Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

założę , szczerze powiem ,że nie wiem jak go zatytuować chyba poprostu Edzia zostanie. W poniedziałek 1 łopatka ma być wbita chyba, działka przygotowana , toi toi stoi.

 

to załóż załóż ,i powklejaj zdjecia z miłą chęcią zobaczę waszą działeczkę i waszą budowe :wink: :p

 

Ale wam zazdroszcze że juz zaczynaćie , :p :p pewnie się cieszysz i zarazem denerwujesz :wink: :lol: ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. gratuluję załatwienia wszystkich formlności naprawdę pięknej działeczki. Piekne te widoki będziecie mieli.

No i gratuluję jeszcze malutkiej siostrzenicy!!!! Pchało się to maleństwo na świat!!! :D

 

witam ,dziękuję ze wpadłaś :D :D i zapraszam ponownie :wink: :p

Niestety małej Zuzannie spieszyło sie chyba :roll: :p i dlatego postanowiła dłużej nie czekać w brzuszku tylko zrobić wszystkim niespodziankę :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

 

Ale pogoda ?Co chwile leje deszcz.U Ciebie pewnie tez ,bo tam zawsze takie klimaty :roll:

Gratulacje kruszynki w rodzinie :D

 

Teraz to juz sie chyba zaczynasz pakowac???

 

Czesc Madziu ,u nas od dwóch dni jest przepiękna pogoda słoneczko swieci i gorąco :o :lol: :lol: ,w taka pogode to chce się siedzieć na polku i sie opalać :oops: :p

Dziekuje za gratulację :wink: :p

Rzeczywiście już powoli zaczęłam sie pakować ,bo już mało czasu zostało :D :D co mnie cieszy hihihi :D :D buziaki dla Ciebie przesyłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

 

Ale pogoda ?Co chwile leje deszcz.U Ciebie pewnie tez ,bo tam zawsze takie klimaty :roll:

Gratulacje kruszynki w rodzinie :D

 

Teraz to juz sie chyba zaczynasz pakowac???

 

Czesc Madziu ,u nas od dwóch dni jest przepiękna pogoda słoneczko swieci i gorąco :o :lol: :lol: ,w taka pogode to chce się siedzieć na polku i sie opalać :oops: :p

Dziekuje za gratulację :wink: :p

Rzeczywiście już powoli zaczęłam sie pakować ,bo już mało czasu zostało :D :D co mnie cieszy hihihi :D :D buziaki dla Ciebie przesyłam :D

 

Za te buziaki to serdeczne dzieki!!! :D Zazdroszcze pogody :-? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...