Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

w piatek i 13-tka :lol: :lol: :lol:

 

to chyba dobry znak :wink: :wink: :wink:

 

wiesz że nawet nie skojarzyłam że dzisiaj piątek tak szybko te dni mi lecą :oops: jeszcze lepiej by było jak by oprócz tego piątku w kalendarzu by widniało 13 piątek godzina 13.13 i to bym napisała na tej 13 stronie :lol: :lol: :lol: :lol: ale by było hihihi

 

ale jesteś zachłanna na te 13-tki :roll: :roll:

 

ja rozumiem 13-tke w pracy ale żeby chcieć aż tyle w kalendarzu :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piatek i 13-tka :lol: :lol: :lol:

 

to chyba dobry znak :wink: :wink: :wink:

 

wiesz że nawet nie skojarzyłam że dzisiaj piątek tak szybko te dni mi lecą :oops: jeszcze lepiej by było jak by oprócz tego piątku w kalendarzu by widniało 13 piątek godzina 13.13 i to bym napisała na tej 13 stronie :lol: :lol: :lol: :lol: ale by było hihihi

 

ale jesteś zachłanna na te 13-tki :roll: :roll:

 

ja rozumiem 13-tke w pracy ale żeby chcieć aż tyle w kalendarzu :lol: :lol:

 

no wiesz od przybytku głowa nie boli :wink: :lol: :lol: :lol: ,ale tak napisałam że jakby tak było to juz wogóle by było ciekawie hihihi ale żeby tak ustrzelić to trzeba mieć szczęście :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz ,teraz jest bodajże 10 i ostatniego dnia miesiąca :wink: jak dobrze pamietam ,a w Irlandii tygodniówki :lol:

 

tygodniówki są dobre :wink: niewyobrazam sobie teraz czekac cały miesiąc na kase :roll: po tygodniu juz by było kruchoooo :cry:

 

dokładnie tez sie do nich przyzwyczaiłam , :lol: :lol: poza tym przynajmniej co tydzień jest zasilane konto :wink: 8) i tak jakoś inaczej na tym koncie wygląda :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam niestety :(

do wszystkiego trzeba 30% doliczyć!!!!!

odczułam to na własnej budowie , wiem co mówie :lol: :lol: :lol:

 

troszke mnie wystraszyłyście dziewczyny ,mam nadzieje że nie bedzie tak zle :roll: ,teraz jak dobrze pójdzie to bedziemy chcieli kupowac materiał w zimie bo z tego co wiem to zawsze jest troszke taniej, :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...