Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jessi! tylko patrzeć kiedy Wy będziecie budować! i też pewnie polecicie szybko, byle tylko zacząć, a potem...to już samo! kiedy starujecie?

 

witam witam ,teraz w czerwcu dokoncze sprawy papierkowe ,ponoc ta pani architekt która bedzie robic nam adaptacje to postara sie szybko załatwic pozwolenie :roll: :p ,ja mam taką nadzieje :lol: ,jeżeli się uda to byc może już zaczniemy na jesieni ,bardzo byśmy chcieli .Teraz w czerwcu i przez całe wakacje będziemy także inwestować w działke ,trzeba wjazd porządny zrobic ,drogę, ,ściągniemy juz humus ,studnie wykopac i wiele inny jeszcze rzeczy zostało wiec przez ten czas będziemy cały czas coś robić :wink: :lol: :lol: no i za materiałami sie trzeba rozejrzeć :roll: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana już za niedługo już za momencik :D

i będziecie się cieszyć nowym domkiem :D

 

mam taka wielką nadzieję że może zaczniemy na jesieni ,chociaż wylać same fundamenty,a na wiosne to by mury ruszyły :D ,ale czy się uda do tej pory uzyskac pozwolenie to nie jestem pewna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!

będę zaglać często , super działka , nasze widoki z naszej edyty będą inne conieco ponieważ budujemyw mieście i dlatego benedykt V się nam nie zmieścił .

Czy do wklejania zdjęć korzystasz z fotosika? bo mi małe zdjęcia się wrzucają albo ooogromne.

pozdrówka!

 

witam :lol: :lol: ja wklejam zdjecia z photobucked i powiem że na razie jestem zadowolona z niego bo mogę wstawiać zarówno większe jak i mniejsze zdjęcia,galerie mam w nim założona od 1,5 roku i jak na razie nie narzekam :wink: :p ,a ty kiedy założysz dziennik z miłą chęcią tez bym do Ciebie zaglądała bo jestem ciekawa jak twój domek będzie wyglądał :wink: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...