Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jak picie to ja też się piszę :lol: i przylecę tu z moją herbata z cytryną :lol: tylko trza będzie do niej trochę "prądu" wlac :wink: ......oj dobrze, że te nasze wszystkie wiechy i oblewania poszczególnych etapów wirtualne są bo inaczej to na forum AA musiałybyśmy się spotykac :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

 

Widzę, że masz dylemat z oknami z głowy :D decyzja podjęta....a ja dalej biję się z myślami czy białe czy brązowe.....ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak picie to ja też się piszę :lol: i przylecę tu z moją herbata z cytryną :lol: tylko trza będzie do niej trochę "prądu" wlac :wink: ......oj dobrze, że te nasze wszystkie wiechy i oblewania poszczególnych etapów wirtualne są bo inaczej to na forum AA musiałybyśmy się spotykac :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

 

Widzę, że masz dylemat z oknami z głowy :D decyzja podjęta....a ja dalej biję się z myślami czy białe czy brązowe.....ehhhh

ihhihihihihi gdyby tak rzeczywiscie było to byśmy jakimis alkoholiczkami zostały

:o :lol: :lol:

 

co do okienka to decyzja raczej podjeta :wink: ,a okna na pewno bedą w kolorze orzech czyli brązowe :wink: :lol: :lol: to kiedy zamawiacie okienka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wskoczę do łóżeczka musiałam zajrzeć do Ciebie :wink:

 

No proszę, jakbym siebie widziała, ale ja wybierałam PCV... Teraz wyceny napewno się pozmieniały... więc na wiosnę będę od nowa wybierać -co prawda mam 2 punkty zaczepienia :wink:

 

Nu i jak tam ekipy? Wybraliście? Są chłopaki juz na wiosnę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wskoczę do łóżeczka musiałam zajrzeć do Ciebie :wink:

 

No proszę, jakbym siebie widziała, ale ja wybierałam PCV... Teraz wyceny napewno się pozmieniały... więc na wiosnę będę od nowa wybierać -co prawda mam 2 punkty zaczepienia :wink:

 

Nu i jak tam ekipy? Wybraliście? Są chłopaki juz na wiosnę?

 

witam ,na pewno cena okienek troszke sie zmieni do przyszłego roku ale i tak cena bedzie zblizona do tejteraz

 

a co do ekipy to nadal szukamy najlepszej oferty ,kilka dostalismy ,i czekamy na innie propozycje cenowe , :roll: zobaczymy jaka inni dadzą wiadomo ceny sie wąchają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...