Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

Uffffffffffffffffffffff....

Wróciła i Jessi... a już myslałam, że Ciebie Cygan jakiś porwał :wink: :lol:

No proszę mama blondynka i córcie blondyneczki...

 

Imprezka super widzę, że była..tylko o ile mnie mój wzrok niezawodzi..to jakoś same babki widzę :o :D

Mężczyźni pewnie poszli na rybki do Uszwicy :lol:

Co do Irlandii...

To zawsze mówię: nic się nie dzieje bez przyczyny...czyli tak musiało być :wink: :D

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Uffffffffffffffffffffff....

Wróciła i Jessi... a już myslałam, że Ciebie Cygan jakiś porwał :wink: :lol:

No proszę mama blondynka i córcie blondyneczki...

 

Imprezka super widzę, że była..tylko o ile mnie mój wzrok niezawodzi..to jakoś same babki widzę :o :D

Mężczyźni pewnie poszli na rybki do Uszwicy :lol:

Co do Irlandii...

To zawsze mówię: nic się nie dzieje bez przyczyny...czyli tak musiało być :wink: :D

 

:D

 

hihihihihihi wiesz co że nawet na to nie zwróciłam uwagi na jednym zdjeciu widać jednego "chłopa" ale troszke ucięty :oops: :wink: :D :D ,ale zapewniam byli mężczyźni mniejszość ale byli :wink: :D :D

pewnie tak musiało być ze znowu jesteśmy w Irlandii hiihih ,ważne że już pozwolenie jest i jak tylko damy rade to zaczniemy budowę :p :p prawo mocne już jest więc ekipa może w każdej chwili kopać :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopareczka pracowała na pełnych obrotach :o :o :o

widze ze dziewczynki przy tym miały duzo zabawy bo wreszcie zaczeło się coś dziać :wink:

foteczki śliczne , będziecie mieli pięknie :wink:

 

dzięki dzieki :wink: :D :D oj żebyś wiedziała jak im sie podobało a szczególnie ta duża kopara były nią po prostu zachwycone :D :D :D :D buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jessi.Zrozumiałam ,że będziesz budować 'na odległość'?

 

witaj Beauty ,na to teraz wygląda :( ,no ale siła wyższa ,jednym sie pocieszam tym że za to bedzie więcej pieniążków na wykończenie domku :wink: :D :D co mnie bardzo cieszy ,tylko smutno mi że mnie tam nie ma i nie można wszystkiego dopilnować osobiście :cry: :cry: ale cóż cos za coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jessi :wink:

 

to macie szeroki wjazd, tak jak my, mamy podobnie, droga gminna jest taka wąska, że jak jedzie naprzeciwko auto, to albo ja zjeżdżam na podjazd do kogos, albo ten ktoś... My tez odrazu pomyslelismy o szerokim wjeździe na auta ciężarowe... i nasz ma 6 m szerokości :wink:

Tylko ta droga taka wąska :roll: :o

Jessi wyobrażam sobie jaka jestes rozdarta, bo z jednej strony tutaj dopilnuje się itp. a z drugiej tam praca i kaska :wink: Ja taka jestem wiele razy rozdarta, jak Misiek wyjeżdża za granicę... Nie znosze samotności... ale w zyciu właśnie jest tak, coś tez często kosztem czegoś...

A zaraz jessi patrzec jak chłodniej będzie i zima... Wtedy chyba, że w środku w domkach wykończeniówki ludki robią... tak zastój...

a wiele osób buduje na odległość np. nasza kolezanka Perłóweczka :wink: , czy Iza.

A Wy fundamenty planujecie w tym roku?

Grunt, że PnB jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jessi :wink:

 

to macie szeroki wjazd, tak jak my, mamy podobnie, droga gminna jest taka wąska, że jak jedzie naprzeciwko auto, to albo ja zjeżdżam na podjazd do kogos, albo ten ktoś... My tez odrazu pomyslelismy o szerokim wjeździe na auta ciężarowe... i nasz ma 6 m szerokości :wink:

Tylko ta droga taka wąska :roll: :o

Jessi wyobrażam sobie jaka jestes rozdarta, bo z jednej strony tutaj dopilnuje się itp. a z drugiej tam praca i kaska :wink: Ja taka jestem wiele razy rozdarta, jak Misiek wyjeżdża za granicę... Nie znosze samotności... ale w zyciu właśnie jest tak, coś tez często kosztem czegoś...

A zaraz jessi patrzec jak chłodniej będzie i zima... Wtedy chyba, że w środku w domkach wykończeniówki ludki robią... tak zastój...

a wiele osób buduje na odległość np. nasza kolezanka Perłóweczka :wink: , czy Iza.

A Wy fundamenty planujecie w tym roku?

