Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brr....ja też zimy niet ;) dla mnie może być upał,skwar cały rok :wink: no ale niestety jestem skazana na zimy w Lipinach i następnym etap mojego myślenia-siwienia to :Jakie mam założyć ogrzewanie? :roll:

 

oj to zimy lubia przeważnie nasze dzieciaczki :wink: :D :D

no powiem że my tez z mezem myslimy cały czas nad ogrzewaniem naszego domku jakie zrobimy ,węgiel coraz droższy ,eko-groszek też dośc drogi,trzeba wszystko obliczyc co i jak opłaca sie robic ,u nas na pewno bedzie na całym dole podłogówka :lol: :lol: i tego jednego jestem pewna ,tez troche zastanawialismy sie nad pompa ciepła ,z tym że troszke mnie przeraża sam koszt jej zrobienia :roll: :-? ,całe szczęscie że jeszcze troche czasu zostało do ostatecznego wyboru :lol: :D wiec mamy chwilkę nad zastanowieniem sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jessi! jak bym miała ci doradzać ,to zrób se kochana pompę ciepła .Ja tak mam i jestem jak na razie b.zadowolona.Grzejemy dopiero 2 tyg.,zobaczymy po sezonie grzewczym jak się będzie sprawować .Ale wśród tylu osób ,które nawiedziłam i które użytkują ją już od dawna , nie było niezadowolonych.Warunek -w całym domu podłogówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jessi! jak bym miała ci doradzać ,to zrób se kochana pompę ciepła .Ja tak mam i jestem jak na razie b.zadowolona.Grzejemy dopiero 2 tyg.,zobaczymy po sezonie grzewczym jak się będzie sprawować .Ale wśród tylu osób ,które nawiedziłam i które użytkują ją już od dawna , nie było niezadowolonych.Warunek -w całym domu podłogówka

 

ostatnio poruszalismy ten temat z mezem odnosnie pompy ciepła :wink: :lol: ,tylko sama nie wiem ,boję się kosztu,bo kiedys czyatałam ze to dosc drogi interes na samym początku ,a wy oprócz tego macie jeszcze jakies dodatkowe ogrzewanie,czy sama ta pompa ciepła jest wystarczająca ,a co do ogrzewania podłogowego w całym domu to nie mam nic przeciwko :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie mamy .Musi to wystarczyć.Za taka kasę i jeszcze miało by nie grzać? :lol: :lol:

 

dltatego własnie sie pytałam czy oby nie macie dodatkowego zródła ogrzewania ,powiem że też zastanawiam się nad płaszczem wodnym ale zobaczymy najpierw musze dokładniej poczytac i dowiedziec sie na temat pompy ciepła :wink: :lol: :lol: ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessi to zabawne, ale ja też zaczynałam od tych samych kuchni co wkleiłaś w dzienniku :lol: a teraz podoba mi się już coś zupełnie innego :wink:

Dzień dobry!!!

 

powiem tak na stan terazniejszy strasznie podobaja mi sie kuchnie w takim stylu ,ale dokonca nie wiem jak to bedzie bo za rok dwa mogą byc inne ciekawsze kuchnie :wink: :roll: :lol: ,czas pokaże ,a efekt ukaze sie na pewno w momencie urządzania kuchni :wink: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś Ty, taka kuchnia????? we dworze???? :lol: :lol: :lol:

 

no pewnie że taka :D :D :D strasznie mi sie podoba nowoczesnośc :lol: :lol: 8) 8)

 

W Benedykcie to ok., ale Dardurdka to Pani ze dwora przecie :wink: :roll:

 

ona to tak :wink: :lol: :lol: :lol: ,wogóle jak patrze na jej inspiracje to widze że bedzie dworek z prawdziwego zdarzenia !! :D :D a Ty w jakim stylu bedziesz urządzała swój domek,podobnym do dardurdki :wink: :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie aspiracje :roll: , bardzo ciągnie mnie do staroci, tylko boję się efektu muzeum. Jeżeli już to na bank stare a nie starzone. Wystarczy, że dwór będzie nowy :roll: :wink: .

ja powiem tak lubie patrzec na takie rzeczy ale osobiście w domu bym nie chciała takich mebli ,bo ja wole troszkę nowoczesniejsze :wink: :lol: ale kazdy ma wybór :wink: :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie aspiracje :roll: , bardzo ciągnie mnie do staroci, tylko boję się efektu muzeum. Jeżeli już to na bank stare a nie starzone. Wystarczy, że dwór będzie nowy :roll: :wink: .

ja powiem tak lubie patrzec na takie rzeczy ale osobiście w domu bym nie chciała takich mebli ,bo ja wole troszkę nowoczesniejsze :wink: :lol: ale kazdy ma wybór :wink: :D :D :D

 

Bo do tego trzeba dorosnąć... zestarzeć się??? :roll: ... nieeee... Dardurdka na szczęście młoda :lol: :lol: :lol: , a to zaprzecza :wink: .

Obecną kuchnię i cały dom mam nowoczesny, no może nie netal i szkło, ale taki żurnalowy :roll: i już mi się przejadł. Tak naprawdę to nie jestem pewna, jak będę się czuła w takich wnętrzach, pożyjemy zobaczymy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne kuchnie wybrałaś, my od lutego zastanawiamy sie nad naszą i jesteśmy pewni,ze chcemy zdecydowanie wystrój nowoczesny! :D

Benio z zewnątrz wygląda klasycznie ale duża liczba okien i dość nowoczesna tylna elewacja sprawiaja,że w środku wszyscy inwestorzy maja wolna rękę :D

i to juz oczywiście wszystko kwestia gustu...

My osobiście stawiamy na nowoczesne wnętrza :wink:

Pozdrawiamy serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...