Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

Hejka Jessi :hug:

Domek fajniutki , widoczki cudniutkie ........ super , ze moglas zobaczyc swojego Benedykcia na zywo .......

:lol2::lol2::lol2:

Buziaczki i Zycze Ci bezproblemowego budowania Kochana :hug:

 

Czesc Edytko

Ale sie cieszyliśmy jak zobaczyliśmy naszego Benka hihihhiih przeżycia nie do opisania ihiih ,a Wy kiedy jedziecie zobaczyc domek ,

pozdrowionka dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jessi,nie dziwię się,że wklejasz tyle zdjęc z budowy domku.Tak to jest jak człowiek czeka na ten wymarzony i wytęskniony dom:)

Mnie cieszył i cieszy każdy szczegół budowy i każdy mam na zdjęciu;)

 

Dokładnie każdy szczegół ,mała drobnostka a cieszy niezmiernie bo wiesz że to twój domek :) a cieszy tak ze aż słów brak ,oooooooooo ale mi się zrymowało ihhihihihihi :):):)

buziaki Dankaf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Edytko

Ale sie cieszyliśmy jak zobaczyliśmy naszego Benka hihihhiih przeżycia nie do opisania ihiih ,a Wy kiedy jedziecie zobaczyc domek ,

pozdrowionka dla Ciebie

 

Jessi :D

Swoj domek zobacze moze za ............. kilka lat , jak to mowia wracam na gotowe czyli planuje go wybudowac , wykonczyc ( zanim on mnie wykonczy ) i wracam zeby tylko wbic gwozdzia w sciane i obrazek na nim powiesic :hug:. Generalnie bede " sterowala " budowaniem na odleglosc

Buziaczki dla Ciebie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej jak szybko minęło, a TY już wróciłaś...

 

No, ale za to zdjątek napykałaś:D

 

Benek ładnie się prezentuje, sporo robotki już.

 

Czego mogę współczuć, to właśnie tej pogody, ziemia jak gąbka.

 

Jessi chyba każda z nas tak ma, że jak widzisz już ściany -tą wielkość, to masz już obraz, gdzie co będzie stało...;) W wyobraźni ustawiasz to tu, to tam:D

 

Gratuluję postępów;)

 

Domek super prezentuje się na górce.

 

Buziaki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Jessi :D

Jessi przybieglam doradzic ...... jesli chodzi o parapety :confused: .... wiesz co ? cholercia moze dziwnie to zabrzmi , ale wybieralabym parapet do podlogi ..... wiem , ze w domu bedziesz pewnie miala i drewno i plyteczki ( np. w lazience ) wiec tutaj powstaje nam konflikt interesow ....... :stirthepot:, ale pomysl moze o takim rozwiazaniu podloga = parapet ;)

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Jessi :D

Jessi przybieglam doradzic ...... jesli chodzi o parapety :confused: .... wiesz co ? cholercia moze dziwnie to zabrzmi , ale wybieralabym parapet do podlogi ..... wiem , ze w domu bedziesz pewnie miala i drewno i plyteczki ( np. w lazience ) wiec tutaj powstaje nam konflikt interesow ....... :stirthepot:, ale pomysl moze o takim rozwiazaniu podloga = parapet ;)

Buziaki :hug:

 

hej Edytko ,ja własnie bedę robic gres w kuchni,jadalni i przedpokoju w kolorze jasnym ,połyskującym i parapety beda troszkę zblizone w tym kolorze ,ale też musza pasować do okien a u nas bedą okienka jak widziałaś beda w kolorze orzech więc beda takie njak w moim dzienniku tylko nie umie się zdecydować na kolor do konca pomiędzy tymi dwoma hiihi ,a chcemy je zamontować zaraz po tynkach wewnętrznych

a ty jakie bedziesz miec okienka u siebie chodzi o kolor ??

buziaki dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:lol:Miłego dnia życzę:yes:

Jeżeli chodzi o parapety,to ja bym dała ten jaśniejszy:yes:.Zgadzam się z Edytą M,że parapet musi pasować do podłogi.Jeżeli chcesz położyć jasny ,beżowy gres to będzie idealnie:)A do okien napewno będzie pasował(też mam okna w kolorze orzech).

