Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

Hej jessi :)

Fajnie,że już te problemy macie za sobą i teraz wszystko będzie szło do przodu :)

Nic dziwnego,że byłaś wściekła, tak niestety wygląda niekiedy nasza polska biurokracja :(

Teraz będzie już z górki, pogoda tez na pewno się poprawi i miejmy nadziję jeszcze czeka nas ciepła jesień :)

Wrzucaj jessi nowe foteczki Benia, czekamy!!!

 

hej Karola

ja też sie cieszę że mamy to juz za sobą !!!,oby tylko pogoda dopisała to bedzie dobrze

a zdjecia bede wstawiać a jak, a mam ich sporo :wiggle:,wiec mam nadzieje że będziecie do mnie zaglądać :cool::) bo troszke udało nam sie podczas tego urlopiku porobić kilka rzeczy :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... tylko cemu taki porządek tam macie... na tej budowie:jawdrop:

 

...no i gdzie się kupuje taaaaaakie widoki:rolleyes:

 

pozdrawiam serdecznie:)

 

Co do porządeczku to tymi rączkami samo to zrobilismy :cool::lol::lol:uwierz jak przyjechaliśmy to na pewno tak wokoło jak i w domku nie wyglądało ihi,więc trzeba było zakasać rękawki i do pracki sie wziąć :)

ale znając życie teraz od nowa bedzie bałaganik po dachówce jak sciankach działowych na pięterku :(

 

A co do widoczków to sama je UWIEEEEEEEEEEEEEEELBIAM !!!!!!! za każdym razem jak jestem u nas w domku to nie moge sie nadziwić jak pieknie te pagórki wygladają a jeszcze piekniej wyglądają wieczorową porą jak w oddali widać swiatełka !!ach jak już bym chciała tam mieszkać i się delektować tymi widoczkami na co dzien a nie tylko od "święta"

 

Buziaki przesyłam ,:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jessi!!!

Cieszę się ,że już jesteś:wiggle::wiggle::wiggle:

Domek pięknie się prezentuje:)Szkoda tylko tych straconych dwóch miesięcy,ale wierzę ,że teraz to już z górki:)

Buziaki zostawiam:hug:

 

 

Czesc Ola

oj szkoda tego czasu szkoda ale cóż zrobic ważne teraz aby dalej posuwała się budowa

buziaki przesyłam :):wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jessi!

 

Pieknie, ze udalo sie Wam zalatwic wszystko na pozytywnie i macie juz zalazek cywilizacji czyli prad;)

Wklejej zdjecia i opisuj jak najwiecej!! Widoki masz sielskie anielskie :):)

 

Teraz kiedy wybierasz sie do Polski? Jak masz plan, co bedzie robione jeszcze przed zima?

Fajnie jest patrzec jak dom rosnie i nabiera ksztaltow, a potem z budowy przekdsztalca sie w dom;)

 

Super, ze juz wrocilas i masz dostep do neta...:wiggle:

 

Pozdrowienia,

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jessi!

 

Pieknie, ze udalo sie Wam zalatwic wszystko na pozytywnie i macie juz zalazek cywilizacji czyli prad;)

Wklejej zdjecia i opisuj jak najwiecej!! Widoki masz sielskie anielskie :):)

 

Teraz kiedy wybierasz sie do Polski? Jak masz plan, co bedzie robione jeszcze przed zima?

Fajnie jest patrzec jak dom rosnie i nabiera ksztaltow, a potem z budowy przekdsztalca sie w dom;)

 

Super, ze juz wrocilas i masz dostep do neta...:wiggle:

 

 

Maja

 

 

Pozdrowienia,

 

Jej Maju

oj żebys wiedziałą że sie cieszymy ze sie nam udało w koncu wszystko pozałatwiać i domek dalej rosnie sobie :):)co nas niezmiernie cieszy ,a do Polski w tym roku juz na pewno nie pojedziemy i raczej dopiero na wiosne przełom marca /kwietnia i bedziemy wtedy dalej działać w domku ,a teraz narazie konczymy dach i na ten rok koniec ,na wiosne ,bedziemy robic tynki elektrykę ,hydraulike , :wiggle::cool:

buziaki zostawiam :):cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessi....nie martw się, jutro ma być wszędzie pogoda!!!

i napewno prace pójdą do przodu!!!:)

......przeglądalam fotki............ależ Twój salon wydaje się ogromny!!!!!!!!!!!:)

 

hej Kaluś

prace trwaja na dachu i oby tak dalej!!!

ihhihiih może na fotkach wydaje sie wiekszy ale w rzeczywistości nie jest aż tak duży ale do małych tez nie należy:):) buziaczki przesyłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Jessi :)

jeszcze troszkę i benio będzie miał daszek :))))))

wow Jessi macie naprawdę ładną okolicę :)

 

Daszek a raczej więźba na wykonczeniu i powoli zaczniemy z dachóweczką ihhihihi ale się cieszymy ,wczoraj jak dostaliśmy zdjęcia naszego domku to aż łezka się w oczku zakręciła tak już pięknie domek wygląda i mozna sobie wyobrazić jak bedzie wyglądał z kompletnym dachem hihihi, a na wiosne znów ruszymy z kopyta i zaczniemy działać !!:):)

buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...