Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

ja też czekam na tę wiosnę jak na żadną inną do tej pory :roll:

tak jak jessi wbiję łopatę i ruszamy :D :D

 

no może z wyjątkiem tych dwóch kiedy przychodziły na świat moje dzieci, ale to już była późna wiosna :wink:

 

ja też nie umie sie doczekac wiosny jak żadnej innej tym bardziej że cura ma ferie w tym czasie więc chcę wykorzystac ten czas wolny od szkoły i zacząć budować ,

 

Zuza ty tez masz zamiar zacząć w marcu budowe czy troszkę pózniej :wink: :D :D

 

wiesz ja bym chciała w marcu ale raz że jestem u wykonawcy jako druga, albo trzecia ( nie pamietam ) to dwa - mam bardzo mokry teren wiec to zależy jaka będzie zima :roll: :roll: mam nadzieję że snieg dowali ale w górach :wink:

 

no u nas całe szczęscie teren nie jest podmokły i mozna zacząc juz w marcu ale oczywiscie to zalezy od zimy czy bedzie łagodna ,jesli tak to zaczynamy pełną parą dlatego teraz liczę na suuuuuper łagodną zimę bo ja chce zacząc budować domek :wink: :lol: :lol: :lol:

 

ja też :lol: :lol:

złozyłam dziś wniosek o PNB i ciekawe kiedy mi go wydadzą :roll: :roll:

i czekam na pana od okien bo musze ustalić z nim szczegóły, bo okazyje się że czasami dwa centymetry znacznie wpływają na cenę więc chce wiedzieć jakie konkretnie będę mieć okna bo w poniedziałek mam spotkanie z Wykonawcą i ?Konstruktorem bo bedziemy zmieniać konstrukcje dachu wiec warto wiedziec co z oknami :wink:

 

No to gratulacje, i trzymam kciuki żebyś dostała pozwolenie szybciutko ,ja na swoje czekałam raptem 2 tygodnie ,zreszta cała papierologi poszła u nas nadzwyczaj szybko i sprawnie ale to dzięki mojemu suuuuuper architektowi który wszystkiego dopilnował i zrobił za mnie całą papierologię :wink: :D :D

 

a co do okienek to pewnie ze lepiej wszystkie szczegóły omówić ,ja tez juz robie cały czas wyceny w róznych firmach okien i dachu ,ceny są rózne naprawdę :wink: :lol: to cieszę się ze zaczniemy razem przynajmniej bedziemy sobie kibicować no i zawsze razniej ,mozemy sobie doradzac :wink: :D :D :D to teraz byle do wiosny :wink: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pomysły są super. Myślę, że każdy z nas ma swoje priorytety i co innego jest dla niego ważne. Jedni chcą mieć dużą łazienkę z wejściem z sypielni, innym to wręcz przeszkadza, bo nie wyobrażają sobie spania, gdy druga połówka bierze kąpiel. No chyba, że kąpiel będzie wspólna :wink:

W moim malusieńkim domku prywatna łazienka nie wchodzi w grę. Aczkolwiek górną łazienkę, pomimo braku wejścia z sypialni, będziemy mogli nazwać naszą prywatną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysły są super. Myślę, że każdy z nas ma swoje priorytety i co innego jest dla niego ważne. Jedni chcą mieć dużą łazienkę z wejściem z sypielni, innym to wręcz przeszkadza, bo nie wyobrażają sobie spania, gdy druga połówka bierze kąpiel. No chyba, że kąpiel będzie wspólna :wink:

W moim malusieńkim domku prywatna łazienka nie wchodzi w grę. Aczkolwiek górną łazienkę, pomimo braku wejścia z sypialni, będziemy mogli nazwać naszą prywatną :D

