Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jessi jak tam przebrałaś się dzis za wiedzme ? :o

 

dzis moje dziewczyny przebierały sie od rana jedna za czarownice a druga za diabła 8)

szkoda ze niewiem gdzie podziałam aparat(przeprowadzka dziś) bo cała szkoła przebierańców szła koło naszego domu . super wyglądali . robili parade po miescie :wink: a ja biegałam za aparatem ale nieznalazłam :cry:

 

dobre dobre ,teraz moja córa ma wolne cały tydzien az do 2 listopada :o :o oni jak tu świętują to na całego :wink: :lol: :lol: :lol:

no moje tez maja kilka strojów do przebierania a to za kotka ,za czarownice bo to jednak najmodniejsza wersja hihihi :wink: :lol: :lol: :lol: ,a młodsza lubi sie przebierac za pana dynie cała na pomaranczowo włącznie z nakryciem głowy zabawnie to wygląda hihihihihi,

a kupiłas juz dynie ,u nas są takie wielgaśne ,ostatnio tez młode kupiły sobie maski , :lol: :lol: ,kurcze tutaj jak halloween to wszystko udekorowane czaszkami trupami i innymi pierdołkami ale za to fajnie jest hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witammmmmmmmm

 

Dzisiaj było zimno... a tutaj juz korki na drogach..ruch - właśnie Misiek ma włączone "wiadomości".

 

A mi jakoś zimnooooooooooo... brrrrrrrrrrrrr...

 

Zaraz wskakuję do łóżeczka :wink:

 

Coś uciechło :roll: Nic tylko Jessi i Perła biegają przebrane... :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witammmmmmmmm

 

Dzisiaj było zimno... a tutaj juz korki na drogach..ruch - właśnie Misiek ma włączone "wiadomości".

 

A mi jakoś zimnooooooooooo... brrrrrrrrrrrrr...

 

Zaraz wskakuję do łóżeczka :wink:

 

Coś uciechło :roll: Nic tylko Jessi i Perła biegają przebrane... :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam :wink:

 

witam ,kurcze ostatnio mnie nie było na fm bo popsuł mi sie net i nie miałam dostepu :cry: ale juz jestem tak wiec witam wszystkoch mocno ,w

a co do przebrania to córcie sie przebierały ihhihih :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczynki :p

jak tam wasze przebrania?? dobra zabawa była??? :wink:

 

witaj Kalus :D :D oj była była córcie latały poprzebierane ,dzieciaki z innych domów też chodziły wieczorem z workami wypełnionymi cukierkami ,fajnie to wygląda jak tak cała taka zgraja stoi przed drzwiami i każdy z nich trzyma otwartą torbę i czeka aż mu cos wrzucisz hihihi :lol: :lol: :lol: fajnie fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...