Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

Jessi kuchnie piękne :o

a co do ogrzewania to polecam pompe ciepła :wink: ja mam u siebie :wink:

teraz jest pierwsza zima jak grzeje i w domu bajka :p ciepluśko 8)

cały domek w podłogówce więc mozna z doopką leżeć na podłodze :lol:

mysle ze dla nas Jessi to jest najlepsze rozwiązanie bo ty podobnie jak my mieszkasz w irlandii a wiec mnie nie ma na miejscu i domek sie sam ogrzewa :wink: jedziemy teraz jeszcze troszkę ustawic temp. w danych pomieszczeniach i bedzie super. a tak w naszej sytuacji kto by nam ten domek ogrzewał ?

polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam takie aspiracje :roll: , bardzo ciągnie mnie do staroci, tylko boję się efektu muzeum. Jeżeli już to na bank stare a nie starzone. Wystarczy, że dwór będzie nowy :roll: :wink: .

ja powiem tak lubie patrzec na takie rzeczy ale osobiście w domu bym nie chciała takich mebli ,bo ja wole troszkę nowoczesniejsze :wink: :lol: ale kazdy ma wybór :wink: :D :D :D

 

Bo do tego trzeba dorosnąć... zestarzeć się??? :roll: ... nieeee... Dardurdka na szczęście młoda :lol: :lol: :lol: , a to zaprzecza :wink: .

Obecną kuchnię i cały dom mam nowoczesny, no może nie netal i szkło, ale taki żurnalowy :roll: i już mi się przejadł. Tak naprawdę to nie jestem pewna, jak będę się czuła w takich wnętrzach, pożyjemy zobaczymy :p

 

no hejja tyz młoda jestem :wink: :lol: :lol: tylko o 3 latka starsza od dardurdki :wink: :roll: ,hej a jak duzy masz ten obecny domek :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne kuchnie wybrałaś, my od lutego zastanawiamy sie nad naszą i jesteśmy pewni,ze chcemy zdecydowanie wystrój nowoczesny! :D

Benio z zewnątrz wygląda klasycznie ale duża liczba okien i dość nowoczesna tylna elewacja sprawiaja,że w środku wszyscy inwestorzy maja wolna rękę :D

i to juz oczywiście wszystko kwestia gustu...

My osobiście stawiamy na nowoczesne wnętrza :wink:

Pozdrawiamy serdecznie :D

 

no to masz tak jak ja ja tez lubie nowoczesnosc i tak juz zostanie z mysla o urządzaniu :wink: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessi kuchnie piękne :o

a co do ogrzewania to polecam pompe ciepła :wink: ja mam u siebie :wink:

teraz jest pierwsza zima jak grzeje i w domu bajka :p ciepluśko 8)

cały domek w podłogówce więc mozna z doopką leżeć na podłodze :lol:

mysle ze dla nas Jessi to jest najlepsze rozwiązanie bo ty podobnie jak my mieszkasz w irlandii a wiec mnie nie ma na miejscu i domek sie sam ogrzewa :wink: jedziemy teraz jeszcze troszkę ustawic temp. w danych pomieszczeniach i bedzie super. a tak w naszej sytuacji kto by nam ten domek ogrzewał ?

polecam :wink:

 

no własnie musimy z mezem sie zastanowic co do pompy no i trzeba poczytac jak to urzadzenie pracuje :wink: :lol: bo jak na razie to ja za duzo na ten temat nie wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie aspiracje :roll: , bardzo ciągnie mnie do staroci, tylko boję się efektu muzeum. Jeżeli już to na bank stare a nie starzone. Wystarczy, że dwór będzie nowy :roll: :wink: .

ja powiem tak lubie patrzec na takie rzeczy ale osobiście w domu bym nie chciała takich mebli ,bo ja wole troszkę nowoczesniejsze :wink: :lol: ale kazdy ma wybór :wink: :D :D :D

 

Bo do tego trzeba dorosnąć... zestarzeć się??? :roll: ... nieeee... Dardurdka na szczęście młoda :lol: :lol: :lol: , a to zaprzecza :wink: .

Obecną kuchnię i cały dom mam nowoczesny, no może nie netal i szkło, ale taki żurnalowy :roll: i już mi się przejadł. Tak naprawdę to nie jestem pewna, jak będę się czuła w takich wnętrzach, pożyjemy zobaczymy :p

 

no hejja tyz młoda jestem :wink: :lol: :lol: tylko o 3 latka starsza od dardurdki :wink: :roll: ,hej a jak duzy masz ten obecny domek :p

 

Następna stara :wink: :roll: .

Obecnie mieszkam w Atenie z Dobrych Domów

 

http://www.dobredomy.pl/?id_project=77

 

A w ogóle to dzień dobry :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie aspiracje :roll: , bardzo ciągnie mnie do staroci, tylko boję się efektu muzeum. Jeżeli już to na bank stare a nie starzone. Wystarczy, że dwór będzie nowy :roll: :wink: .

ja powiem tak lubie patrzec na takie rzeczy ale osobiście w domu bym nie chciała takich mebli ,bo ja wole troszkę nowoczesniejsze :wink: :lol: ale kazdy ma wybór :wink: :D :D :D

 

Bo do tego trzeba dorosnąć... zestarzeć się??? :roll: ... nieeee... Dardurdka na szczęście młoda :lol: :lol: :lol: , a to zaprzecza :wink: .

Obecną kuchnię i cały dom mam nowoczesny, no może nie netal i szkło, ale taki żurnalowy :roll: i już mi się przejadł. Tak naprawdę to nie jestem pewna, jak będę się czuła w takich wnętrzach, pożyjemy zobaczymy :p

 

no hejja tyz młoda jestem :wink: :lol: :lol: tylko o 3 latka starsza od dardurdki :wink: :roll: ,hej a jak duzy masz ten obecny domek :p

 

Następna stara :wink: :roll: .

