Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Jessi!

 

Piekne zdjecia! Bardzo podoba mi sie to zdjecie domu z oddali jak stoi na gorce...widoki piekne bedziesz miala:D

Mialas szczescie z tym wulkanem;) Moj maz mial leciec do Polski 5 maja i okorat tego dnia calkowice zamkneli lotnisko w Dublinie...no i chlop nie polecial:eek: a takie plany byly!!

 

Witam powrotnie w slonecznej Irlandii:D

 

Maja

 

Widoczki sa przecudne !!!! jak chodziłam po stropie to nie mogłam od nich oderwać wzroku ,

Wiem wiem o tym że były odwołane loty 5 maja ,ja to sie denerwowałam strasznie jak słyszałam o tym ,bo bałam sie że i u na na lotnisku odwołaja loty a tego bym nie zniosła brrrrrrrr a lecieliśmy z Shannon ,ale całe szczęscie udało się i wylecielismy punktualnie :yes::D

A do Irlandii to sie nie chciało wracac jak tam byłam to bym juz najchętniej została hihihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jessi,

 

zdjecie chmury jest niesamowite! Pieknie ja ujelas w obiektywie:D las i laski w domu tez super!!;)

patrzac na wiadomosci z Polski, to strasznie sie teraz dziele na Poludniu przez te ulewy;)

 

a na Irlandie tyle nie narzekaj;) przynajmniej mozna oplacic budowe bo inaczej by ciezko bylo...my bysmy na pewno na Kaszubach nie budowali, gdybysmy zostali w Polsce...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jessi :)

fajnie ze wrocilas.....wiem wiem ...ciezko wracac no ale coz...trzeba pracowac.

domek rosnie i juz mozna wzbogacic swoja wyobraznie . bo tak na projekcie to strasznie trudno.

na zywo to juz inna bajka.... mozna meble w glowie ustawiac :yes:

 

 

oj cieżko sie wracało oj ciężko ,,dokładnie to co na projekcie to nie oddaje tego całego uroku domku dopiero w chwili kiedy go widzimy na oczy to widać jego urok hiih:):)

oj ja juz meblew salonie ustawiałam , kominek i kuchnie meblowałam :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jessi,

 

zdjecie chmury jest niesamowite! Pieknie ja ujelas w obiektywie:D las i laski w domu tez super!!;)

patrzac na wiadomosci z Polski, to strasznie sie teraz dziele na Poludniu przez te ulewy;)

 

a na Irlandie tyle nie narzekaj;) przynajmniej mozna oplacic budowe bo inaczej by ciezko bylo...my bysmy na pewno na Kaszubach nie budowali, gdybysmy zostali w Polsce...;)

 

mnie tez się te zdjęcia z chmurami podobaja udało mi sie w samą pora pstryknąć te zdjęcia przed ulewą :yes:

 

A na Irlandię nie narzekam a skąd że ,lubie ten kraj i przyzwyczaiłam się do niego bardzo ,zawdzięczamy mu bardzo dużo tak jak sama piszesz ,gdyby nas tu nie było to nie wiadomo czybysmy także budowali nasz domek ,więc z takiego obrotu sprawy jestem jak najbardziej zadowolona :D,tylko czasami teskni sie za domek ,POLSKĄ , i rodzinką :) ale jak mus to mus

buziakczki przesyłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Jessi :)

już wróciłaś.....hm.... jak szybko minęło. ale szczerze Ci powiem że zastanawiałam się jak dolecicie bo w Irlandii ciągle lotniska zamykali :( , ale jakoś daliście radę :)

domek wygląda ślicznie :) i dobrze że dużo zdjęć macie :) śliczne widoki macie z domku :)

pozdrawiam :hug:

 

hm...... przez przypadek wpisałam Ci się do dziennika........ ale już usunęłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:lol::lol::lol:

Domek pięknie się prezentuje!Gratuluję postępów i czekam na kolejne fotorelacje:yes:

Zdjęć nigdy za wiele:cool:

 

 

Czesc Ola :) i dziekuje za milutkie słowa ,a zdjęcia na pewna będę wklejać w miarę następnych postępów na budowie :)

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Jessi

 

Super już wszystko wylada a to dopiero poczatek, teraz to juz z qórki. Widoczki z okna masz cudo sama natura:) Fotek nigdy za wiele, w koncu po to mamy te forum

 

pozdrawiam

 

hejka

ja mam nadzieje ze teraz to juz szybko pójdzie chociaz jak patrzę na ta pogodę to boje sie że sie to w czasie wydłuży :cry::x az szkoda gadać brrrrrrrrrr

buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Jessi :)

już wróciłaś.....hm.... jak szybko minęło. ale szczerze Ci powiem że zastanawiałam się jak dolecicie bo w Irlandii ciągle lotniska zamykali :( , ale jakoś daliście radę :)

domek wygląda ślicznie :) i dobrze że dużo zdjęć macie :) śliczne widoki macie z domku :)

pozdrawiam :hug:

 

hm...... przez przypadek wpisałam Ci się do dziennika........ ale już usunęłam :)

 

Hej Anulka

szybko mineło za szybko :( ja tam jeszcze ze dwa tygodnie bym chciała posiedziec i cos wiecej porobic ,

mysmy wylecieli z irlandii 6 maja z Shannon i całe szczęscie nie było problemów i samoloty na tym lotnisku latały normalnie :yes:co nas ucieszyło bo dzien wczesniej w Dublinie były odwołane loty ...

Anulka dziekuje za miłe słowa hiihi

buziaki kochana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...