Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

No proszę jaki to relaksik był... w Wieliczce... a ja ile razy planowałam i niedotarłam, ale ile razy przejeżdżam obok, to mówię: - kiedyś musimy się wybrać.

A drogi jest wstęp do kopalni?

 

Jakos tam na dół aż tak mnie nieciągnie :wink: :D

 

relaksik był i jaki :lol: :lol: ,jeżeli chodzi o bilety to nie są takie drogie mysmy kupowali bilet rodzinny 2+2 cena 77 zł ,bardzo fajnie jest tam na dole nawet moim córom sie podobało :wink: :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wstyd się przyznać.........tez nie byłam w Wieliczce :( :(

wiecie co, tyle jest w kraju pieknych miejsc gdzie jeszcze nie byłam...........

 

nie tylko Ty jedna nie pozwiedzałaś naszego pięknego kraju ,a w Wieliczce ja juz byłam i powiem szczerze że jest lepiej niż w Bochni ,chociaż w Bochni też jest "fajowo" :wink: :D :D te ściany z soli robią wrażenie :o :wink: nawet tam były postacie wyrzeźbione z soli bomba :o :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja oglądam sobie mam talent i pekam ze smiechu buhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

 

niektórzy są tacy przybici ze szok :o :lol: :lol: :lol:

 

no nie ,kurcze po co sie pchają do programu :o ,tylko z siebie robią głupków :lol: :lol: ja to bym poszła gdybym była pewna że coś naprawdę umie hihhihiih :wink: :lol: :lol: a słyszałaś tego co teraz spiewał tego z filipin ciemnego gościa ,fajnie śpiewał nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...