Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka

Dobrze , ze lejecie strop w piatek , bo podobno w sobote wieczorkiem ma zaczac padac deszczyk ..... u mnie w sobote maja byc zalewane lawy , trzymaj kciuki zeby kierownik odebral zbrojenie law jutro bo jak nie to sie wkurze !!!!!

Super , ze prad bedziesz miala juz wkrotce , u mnie Panowie korzystaja z niego dosc intensywnie ( deseczki podcinaja ) :) teraz czeka mnie zakup pompy glebinowej do pobierania wody ze studni .

Wszystko sledze na fotkach , codziennie mam porcje swiezutkich fotek z Polski wiec prawie tak jakbym tam byla .

Pozdrawiam

Buziaczki

pa pa :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Dobrze , ze lejecie strop w piatek , bo podobno w sobote wieczorkiem ma zaczac padac deszczyk ..... u mnie w sobote maja byc zalewane lawy , trzymaj kciuki zeby kierownik odebral zbrojenie law jutro bo jak nie to sie wkurze !!!!!

Super , ze prad bedziesz miala juz wkrotce , u mnie Panowie korzystaja z niego dosc intensywnie ( deseczki podcinaja ) :) teraz czeka mnie zakup pompy glebinowej do pobierania wody ze studni .

Wszystko sledze na fotkach , codziennie mam porcje swiezutkich fotek z Polski wiec prawie tak jakbym tam byla .

Pozdrawiam

Buziaczki

pa pa :) :)

 

to trzymaj trzymaj żeby wszystko szło zgodnie z planem !!!! :wave:

A u Ciebie tez widze szaleją budowlancy i to ja ,pieknie wam rosnie wasz domek !!!!!!!!!!!!!;)

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochana! :)

 

REWELACYJNE TEMPO MACIE :)

 

Byle tak dalej!

 

Tak długo czekałaś na dzień przyjazdu a tu proszę, domek rośnie jak na drożdżach a Ty za chwilkę tam będziesz!!!! :)

 

Pozdrawiam i na zdjęcia czekam!!! ;)

 

Dokładnie czas przeleciał i powiem ze nawet nie wiem kiedy dopiero pamiętam pisałam ze jest 10 tygodni a tu już tylko 4 suuuuuuuuuuuuuuper!!!! bardzo sie cieszymy ja powoli sie juz pakuję !!! no i aparat trzeba naładować :wave:

 

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry dzionek :)

rany jak ten czas zleciał :jawdrop: już za chwilkę przyjeżdżacie i wcale nie będziecie chcieli wyjeżdżać :wiggle:

 

pamiętajcie że czekamy na duuuże ilości fotek :)

 

Cześc Pasiulka :bye:

 

 

oj czas leci dla mnie toooooooooo suuuuuuuuuuuuuper !!!! bo jeszcze tylko 4 dni i lecimy do Polski i zobacze nasz ukochany domek !!!

 

A ZDJĘCIA BĘDĄ I TO W DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŻEJ ILOŚCI ,TYLKO CZY FORUM POMIESCI TAKĄ ILOŚC ZDJĘC :lol2:

ZDJĘCIA STROPU, Z KAŻDEGO OKIENKA I NASZYCH WIDOCZKÓW ,NA PEWNO BEDZIE CAŁA MASA :wiggle::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jessi,

Zagladam do ciebie od czasu do czasu ( kiedy mam wolną chwile) a tu już mury stoją, strop jest tylko pogratulować. Dom piękny, masz fajne inspiracje. Koniec na pewno będzie zachwycający.

Kiedy zamierzacie zamieszkać ?

Pozdrawiam

 

Witanko:bye:

miło mi że zagladasz do mnie :wiggle:,co do zamieszkania to mamy w planach juz na przyszłą wiosnę/lato w nim zamieszkac jak wrócimy do kraju :lol2:przez ten czas chcemy go spokojnie wykonczyc i w miare możliwości urządzić :rotfl:

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oooooo Ty juz strop zalalas,dziewczyno idziecie jak burza , a jak bedziesz juz na miejscu (nie wiem jak dlugo bedziesz w Polsce) to moze SSO zobaczysz na wlasne oczy a nie na zdjeciach , jak ja Ci zazdroszcze tego wyjazdu .Spokojnego lotu zycze i do uslyszenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję

 

ballo022..gif STROPU ballo031..gif

 

Tylko patrzeć a frrrrrrrrrrrrrrrr przylecisz do Benka, to zaledwie kilka dzionków - spakowana? ;)

 

Wczoraj pisałam do Ciebie i zżarło mi posta:eek:

 

Gdybym się nie pojawiła, bo od jutra do pracki w domu:wave: to życzę WAM dobrego lotu.

 

Będę czekała na fotki, a wiesz, że było Benedykta, to tam ucałuj Benka ode mnie :D

 

 

;) Buziakiiiiiiiii.

Edytowane przez taka_ja & taki_on:)
A bo tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessi..........tylko 4 dni zostało????

pakujesz się juz pewnie??...........i miejsca sobie znaleśc nie możesz???:)):))

 

Hej Kala :D

 

ja juz spakowana jestem ihhihiihihhii teraz to pozostalo mi czekać cierpliwie na 6 maja hihiihihi i frrrrrrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuu :yes::wave: pewnie że miejsca nie moge sobie znależc im blizej tym bardziej chce żeby był juz ten dzien :yes:

buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oooooo Ty juz strop zalalas,dziewczyno idziecie jak burza , a jak bedziesz juz na miejscu (nie wiem jak dlugo bedziesz w Polsce) to moze SSO zobaczysz na wlasne oczy a nie na zdjeciach , jak ja Ci zazdroszcze tego wyjazdu .Spokojnego lotu zycze i do uslyszenia

 

wiesz a mi sie wydaje że budujemy w slimaczym tepie ,może to tylko takie złudzenie bo nasz domek widze tylko na zdjęciach ,ale juz niedługo hiihhihih:):):):)

ty niedługo tez polecisz i zobaczysz swój domek ,tez zleci szybciutko ani sie obejrzysz ,:)

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...