 

P.S.Ja też w lipcu jadę(jadę,bo ja z Niemiec) do Polski,na 2 tygodnie :lol2::lol2::lol2:

 

Czesc Ola

Ja w kotłowni tez raczej nie dam tam takiego parapet bo to bez sensu :cool: i tez raczej pozostanę na wyłożeniu ich kafelkami,dziekuje za radę ondosnie parapecików ,

 

TO ty z Niemiec masz dużo blizej ;) , pewnie juz odliczasz dni do wyjazdu ,a którego jedziesz do Polski ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i bliżej ,bo ok.950km,ale jedziemy pewnie dłużej niż Wy lecicie;).Normalnie 8 godzin,a jak są korki to nawet do 16!:cry:

Jedziemy 10 lipca -czyli od dzisiaj jeszcze równe 6 tygodni:cool:

 

My tez jak tym razem pojedziemy do Polski to autkiem ihihi to dopiero bedzie jazda !!:D

Oj zleci Ci te 6 tygodni jak nic ,tak samo ja odliczałam i juz dwa tygodnie przeszło jak wrócilismy z Polski :eek:czas leci bardzo szybko ,

my moze pojedziemy w podobnym terminie do Ciebie albo tydzien później:yes:;) buziaki dla Ciebie Olcia:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem u Ciebie to mi od razu topnieje te moje 100 km na budowę;)...

 

Niestety na budowie nie mam (jeszcze, już niedługo) netu i żyję w nieświadomości forumowej, ale oststnio mnie właśnie nawiedziła myśl, co tam u Ciebie. Szczerze mówiąc, to obawiałam się, że może już mnie przegoniliście... ale nie, nadal prowadzę:D...

 

Ślicznie będzie wyglądał ten Benio na wzgórzu... jak twierdza, albo pałacyk jaki... tak, wzgórza to to czego nam zdecydowanie brakuje, nawet chłop cuś ostatnio bąkał, że następny raz to w górach... tylko mu bąknęłam, że beze mnie... ale Ci przynudzam:oops:

 

Spadam... wszystkiego dobrego życzę...pa:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessi,

widoki niezwykłe, dom też taki będzie, tylko zdrowia Wam życzyć, niech go nie zabraknie, niech pozwoli zrealizować wszystkie Wasze marzenia.

Pozdrawiam cieplutko :)

Edytowane przez tola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jessi :):):) do polski się wybierasz?? hm..... i to autkiem? my jedziemy za równe 5 tygodni :) ( już się nie mogę doczekać tego co am zobaczę :) )

 

Hej Anulka ,jak dobrze pójdzie to pojedziemy w połowie lipca lub na początku sierpnia i chcemy tym razem autkiem jechac ihhi;)

a Ty widze że też sie wybierasz do Polski na urlopik ,suuuuuuuper !!! :yes:buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem u Ciebie to mi od razu topnieje te moje 100 km na budowę;)...

 

Niestety na budowie nie mam (jeszcze, już niedługo) netu i żyję w nieświadomości forumowej, ale oststnio mnie właśnie nawiedziła myśl, co tam u Ciebie. Szczerze mówiąc, to obawiałam się, że może już mnie przegoniliście... ale nie, nadal prowadzę:D...

 

Ślicznie będzie wyglądał ten Benio na wzgórzu... jak twierdza, albo pałacyk jaki... tak, wzgórza to to czego nam zdecydowanie brakuje, nawet chłop cuś ostatnio bąkał, że następny raz to w górach... tylko mu bąknęłam, że beze mnie... ale Ci przynudzam:oops:

 

Spadam... wszystkiego dobrego życzę...pa:bye:

 

Hej Arcticzko :D

No u nas niestety wszystko sie przedłuza bo spowodowane jest przez te powodzie niestety żeby dojechac do nas na działke trzeba jechac koło rzeczki a ta z kolei wylała i zalała droge gdzie mogli by moi budowlancy przejechać do nas ,i całe domostwo z dołu zostało zalane ,nas to nie dotyczy bo jestesmy na górce wybudowani ale żal i smutek i tak nas ogarnął :cry:a najgorsze jest to że teraz ma padac do konca tygodnia a miało byc tak pięknie a ta pogoda wstrętna krzyżuje nam plany ,mam nadzieje ze juz niedługo będa upały i zaczniemy dalej leciec z budową bo my chcemy okienka na lipiec wstawiać brrrrrrrrrrr

co do naszy widoczków to dziekuje za miłe słówka ,mnie one tez bardzo sie podobają i je uwielbiam :yes:buziaki zostawiam ,chociaż ostatnio coraz rzadziej tu zagladam bo i nawet nie mam po co bo o czym pisać w dzienniku,aż czasami mi sie juz nie chce myslec o budowie bo jak sobie pomysle to mi sie płakać juz chce z bezsilności przez ta pogodę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!!!:)

własnie przeczytałam, że w lipcu przyjezdzacie???

pewnie chcecie wszystkiego osobiście dopilnować na miejscu??:)

 

 

Czesc Kaluś ,dokładnie chcemy jechać żeby być na montazu okienek i wszystkiego dopilnować jak także chcemy tez działeczkę ogarnąc i takie inne rzeczy które beda na pewno do zrobienia w czasie tego pobytu :) ale mnie to cieszy i to bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...