Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość justyna_m
tak odnośnie kosztów dachu

 

 

a ile masz m2 dachu???

 

 

u mnie było 315m2

 

wyszło robocizna dachówka rynny i wiązar 70tyś

 

nasz dach ma 352 metry :roll: troszkę jest duuuuuuuuuży

 

 

no to cena nie jest raczej zawyżona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się i ja.

Myślałam, że u Ciebie to troszku dalej, jakoś nick mi się znajomy wydawał :roll: .

A tu PNB jeszcze cieplutkie. Kiedy będzie mój 14 sierpnia :cry: :cry: :x ?

Budować będziemy więc prawie razem, a Benedykt od frontu też troszku dworkowe zacięcie ma. Ogólnie bardzo zgrabniutki taki :roll: .

Będę stałym bywalcem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się i ja.

Myślałam, że u Ciebie to troszku dalej, jakoś nick mi się znajomy wydawał :roll: .

A tu PNB jeszcze cieplutkie. Kiedy będzie mój 14 sierpnia :cry: :cry: :x ?

Budować będziemy więc prawie razem, a Benedykt od frontu też troszku dworkowe zacięcie ma. Ogólnie bardzo zgrabniutki taki :roll: .

Będę stałym bywalcem :lol:

 

dokładnie pozwolenie świeżutkie dopiero" miesiąc obchodził ", :wink: :D :D budowe chcielismy zacząc jeszcze na jesieni ale że sprawy sie pogmatwały i trza było wracac do Irlandii to przełożyliśmy budowe do wiosny ,ale wtedy to ruszymy pełna parą !!! :D :D ,na razie zbieram oferty jak najlepsze z dachówek ,okienek i tym podobne :wink: :lol: :lol: ,rzeczywiście nasz benek troszke podobny do twojego dworku :p

zapraszam jak najbardziej do mnie :wink: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessi,my mamy okien 18 (w tym troje balkonowych,przesuwne) i za okna zapłacliśmy z dostawą 29,400,więc ten stolarz chyba troszkę dużo Wam policzył :roll: Życzę powodzenia w poszukiwaniach - żeby Wam się udało znaleźć dobrą firmę :D

 

:o :o no to jest różnica ,u nas na górze są okna balkonowe dwuskrzydłowe wszystkie łukowe, powiedział że takie okna są droższe od standardowych, na dole mamy okna tarasowe przesuwane na szerokośc 3,2 metra a drugie dwuskrzydłowe otwierane :wink: ,tak wiec powysyłam nasze okna do innych firm i zobaczymy jaką dadzą cenę może akurat znajdziemy coś o wiele tańsza

bo wasza cena jest swietna za wszystkie okna ,to mówisz że macie drewniane :roll: :p

 

Może podam co to za firma jest. Firma Eurostyl z miasta Chełmek. Ich strona internetowa to: eurostyl.net.pl

 

 

Wszystko można załatwić internetowo. Wystarczy im wysłać wykaz okien z planu lub samemu zrobić im spis okien i wysłać. Bardzo szybko wysyłają ofertę. My jesteśmy bardzo zadowoleni z okien.

Wysłać zapytania o ofertę nie zaszkodzi a może będzie lepsza :D

:D

 

wysłałam do tej firmy nasze okienka ciekawa jestem czy odpiszą i jak wycenią moje okienka :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie przed chwilka dołączyłam do elity forum :D :D :D

http://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/b020.gifhttp://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/umieszkichlejen2.gif

 

gratuluje :wink:

i juz natrzaskałaś 32 posty :o

 

a dziekuje dziękuje :D :D tak jakoś sobie pisałam i samo sie napisało tyle postów :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...