Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

Hej! U nas 1,5 chłopa i rośnie w oczach, to co dopiero przy 5 - 6 ? :roll:

 

Aby do marca :wink:

 

witaj Arctica :wink: :wink: ja mysle że szybko się wybuduje domek tym bardziej ze ja z męzulkiem nie bedziemy cały czas na budowie tylko jak to sie mówi w przelocie :roll: ,w marcu ja bede z dzieciakami na 3 tygodnie w Polsce ,do połowy kwietnia a pózniej przylecimy na 9 maja bo moja chrzesnica ma komunie a przy okazji wstapimy na pare dni na naszą budowę :wink: :lol: :lol: :lol: ,więc cały czas bedziemy doglądać naszej budowy :wink: ,ale dla mnie się liczy że wogóle cos bedzie sie działo :wink: :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiem co to znaczy budowa na odległość, chociaż u mnie ta odległość jest znaaaaacznie mniejsza. Za to budujemy sami i nocowanie przez jedną noc w tygodniu w domu jest strasznie uciążliwe. Ale ... co nas nie zabije... niech wzmacnia :wink:

 

dokładnie nasza odległosc od naszego przyszłego domku to przeszlo 2000 km :cry: ,więc nie bedę mogła byc przy wszystkich momentach naszego domku ,z pewnoscia minie mi duuuuuuuuuużo rzeczy które chciałabym widziec ,upamietnic ,jedynie jak bedą wakacje to bedę tam 2 długie miesiące :wink: :lol: :lol: co mnie cieszy bo ja tam se mysle ze w sierpniu powinnam już powoli robic elektryke ,tynki a wczesniej bo w lipcu montowac mam zamiar okienka z roletami ,drzwi wejsciowe :wink: :lol: :lol: ,kurcze juz sie normalnie nie umie doczekac ,a Ty skubana juz zaczęłas budowę :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mnie się pogoda nie spsuła, to już bym prawie strop zalewała :roll: . Nie ma tego złego.... chociaż mogę trochę poforumować :wink:

 

nie no Wy lecicie jak burza i to wszystko sami we dwójkę? :wink: a pogoda na pewno sie poprawi

 

Sami :lol: :lol: :lol: , i jestem z tego bardzo dumna!!! A z tą pogodą to

OOOOBIEEECUUUUJESZ?????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mnie się pogoda nie spsuła, to już bym prawie strop zalewała :roll: . Nie ma tego złego.... chociaż mogę trochę poforumować :wink:

 

nie no Wy lecicie jak burza i to wszystko sami we dwójkę? :wink: a pogoda na pewno sie poprawi

 

Sami :lol: :lol: :lol: , i jestem z tego bardzo dumna!!! A z tą pogodą to

OOOOBIEEECUUUUJESZ?????????????????

 

:D :D :D :D :D :D :D :D te usmieszki dla Was bo Was podziwiam

 

a co do pogody to niestety na 100% nie moge obiecac ale bedę starała sie jakos wpłynąc na pogodę telepatia specjalnie dla Was :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mnie się pogoda nie spsuła, to już bym prawie strop zalewała :roll: . Nie ma tego złego.... chociaż mogę trochę poforumować :wink:

 

nie no Wy lecicie jak burza i to wszystko sami we dwójkę? :wink: a pogoda na pewno sie poprawi

 

Sami :lol: :lol: :lol: , i jestem z tego bardzo dumna!!! A z tą pogodą to

OOOOBIEEECUUUUJESZ?????????????????

 

:D :D :D :D :D :D :D :D te usmieszki dla Was bo Was podziwiam

 

a co do pogody to niestety na 100% nie moge obiecac ale bedę starała sie jakos wpłynąc na pogodę telepatia specjalnie dla Was :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Dzięki, chociaż jak zaczęłyście trzymać kciuki za wydanie PNB to za dwa, trzy dni odebrałam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jessi :)

 

Oczka są piękne :) Jedziemy dziś odkleić reszte naklejek i pocieszyć się troszkę przed zimą :wink:

A jak u Was leci? pozdrawiam :D

 

to mówisz ze teraz przerwa zimowa czy działacie dalej :wink:

a u nas jak na razie tez przerwa aż do marca bo wtedy dopiero zaczniemy budowe naszego Benka :wink: ,jakos w zimie zaczniemy kupowac materiały budowlane ,zeby na wiosne juz je miec na budowie , :wink: :lol: http://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/806454283_l.gif

poza tym to ja czekam z niecierpliwością na wiosne ,JA CHCE WIOSNE !!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...