Grunt, że PnB jest :wink:

 

dlatego też zrobilismy taki szeroki wjazd ze względu na to że jest wąska droga gminna i ciężko by było wjeżdżać ciężarówkom :-?

a jeżeli chodzi o to kiedy zamierzamy zacząć to plan miał być taki że mielismy zacząć teraz ale że się troszkę pozmieniało ( wyjazd z powrotem do Irlandii)to zaczniemy dopiero wczesną wiosną ,najważniejsze sprawy pozałatwialismy i mamy pozwolenie więc można zaczynać w każdej chwili :wink: :lol: :lol: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jessi :wink:

 

My też tylko jeszcze dach, kaska się nie mnoży -niestety :wink: Myślałam, że może starczy na okna i drzwi, ale połozymy dach i the end. :wink:

Reszta na wiosnę (chyba) :wink: :D

To ładną macie tam pogodę, nic tylko spakować się i wyleciec do Irlandii :lol: Tutaj pochmurno dzisiaj, ale nie pada -uffff :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jessi :wink:

 

My też tylko jeszcze dach, kaska się nie mnoży -niestety :wink: Myślałam, że może starczy na okna i drzwi, ale połozymy dach i the end. :wink:

Reszta na wiosnę (chyba) :wink: :D

To ładną macie tam pogodę, nic tylko spakować się i wyleciec do Irlandii :lol: Tutaj pochmurno dzisiaj, ale nie pada -uffff :)

 

pogoda u nas wczoraj była na prawde ładna dzis juz trochę zachmurzane :( ,my też zbieramy kaske na domek bo pieniążków nigdy za wiele :wink: :p a tym bardziej że nasz domek do tanich w budowie nie należy :( pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry. a co Ty Jessi - znowu za chlebem??

 

dokładnie tak znowu jestesmy w Irlandii miałao byc inaczej a wyszło całkiem inaczej :roll: :wink: ,ale jedno mnie pociesza że uzbiera się wiecej pieniążków na wykończenie domku :wink: :D

 

z jednej strony to przykre, ale zawsze trzeba szukać pozytywów :D

 

i o to chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U nas sytuacja taka sama z wjazdem jak u Ciebie i Miśki.....wąska droga więc wjazd też machnęliśmy na 6m :D Nie dość, że dwa auta się z bidą mijają to jeszcze puści się z góry taki jeden z drugim kamikadze i pędzą na łeb na szyję.... :roll: już nie raz mnie wystraszyli.....

 

Piękne zdjęcia zamieściłaś - ale z Ciebie lasencja :o :D a córeczki jak laleczki, śliczne blondyneczki......(nawet nie czuje jak się mi rymuje :lol: :lol: :lol: :lol: )

 

Widoki u ciebie też piękne, pewnie tak jak ja nie możesz się doczekać kiedy na tarasiku z poranną kawusią będziesz się nimi delektować :D

 

Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Na Waszym miejscu to rozglądnęłabym się w różnych miejscach za oknami drewnianymi,bo rozbieżności cenowe są naprawdę spore czasami....

A możesz mi powiedzieć,ile tych okien macie?Porównam z naszymi,bo my też drewniane kupowaliśmy (nie z naszej okolicy,tylko zupełnie z innej części Polski i wszystko przez Internet). Dużo zależy też od tego,czy balkonowe będziecie mieć przesuwne,czy otwierane....

W każdym bądź razie poszukajcie jeszcze gdzieś indziej,porozsyłajcie do różnych frm dane jaki rozmiar okien i ile,a możecie trafić na naprawdę super ofertę :) Nie zawsze to co blisko oznacza,że jest dobre i tanie :wink::)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeeeeee jessi,

przebieraj w wycenach okien bo niby cena dobra ale posprawdzaj jeszcze u innych ( porównując te same prametry) to cię albo upewni że słuszny wybór padł na ta wycenę albo znajdziesz cosik korzystniejszego :wink:

 

dzieki Zuza ,napewno bedziemy wysyłac oferty do innych firm :wink: :p , :p i jestem ciekawa czy ceny będą podobne czy może całkiem inne to sie okaże :roll: 8) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U nas sytuacja taka sama z wjazdem jak u Ciebie i Miśki.....wąska droga więc wjazd też machnęliśmy na 6m :D Nie dość, że dwa auta się z bidą mijają to jeszcze puści się z góry taki jeden z drugim kamikadze i pędzą na łeb na szyję.... :roll: już nie raz mnie wystraszyli.....

 

Piękne zdjęcia zamieściłaś - ale z Ciebie lasencja :o :D a córeczki jak laleczki, śliczne blondyneczki......(nawet nie czuje jak się mi rymuje :lol: :lol: :lol: :lol: )

 

Widoki u ciebie też piękne, pewnie tak jak ja nie możesz się doczekać kiedy na tarasiku z poranną kawusią będziesz się nimi delektować :D

 

Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku

 

za zdjęcia dziekuje aż się rumienię :oops: :oops: :p

widoczki u mnie też troszke podobne co u Was i dlatego tak bardzo podobają mi sie Wasze :wink: :p ,a kawusi to ja juz od dawna nie umiem sie do czekać aby ją wypić na swoim tarasiku :wink: :p :p oj aż sie rozmarzyłam ... :wink: 8) buziaki przesyłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...