 

no napewno każdy wybiera projekt przede wszystkim sugrując się tym co jest dla niego ważne w srodku :wink: ,my zawsze z mężem mażylismy o swoim prywatnym małym apartamencie :wink: :lol: dlatego mamy w nim swoją łazienkę ,garderobę ,uwielbiamy przestronność :wink: :D :D ,no i dziewczynki które wiem z własnego przekładu jak bedą starsze to pózniej są kłótnie kto ma pierwszy wejsć do tej łazienki tak więc każda z nich bedzie miec osobną umywalkę i na tyle duża ta łazienka że z pewnoscią obie sie zmieszczą ,a my z mężem bedziemy mogli spędzac wspólne wieczorki w miłej atmosferze , i w naszym prywatnym spa ihhh :wink: 8) :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z mężem bedziemy mogli spędzac wspólne wieczorki w miłej atmosferze , i w naszym prywatnym spa ihhh :wink: 8) :lol: :lol:

 

uff, będzie się działo u Was :D

 

poszukam chyba w pchełce jakiej wnęki na spa, albo może by tak garaż zaadaptować :wink: ciekawe co mój małż na to

 

oj bedzie bedzie i ja juz doczekac sie nie umie kiedy zaczniemy etap urządzania naszego wymarzonego gniazdka :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no napewno każdy wybiera projekt przede wszystkim sugrując się tym co jest dla niego ważne w srodku :wink: ,my zawsze z mężem mażylismy o swoim prywatnym małym apartamencie :wink: :lol: dlatego mamy w nim swoją łazienkę ,garderobę ,uwielbiamy przestronność :wink: :D :D ,no i dziewczynki które wiem z własnego przekładu jak bedą starsze to pózniej są kłótnie kto ma pierwszy wejsć do tej łazienki tak więc każda z nich bedzie miec osobną umywalkę i na tyle duża ta łazienka że z pewnoscią obie sie zmieszczą ,a my z mężem bedziemy mogli spędzac wspólne wieczorki w miłej atmosferze , i w naszym prywatnym spa ihhh :wink: 8) :lol: :lol:

 

I o to chodzi :D Każdy buduje to, co lubi. No może poza tymi, którzy budują to, na co ich stać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no napewno każdy wybiera projekt przede wszystkim sugrując się tym co jest dla niego ważne w srodku :wink: ,my zawsze z mężem mażylismy o swoim prywatnym małym apartamencie :wink: :lol: dlatego mamy w nim swoją łazienkę ,garderobę ,uwielbiamy przestronność :wink: :D :D ,no i dziewczynki które wiem z własnego przekładu jak bedą starsze to pózniej są kłótnie kto ma pierwszy wejsć do tej łazienki tak więc każda z nich bedzie miec osobną umywalkę i na tyle duża ta łazienka że z pewnoscią obie sie zmieszczą ,a my z mężem bedziemy mogli spędzac wspólne wieczorki w miłej atmosferze , i w naszym prywatnym spa ihhh :wink: 8) :lol: :lol:

 

I o to chodzi :D Każdy buduje to, co lubi. No może poza tymi, którzy budują to, na co ich stać :wink:

 

dokładnie ,każdy buduje co komu pasuje ,oo :o nawet sie ładnie zrymowało hiihhii :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczęta :lol:

Dopadłam w końcuuuuuu forum :lol: i szleję po komentarzach :wink: ......

Synek czuje się lepiej.....dzięki za odwiedziny u mnie w komentach :D

 

Zagladam do ciebie .....czytam....i widzę, że ekipa załatwiona :D http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/hurra.GIF http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/806454283_l.gif GRATULACJE!! No to teraz byle do wiosny :D W przyszłym roku o tej porze będziemy na tym samym etapie....a najprędzej mnie wyprzedzicie :o :lol:

 

Jeszcze nawiążę do waszych powyższych wypowiedzi.....patrzyłam na rzuty waszego Benedykta, zresztą znam ten projekt ze swoich poszukiwań domku :wink: i muszę stwierdzić, że przestrzeń na górze jest konkretna :o na klaustrofobię to ty nie będziesz narzekać :lol: a najbardziej mi się widzi wasza prywatna przestrzeń na górze (sypialnia, garderoba, łazienka)....no no jak się przeprowadzisz to na forum cię nie uświadczy bo pewnie przez kilka dni z mężusiem nosa nie wystawisz za drzwi :oops: :oops: :lol:

 

pozdrawiam

 

paaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam sie przywitać -wieczorową porą :wink:

 

 

Jasne, że szybko pójdzie w tyle chłopa... :wink:

 

Ale dzisiaj była typowa jesienna pogoda... :-?

