Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

Chłopa, 12 lat więc za stary na rodzeństwo, a i matka za leniwa w tym kierunku. Pieluchy brrrrry :x

 

no to już duzy chłopaczek :wink: :lol: ,ja to mam dwie córy 3 i 5,5 latek ,róznica między nimi wiekowa nie duza więc sie dobrze dogadują ,wiadomo sa miedzy nimi kłótnie ale jedna bez drugiej to by sie zapłakała tak sa za soba :D :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj jessi!!!!

ależ mam zaległości w czytaniu dzienników :(

ostatnio zajmowałam sie prundem na mojej budowie :wink:

 

.. super wygląda na tej fotce Benek :lol:

tak okazale 8)

a widziałaś go gdzies na fotce z brązowymi oknami już???

 

własnie o to chodzi ze ja nie widziałam jeszcze benka z brązowymi oknami ,a u nas własnie takie bedą :roll: :wink:

tez jak na tym zdjeciu bedą podobne kolumny ,czarny dach ,brązowe okna i podbitka ,no i nawet całą elewacje mam juz obmysloną :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie o to chodzi ze ja nie widziałam jeszcze benka z brązowymi oknami ,a u nas własnie takie bedą :roll: :wink:

tez jak na tym zdjeciu bedą podobne kolumny ,czarny dach ,brązowe okna i podbitka ,no i nawet całą elewacje mam juz obmysloną :wink: :lol: :lol: :lol:

 

a jaeszcze nie mam pojecia o elewacji :cry: :wink:

 

dzień dobry

 

oj na pewno cos wymyślisz ładnego ,w domku ładnie to i na zewnątrz tez bedzie ładnie :wink: :lol: :lol: :lol: ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jessi :D Ślicznego Benia znalazłaś :wink:

W mojej okolicy jest wybudowany Benio i miałam okazję go widzieć w środku :D REWELACJA!

Nie sądziłam,że jest aż tak przestronny! Jadalnia jest boska :D :wink:

Na zewnątrz jest wykończony zgodnie z projektem ma czarny/ grafitowy dach, białe drzwi, białe okna i szprosy, elewacja tez jest taka jaśniutka i powiem Ci,ze wygląda to SUPER :D jak takie delikatne ciasteczko w polewie :wink: I mi osobiście w takiej wersji podoba się najbardziej...

Na stronie MG Projekt sa inne wersje Benedykta np: Benedykt II , i inne Benie mają bardzo podobna elewację ale brązowe okana, wiec tam bedziesz mogła sobie troszeczkę podpatrzeć :wink:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jessi :D Ślicznego Benia znalazłaś :wink:

W mojej okolicy jest wybudowany Benio i miałam okazję go widzieć w środku :D REWELACJA!

Nie sądziłam,że jest aż tak przestronny! Jadalnia jest boska :D :wink:

Na zewnątrz jest wykończony zgodnie z projektem ma czarny/ grafitowy dach, białe drzwi, białe okna i szprosy, elewacja tez jest taka jaśniutka i powiem Ci,ze wygląda to SUPER :D jak takie delikatne ciasteczko w polewie :wink: I mi osobiście w takiej wersji podoba się najbardziej...

Na stronie MG Projekt sa inne wersje Benedykta np: Benedykt II , i inne Benie mają bardzo podobna elewację ale brązowe okana, wiec tam bedziesz mogła sobie troszeczkę podpatrzeć :wink:

Pozdrawiam :)

 

witam ,te w MG projekt to widziałam :wink: :lol: ,mnie tez użekły te domki na prawde sa sliczne ,ja białych okienek akurat nie chce ale co do elewacji to bedziemy miec podobna ,czyli czrny dach ,brązowa podbitka i okna oraz drzwi i brama ,elewacja kremowa a opaska wokół elewacji bedzie z szarego kamienia ,tak samo ją obłozymy wykusz jadalniany i byc może taras ,ale nad tym sie zastanowimy ,ale co do elewacji to własnie taka widze u siebie a wy jaką chcecie miec :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistości salon, hol i jadalnia tworzą swego rodzaju całośc i optycznie sie zlewają, tworząc piękną przestrzeń :D

Mimo,że metrażowo sam salon nie jest ogromny, odczuwa się przestronność i wydaje się duży :D

W domu, w którym byłam w salonie była duża sofa 3-4 os, sofa 2-3 os, fotel, stolik kawowy (ale duzy), duży kominek obudowany karton-gipsami na pół ściany, na ścianie na przeciwko dużego przeszklenia wisiał TV pod którym była niska, długa komoda na całą niemal scianę i wszystko świetnie się komponowało. Było jeszcze sporo miejsca:)

Ale powiem szczerze,że na etapie budowy wszystko wydaje się małe, zdecydowanie mniejsze niz okazuje się po wykończeniu i chyba gdybym nie widziała Benia wcześniej w realu to martwiła bym się tym salonem :wink: ale tak to luzik :wink: będzie super :D

Więc nie martw się kochana będzie nam się suuuper mieszkać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...