug::D:D

oj żeby tych fachowców miec raczej z tych prawdziwych ihhihihiih :D,mnie jeszcze daleko do takiego stanu jaki ty masz :D,ale miło że przyszłaś do mnie do dziennika i zapraszam oczywiście :D;)

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pogodę trzymam kciuki bo zeby Benio rósł deszcz mi nie potzrebny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wręcz przeciwnie :)

 

Hej Zuzanko

to trzymaj kciuki za ten tydzien coby pogoda dopisała bo chcemy w koncu zakonczyć stropik nad parterem bo ostatnio nam w tym przeszkodziła pogoda ateraz bardzo sie przyda dużo słoneczka ,Tobie oczywiście też dużo słoneczka życzę żebyc w koncu wystartowała z fundamentami bo wiem jakie to ważne !!:):):) pozdrawiam cieplutenko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jessi!

Trochę mnie tu nie było i.. proszę, co się dzieje !!!

Do tej pory tylko czekałaś i czekałaś, a tu już domek wyszedł z ziemi i to ile !!!

Rozumiem i podzielam Twoją radość i już sobie wyobrażam,

jak będziesz się cieszyć jadąc do swojej chatki.

Cieszę się razem z Tobą i..

gorące pozdrowienia zostawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super jessi!

Trzymam kciuki za pododę i za stropik :)

Już za chwilkę będziesz chodziła po swoim Beniu! :D

 

 

hejak Karola :D

to trzymaj trzymaj i to mocno ihiih za pogodę bo teraz bardzo sie ona przyda ,pózniej moze troszke deszczeykspaśc ale kiedy już będzie gotowy cały stropik ihihhiih

buziaki :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jessi!

Trochę mnie tu nie było i.. proszę, co się dzieje !!!

Do tej pory tylko czekałaś i czekałaś, a tu już domek wyszedł z ziemi i to ile !!!

Rozumiem i podzielam Twoją radość i już sobie wyobrażam,

jak będziesz się cieszyć jadąc do swojej chatki.

Cieszę się razem z Tobą i..

gorące pozdrowienia zostawiam..

 

Dokładnie czas szybko przeleciał nie wiadomo kiedy i zaczęliśmy stawiać scianki :D:D:D,teraz to juz jesteśmy na etapie stropu,a pózniej to juz z górki poddasze i dach ,;):D:D:D

pozdrawiam cieplutko :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessi.........trzymam kciuki!!!!!!!!!

szybciutko Wam pójdzie...........i domek będzie już stał!!!!! :)

 

Cześc Kalus oj mam taka nadzieje że szybciutko pójdzie ,teraz jesteśmy na etapie stropu :cool:troszkę dłużej zejdzie niz przy stropie nad garażem bo dużo u nas podciągów, slupów,i innych takich duperelków ;):wiggle:ale i tak sie cieszę bo niedługo zaczniemy stawiac scieny poddasza a ,pózniej dach i można zacząć robic w srodku :rotfl::lol2:w maju jak bedziemy to chcemy umówic juz hydraulika ,elektryka i tynkarzy :wave:więc zapowiada sie pracowicie urlopik w Polsce :wiggle:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...