A tam u Was też zimno?

 

Pozdrawiam i lecę dalej :wink:

 

Nu i czas szybko leci - budziet charaszo :lol:

Tylko najpierw prezenty rozpakujemy, karpika zjemy, potem Nowy roczek przywitamy i patrzeć jak będzie MARZEC i Dzień Kobiet i oby była wiosna... :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczęta :lol:

Dopadłam w końcuuuuuu forum :lol: i szleję po komentarzach :wink: ......

Synek czuje się lepiej.....dzięki za odwiedziny u mnie w komentach :D

 

Zagladam do ciebie .....czytam....i widzę, że ekipa załatwiona :D http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/hurra.GIF http://www.bibliotekazpszio.republika.pl/806454283_l.gif GRATULACJE!! No to teraz byle do wiosny :D W przyszłym roku o tej porze będziemy na tym samym etapie....a najprędzej mnie wyprzedzicie :o :lol:

 

Jeszcze nawiążę do waszych powyższych wypowiedzi.....patrzyłam na rzuty waszego Benedykta, zresztą znam ten projekt ze swoich poszukiwań domku :wink: i muszę stwierdzić, że przestrzeń na górze jest konkretna :o na klaustrofobię to ty nie będziesz narzekać :lol: a najbardziej mi się widzi wasza prywatna przestrzeń na górze (sypialnia, garderoba, łazienka)....no no jak się przeprowadzisz to na forum cię nie uświadczy bo pewnie przez kilka dni z mężusiem nosa nie wystawisz za drzwi :oops: :oops: :lol:

 

pozdrawiam

 

paaaaaaaaaa

 

witanko ,to bardzo sie cieszę że synyus juz lepiej sie czuje

:wink: ,a co do domku to dlatego on mi sie podobał bo ta przestrzen wszędzie ,pokoje na górze są w sam raz dla nas no i ten prywatny "kąt" dla nas :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda te ich prywatne salony są bombowe.

mozna sobie prywatne wieczory w samotności urządzać :wink:

ojoj Jessi będzie się działo :o będzie.... 8)

 

hihiihihihi ale żeby zaczęlo sie tam coś magicznego dziac to musi domek się wybudować ,a tu jeszcze tylllllllllllllllllllllle czasu do tego aż 5 długich miesięcy :roll: :( :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywituję się i ja , też z rodziny mgrpojektowców.

Witojcie , wotojcie !

 

właśnie zaczęło lać za u mnie za oknami .................... a u nas jeszcze ostatni strop ma się zalewać w przyszły piątek chyba a śnieg zapowiadają ehh

 

witam witam u mnie w dzienniku

no to trzymam kciuki aby pogoda dopisała i żebyście strop wylali :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam sie przywitać -wieczorową porą :wink:

 

 

Jasne, że szybko pójdzie w tyle chłopa... :wink:

 

Ale dzisiaj była typowa jesienna pogoda... :-?

A tam u Was też zimno?

 

Pozdrawiam i lecę dalej :wink:

 

Nu i czas szybko leci - budziet charaszo :lol:

Tylko najpierw prezenty rozpakujemy, karpika zjemy, potem Nowy roczek przywitamy i patrzeć jak będzie MARZEC i Dzień Kobiet i oby była wiosna... :wink: :D

 

byle do wiosny ,do marca hihihi :wink: :wink: ,

u nas tez juz jesienna pogoda z rana strasznie zimno jest a po popołudniu dosc ciepło :roll: ,wazne żeby tylko za często nie padało bo tu to na jesieni to norma ,a ja nie lubie deszczu :x :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...