Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry...

 

A Wy już w Polsce......

 

I nawet pozwolenie na budowę jest......

 

I rozpoczęła sie budowa......

 

I nic się nie pochwaliłas....... ale ja sie Ciebie naszukałam.... :)

 

dzien dobry Glamurko ,my juz nie w Polsce tylko spowrotem w Irlandii :wink:

pozwolenie juz jest hiiih od ponad miesiąca :D :D udało mi sie załatwić sprawnie i szybko 8) ,budowa na razie się nie rozpoczęła ale przygotowanie działki pod budowę ,wjazd ,droga itp

wszystko jest opisane u mnie w dzienniku :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jessi!!!

Dawno nie zaglądałam, a Ty już wyceny okien masz :o

Ja bym brała drewniane, u nas plastiki kosztowały 33tys. tyle tylko, że okien mam duuużo więcej, ale gdybym budowała jeszcze raz (i oczywiście zmniejszyła liczbę okien, bo przypuszczam projekt byłby podobny, albo chociaż wygrałabym w lotka :lol: ) wybrałabym drewniane :wink: Dla porównania powiem, że u mnie drewniane wycenili mi najtaniej za 62tys. :(

A zapomniałabym, ale piękne widoki na tym zdjęciu co córcia bryka po trawie :o Żyć nie umierać!!

 

cześc :D ,robie wyceny bo szukam jak najlepszej oferty :wink: ,w tym sęk że ja też bardziej się skłaniam do okien drewnianych :roll: niz na plastiki ,juz sama nie wiem muszę się z tym przespac i przedyskutować z mężulkiem

to ile ty masz okien że aż tyle kasy wam poszło :o u mnie jest 12 okienek

 

:wink:

 

Boże, już własnego postu nie mogłam odnaleźć, tyle tu u Ciebie się dzieje w komentach :o Okien mam 33szt. w tym 8 podwójnych balkonowych :roll: Stąd takie koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jessi!!!

Dawno nie zaglądałam, a Ty już wyceny okien masz :o

Ja bym brała drewniane, u nas plastiki kosztowały 33tys. tyle tylko, że okien mam duuużo więcej, ale gdybym budowała jeszcze raz (i oczywiście zmniejszyła liczbę okien, bo przypuszczam projekt byłby podobny, albo chociaż wygrałabym w lotka :lol: ) wybrałabym drewniane :wink: Dla porównania powiem, że u mnie drewniane wycenili mi najtaniej za 62tys. :(

A zapomniałabym, ale piękne widoki na tym zdjęciu co córcia bryka po trawie :o Żyć nie umierać!!

 

cześc :D ,robie wyceny bo szukam jak najlepszej oferty :wink: ,w tym sęk że ja też bardziej się skłaniam do okien drewnianych :roll: niz na plastiki ,juz sama nie wiem muszę się z tym przespac i przedyskutować z mężulkiem

to ile ty masz okien że aż tyle kasy wam poszło :o u mnie jest 12 okienek

 

:wink:

 

Boże, już własnego postu nie mogłam odnaleźć, tyle tu u Ciebie się dzieje w komentach :o Okien mam 33szt. w tym 8 podwójnych balkonowych :roll: Stąd takie koszty.

 

to rzeczywiście bardzo duuuuuuuuuużo masz okien :o :lol: ,w porównaniu do moich 12 okienek to jest róznica :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...