Obecnie mieszkam w Atenie z Dobrych Domów

 

http://www.dobredomy.pl/?id_project=77

 

A w ogóle to dzień dobry :p

 

no to fajny masz ten domek :p postanowiłas wybudowac nowy ,troszke wiekszy co :wink: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajny masz ten domek :p postanowiłas wybudowac nowy ,troszke wiekszy co :wink: :p

 

Taaaa, pisałam u siebie, trochę za ciasny się zrobił, niby napisali dla 4-5 osobowej rodziny a nas 3+pies. Chyba zbyt wygórowane wymagania mamy :wink: :roll: . A poza tym wszystko skończone, pozapinane, ba nawet ogród bezobsługowy skończony (nic więcej się nie zmieści :wink: ). Lubię mieć nowe cele wtedy wiem po co żyję. Wariatka????? :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też :D

I już wiem dlaczego tak mnie uszy piekły :evil: :lol:

Ale nie będzie u mnie typowo dworkowo, mam nadzieję że nie rozczarowałam :roll: Będzie mieszanka moich ulubionych stylów :wink:

P.S. I jak to się wszystko zmienia z czasem :roll: :lol:

 

wiesz każdy ma swój styl :wink: i wybiera to co mu sie podoba ,twój domek to taki typowy dworek wiec tam jakos nowoczesny styl by nawet nie pasował :roll: ,mój ma taki typowy wygląd wiec można zrobic nowoczenie jak i "dworkowo" :wink: :lol: ,z tym że mi sie bardzo a to bardzo podobają wystroje nowoczesnie i na taki postawię :wink: :lol: ale twoje inspiracje sa ładne ,lubie takie ogladac ,ale osobiscie tak bym nie zrobiła u siebie :wink: :D ,mam nadzieje że sie nie gniewasz :wink: :roll: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajny masz ten domek :p postanowiłas wybudowac nowy ,troszke wiekszy co :wink: :p

 

Taaaa, pisałam u siebie, trochę za ciasny się zrobił, niby napisali dla 4-5 osobowej rodziny a nas 3+pies. Chyba zbyt wygórowane wymagania mamy :wink: :roll: . A poza tym wszystko skończone, pozapinane, ba nawet ogród bezobsługowy skończony (nic więcej się nie zmieści :wink: ). Lubię mieć nowe cele wtedy wiem po co żyję. Wariatka????? :roll: :lol:

 

nas jest 4 :wink: wiec w tym domku co wybralismy to raczej sie spokojnie pomiescimy :wink: :lol: :lol: ,

to masz teraz nowe wyzwania ,i wszystko zaczniecie od początku ,wiesz jak to sie mówi nowy dom nowy potomek ,moze oprócz tego że wybudujecie nowy wiekszy domek to i wam sie powiększy rodzinka :wink: :D :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajny masz ten domek :p postanowiłas wybudowac nowy ,troszke wiekszy co :wink: :p

 

Taaaa, pisałam u siebie, trochę za ciasny się zrobił, niby napisali dla 4-5 osobowej rodziny a nas 3+pies. Chyba zbyt wygórowane wymagania mamy :wink: :roll: . A poza tym wszystko skończone, pozapinane, ba nawet ogród bezobsługowy skończony (nic więcej się nie zmieści :wink: ). Lubię mieć nowe cele wtedy wiem po co żyję. Wariatka????? :roll: :lol:

 

nas jest 4 :wink: wiec w tym domku co wybralismy to raczej sie spokojnie pomiescimy :wink: :lol: :lol: ,

to masz teraz nowe wyzwania ,i wszystko zaczniecie od początku ,wiesz jak to sie mówi nowy dom nowy potomek ,moze oprócz tego że wybudujecie nowy wiekszy domek to i wam sie powiększy rodzinka :wink: :D :D :wink:

 

No nie mogę :roll: , następna :roll: :roll: :roll: . Już mi Beauty wpierała że tak to działa :-? . Niestety (a może stety) to już będzie trzeci mój dom, a potomków sztuk raz :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajny masz ten domek :p postanowiłas wybudowac nowy ,troszke wiekszy co :wink: :p

 

Taaaa, pisałam u siebie, trochę za ciasny się zrobił, niby napisali dla 4-5 osobowej rodziny a nas 3+pies. Chyba zbyt wygórowane wymagania mamy :wink: :roll: . A poza tym wszystko skończone, pozapinane, ba nawet ogród bezobsługowy skończony (nic więcej się nie zmieści :wink: ). Lubię mieć nowe cele wtedy wiem po co żyję. Wariatka????? :roll: :lol:

 

nas jest 4 :wink: wiec w tym domku co wybralismy to raczej sie spokojnie pomiescimy :wink: :lol: :lol: ,

to masz teraz nowe wyzwania ,i wszystko zaczniecie od początku ,wiesz jak to sie mówi nowy dom nowy potomek ,moze oprócz tego że wybudujecie nowy wiekszy domek to i wam sie powiększy rodzinka :wink: :D :D :wink:

 

No nie mogę :roll: , następna :roll: :roll: :roll: . Już mi Beauty wpierała że tak to działa :-? . Niestety (a może stety) to już będzie trzeci mój dom, a potomków sztuk raz :lol: .

 

no to cos mało dzieciaczków trzeba pomyslec o powiekszeniu gromadki hihiiih :wink: :lol: ,a ty masz chłopca czy dziewczynke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...