Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

Hej kobietko :D :D

Dlugo Cie nie bylo,ale dobrze ,ze juz wracasz ,bo jakos smutno bylo :wink: :wink: ....................to teraz ruszycie z kopyta...............u mnie tez sie ruszylo,zamowilam juz projekt przez internet a jutro potwierdze telefonicznie i jeszcze w tym tygodniu powinnam dostarczyc go do architekta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj jessi !!! :wink:

 

GRATULUJE POZWOLENIA NA BUDOWĘ

 

To widzę, że się dzieje tam u WAS oj dzieje... TO SUPER :wink:

 

A z prądem, jak będziesz wiedziała, kto jest już po przetargu wykonawcą, to można się z nim dogadać i jak będzie pula pieniędzy w Bochni -on będzie napewno chętny aby szybciej zrobić niż w wakacje :wink:

 

Czekam na fotorelacje i trzymam kciuki za kolejne etapy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też GRATULUJĘ pozwolenia na budowę :D

I zgadzam się z Asią, na naszej umowie był termin grudzień 2009 :o a prąd mamy od trzeciego dnia budowy tj. gdzieś od połowy kwietnia :D a przetarg był w lutym czyli szybko się to potoczyło. Ale jak tylko dowiedzieliśmy się jaka firma wygrała przetarg to mąż od razu pojechał do szefa tej firmy i zapytał czy nie mogliby od nas zacząć :D (myślałam, że to nie przejdzie, bo przecież każdemu się śpieszy) ale zgodził się. Mąż obiecał mu za to, że będą później prąd w domu robić.....

Pozdrawiam i również oczekuję na fotki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Aco tam prywatnie u Ciebie ? czyli jak się mieszka w Polsce ?

 

powiem tak mieszkało się dobrze :p ale trzeba było wracać do Irlandii ,kilka spraw się skomplikowało i właśnie wczoraj wróciliśmy do Irlandii :roll: ale cóż jak mus to mus :( :wink: ,treaz muszę nadrobić zaległości w czytaniu waszych dzienników bo naprawdę juz nie wiem co tam u was się dzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wczoraj wróciliśmy do Irlandii :roll: ale cóż jak mus to mus :(

 

mus to mus :wink: nie zawsze wychodzi tak jak chcemy. przewaznie jest na opak. wychodzi na to ze nie mozemy miec wszystkiego. czyli będzie budowa na odległość :p ja tez juz bym chciała wrócić ale to nie jest takie łatwe :cry: teraz musze tu być ze względu na dzieci poniewaz chodzą do 6 kl. i nie dały by sobie rady w Polsce. chodziły tylko do 1 kl. w Polsce a 5 rok w Irlandii . nie moge im tego zrobic i tak poprostu przeniesc je .

a jak tam Twoje pociechy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wczoraj wróciliśmy do Irlandii :roll: ale cóż jak mus to mus :(

 

mus to mus :wink: nie zawsze wychodzi tak jak chcemy. przewaznie jest na opak. wychodzi na to ze nie mozemy miec wszystkiego. czyli będzie budowa na odległość :p ja tez juz bym chciała wrócić ale to nie jest takie łatwe :cry: teraz musze tu być ze względu na dzieci poniewaz chodzą do 6 kl. i nie dały by sobie rady w Polsce. chodziły tylko do 1 kl. w Polsce a 5 rok w Irlandii . nie moge im tego zrobic i tak poprostu przeniesc je .

a jak tam Twoje pociechy ?

dokładnie tak jest czasami chciałoby się inaczej a jest inaczej :roll: :-? :wink:

no niestety tak jest teraz reszte rzeczy będziemy załatwiać na odległość porobilismy tyle ile się dało w tym czasie będąc w Polsce ..

na razie moja starsza córeczka chodzi tutaj do szkoły własnie poszła pierwszy dzień dzisiaj po dłuuuuuugich wakacjach w Polsce ,chodzi tu w Irlandii juz drugi rok do szkoły a młodsza to narazie siedzi w domku ma 3 latka i niestety nie chodzi do żadnego przeczkola :cry: a bardzo bym chciała żeby chodziła :( ale już na to nie poradze nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kochane dziewczyny !!! :D :D :D rzadko zaglądałam ale teraz to już będę częstszym gościem :D :D :wink: :wink:

 

witam gospodynie i mam nadzieję że słowa dotrzymasz :wink:

 

lecę odlukać dziennik :D

 

witam witam i zapraszam powoli uzupełniam dziennik :lol: :lol: tak żeby sie nie pogubić w tym wszystkim :wink: zdjęć mam tak dużo że sama nie wiem które wstawiać i oto jest wybór ihhihihi 8) :oops: :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jessi,

 

dawno mnie tu nie było, a tu widzę taaaakieeee zmiany :o :( Szkoda, że tak się złożyło i musieliście wrócić do Irlandii :( Czasami tak niestety się układa, ale najważniejszy jest optymizm, że na odległość też będzie można prowadzić budowę :D

 

pozdrawiam i głowa do góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jessi,

 

dawno mnie tu nie było, a tu widzę taaaakieeee zmiany :o :( Szkoda, że tak się złożyło i musieliście wrócić do Irlandii :( Czasami tak niestety się układa, ale najważniejszy jest optymizm, że na odległość też będzie można prowadzić budowę :D

 

pozdrawiam i głowa do góry :D

 

nie ma tego co na dobre nie wyjdzie chociaż nadal w Irlandii to trzyma mnie myśl że dzięki temu może szybciej uda nam sie wybudować ten nasz domek bo bedzie wtedy więcej kaski :wink: :oops: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessi te Twoje widoczki są superowe :o ale będziesz miała widoki z sypiani hm..hm.. ale się rozmarzyłam :roll:

widze ze obowiązkowo imprezka się odbyła czyli jakby ;pierwsza parapetówa; :lol:

A ten fachowy powóz na deseczki to mnie powalił :lol: boski :wink:

co do widoczków to głównie dla nich tam się budujemy

imprezka była i to udana ,w koncu trzeba było oblacPOZWOLENIE NA BUDOWE :D :D :D żeby nam pózniej :D domek pięknie rósł !!!

powozik też mi się podobał tylko szkoda że ja też na nim nie jechałam bo w końcu ktoś musiał robic zdjęcia :wink: :lol: :lol: :lol: :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...