Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

[wpis przeniesiony z dziennika budowy]

 

Hej! Wasza działeczka bardzo nam sie poboba, juz wyorbrażamy sobie fantastyczny widok z okien "naszego" salonu :)

Udało nam się zobaczyc w naszej okolicy już wybudowanego Benedykta III. Wnętrze przeszło nasze oczekiwania, jest bardzo przestronne. To tylko utwierdziło nas, że dokonalismy dobrago wyboru.

Kiedy rozpoczynacie budowę? My chcemy jeszcze w tym roku połozyć dach, wstawić okna i ocieplić całość :)

Fajnie, że możemy "razem" budować naszego benia:D

pozdrawiamy!!

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik103145.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj jessi :wink:

 

Jak tam dzionek?

 

Jak ekipa, macie jakąs upatrzoną? Rozmowy były?

 

U nas dzisiaj chłodno, ale nie pada, nawek słonko sobie świeciło, tylko ja zmarzłam jakoś :roll:

 

Nu i oglądam teraz Rozmowy w toku o hipnozie i teraz to nie wiem co o tym mysleć... :o :roll:

Co tutaj nie wyprawiali ludzie to szok... :wink:

 

Pozdrowieńka jessi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj jessi :wink:

 

Jak tam dzionek?

 

Jak ekipa, macie jakąs upatrzoną? Rozmowy były?

 

U nas dzisiaj chłodno, ale nie pada, nawek słonko sobie świeciło, tylko ja zmarzłam jakoś :roll:

 

Nu i oglądam teraz Rozmowy w toku o hipnozie i teraz to nie wiem co o tym mysleć... :o :roll:

Co tutaj nie wyprawiali ludzie to szok... :wink:

 

Pozdrowieńka jessi :wink:

 

hello Miska :lol: u nas za to dzisiaj jest brzydka pogoda i pada okropnie w nocy wręcz lało :( ,wiesz że ja wczoraj też to oglądałam hihihihiih :wink: ,leżałam sobie na kanapie i ogladałam

buziole sle :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wpis przeniesiony z dziennika budowy]

 

Hej! Wasza działeczka bardzo nam sie poboba, juz wyorbrażamy sobie fantastyczny widok z okien "naszego" salonu :)

Udało nam się zobaczyc w naszej okolicy już wybudowanego Benedykta III. Wnętrze przeszło nasze oczekiwania, jest bardzo przestronne. To tylko utwierdziło nas, że dokonalismy dobrago wyboru.

Kiedy rozpoczynacie budowę? My chcemy jeszcze w tym roku połozyć dach, wstawić okna i ocieplić całość :)

Fajnie, że możemy "razem" budować naszego benia:D

pozdrawiamy!!

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik103145.htm

 

Dzieki Ponury63 :lol: :lol:

 

Karolina i Artur ,fajnie ze wpadliście do mnie do dziennika :wink: :p aż wam zazdroszcze że mogliście oglądac Benka w realu ja nie miałam takiej okazji :( ale i tak nie żałujemy tego wyboru do dzis jestem oczarowana tym projektem przestronnością i wogóle całą bryłą :lol: :lol:

 

my mogliśmy zacząć jeszcze w tym roku i tak chcielismy ale niestety nie daliśmy rade ze względu na to że teraz jestesmy w Irlandii a jednak trzeba wszystkiego dopilnować chocby na samym początu :wink: tak więc postanowilismy przełożyc budowe do wiosny ,i jak tylko sniegi stopnieją to wchodzimy z cięzkim sprzętem ,

moja cura ma ferie od 26 marca więc chcemy umówic ekipę w tym własnie czasie ja polece do Polski i zaczniemy postaram się zostac w Polsce 3 tygodnie i wtedy zrobimy ile sie da ,oczywiscie ekipa bedzie cały czas budowac nawet jak juz wrócimy do Irlandii ,bedziemy pózniej doglądac budowy co 2 ,3 tygodnie a na miejscu bedzie jedna osoba która bedzie pilnowac za nas :wink: :) mam nadzieje ze się tak uda jak myslimy ,bo tak czy inaczej w przyszłym roku chcemy domek zamknąć i jak sie uda to zrobic elektrykę tynki ,tarasy :wink: ,ale czas pokaże ,teraz liczę żeby zima była łagodna no i marzec zeby był ładny :roll: :D :D to wtedy zaczniemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...