Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Jessi....

 

Miałam troszkę do nadrobienia :oops: :oops: ....ale już wszystko wyczytałam i jestem na bieżąco :D ....

Jeśli chodzi o kierownika bud. to 1000 zł....to tak jak my płaciliśmy ( za nadzór oczywiście) bo za wszystkie papiery i mapki coś ok. 3 tyś dodatkowo..... a z tym nadzorem to szkoda gadać :-? ....dobrze dziewczyny pisały......u nas porażka normalnie......raz był przy nas i twierdzi, że jeszcze drugi raz był był jak nas nie było....do dachu nie przyszedł, bo nie miał czasu a potem na urlop pojechał :roll: ....dobrze że kasy nie zapomniał wziąść......

 

Pozdrawiam i oby do wiosny........ :lol:

 

no to miałas pechowego tego kierownika :roll: :x ,nie dziwie Ci sie, tez bym sie wnerwiła :x ,kase to pierwsi ,a jak trzeba cos juz zrobic czy nawet tylko dogladnoć czy wszystko jest ok to juz problemy sie pojawiaja :roll: a przeciez za to maja płacone za darmo nie robia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Jessi :) Dobrą cene dał wam kier. bud. :D

Powiedz mi jak wy planujecie harmonogram prac na przyszły roczek? kiedy chcecie się wprowadzić i na stałe do PL wrócić??

Ale wścipska jestem :oops: Ok lepiej brzmi ciekawa :wink:

 

planujemy od marca do lipca SSZ,mam nadzieje zeby tylko pogoda dopisała,jakos w sierpniu chcemy zrobić najpierw elektrykę ,hydraulikę, a na koniec tynki wewnętrzne , po tynkach jak troszkę obeschną robimy centralne ogrzewanie cały dół podlogówka ,góra jeszcze nie dokonca wiemy czy tez podłogówka czy kaloryfery :roll: ,czyli centralkę robilibyśmy jakos we wrzesniu jak dobrze pojdzie ,w pazdzierniku ocieplanie poddasza,oraz montaż kominka i inne takie wykończeniowe sprawy :roll: :wink: :lol: ,ale czas pokaże czy pójdzie wszystko zgodnie z palanem

a co do powrotu to do konca nie wiem kiedy wrócimy ten rok napewno bedziemy tu ,córcia tutaj chodzi do szkoły wiec tez musi ja skończyć ,naprawdę nie wiem :roll: :wink:

a wy jaki macie harmonogram parac i kiedy przeprowadzka :wink: :lol: u was to pewnie szybcie pójdzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Jessi :) Dobrą cene dał wam kier. bud. :D

Powiedz mi jak wy planujecie harmonogram prac na przyszły roczek? kiedy chcecie się wprowadzić i na stałe do PL wrócić??

Ale wścipska jestem :oops: Ok lepiej brzmi ciekawa :wink:

 

planujemy od marca do lipca SSZ,mam nadzieje zeby tylko pogoda dopisała,jakos w sierpniu chcemy zrobić najpierw elektrykę ,hydraulikę, a na koniec tynki wewnętrzne , po tynkach jak troszkę obeschną robimy centralne ogrzewanie cały dół podlogówka ,góra jeszcze nie dokonca wiemy czy tez podłogówka czy kaloryfery :roll: ,czyli centralkę robilibyśmy jakos we wrzesniu jak dobrze pojdzie ,w pazdzierniku ocieplanie poddasza,oraz montaż kominka i inne takie wykończeniowe sprawy :roll: :wink: :lol: ,ale czas pokaże czy pójdzie wszystko zgodnie z palanem

a co do powrotu to do konca nie wiem kiedy wrócimy ten rok napewno bedziemy tu ,córcia tutaj chodzi do szkoły wiec tez musi ja skończyć ,naprawdę nie wiem :roll: :wink:

a wy jaki macie harmonogram parac i kiedy przeprowadzka :wink: :lol: u was to pewnie szybcie pójdzie 8)

 

Jessi pisałam u mnie w komentarzach wstępny harmonogram :wink:

Ja najchętniej wprowadziła bym się już wczoraj

a najpóźniej jutro

Plan jest taki by zamieszkać przed wakacjami

Powinno się udać...

Plan działania jest taki:

16 listopada przyjeżdża więźba

18 listopada wchodzi ekipa od więźby

25 listopada rozpoczynamy montaż okien, a także

25 listopada kolejna ekipa rozpoczyna docieplenie domu

1 grudnia wchodzi ekipa od blechodachówki

9 grudnia do świat ekipa od instalacji elektrycznej, wod kan i inne

ok 10 grudnia instaluja nam kominek (tak roboczo by można było w nim juz palić)

Początek stycznia tynki i wylewki ( O ile pogoda pozwoli i nie będzie - 20C !)

A od połowy lutego ekipa karton-gips , glazura, terakota biały montaz.......

kwiecień -maj malowanie i panele.... Jeżeli chodzi o wykonczeniówke to zajmie się tym mój tata i jego firma więc o dokładność i terminowośc jestem spokojna :wink: :D

 

TAK WYGLĄDA KONCERT ŻYCZEŃ ! :D :D :D

 

Mam nadzieje,że takie rzeczy to nie tylko w erze :wink: :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o ale macie wszystko zaplanowane......w takim tempie do wakacji na pewno zdążycie....i tego wam życzę :D żeby wszystko poszło zgodnie z planem.....

 

Jessi......wczoraj zapomniałam napisać - a po to przylazłam do twoich komentów :o :roll: że bardzo dziękuję Ci za zaproszenie na NK......ale z Ciebie laska :o :o ślicznie wyglądasz......tylko muszę cię ostrzec, że jak będziesz przyjeżdżać podziwiać efekty prac na budowie, to żeby chłopaki z ekipy z rusztowań nie pospadali :D ....a dziewczynki urodę mają po mamusi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

Jessi jakie plany?

:wink:

 

Ja przyznam, że planów nie mam, robimy sami kiedy chcemy i jak pogoda dopisze. A WSZYSTKO ZALEZY OD POGODY I KASKI :wink:

Moim marzeniem jest spędzić przyszłe Święta Bożego Narodzenia w nowym -naszym domku - ale jak to będzie? :roll: Nie wiem, ale wiem, że lepiej czasami nie planować, bo można się rozczarować.

dlatego nie planuję :wink: :D

Co ma być to będzie, jak nie rok 2010 to zostaje jeszcze 2011 :wink: Aby przed wprowadzeniem euro wybudować :wink: :lol:

Przyznam się że ja to moge zamieszkać i na tynkach i wylewkach -aby muszla klozetowa i wanna stała a w kuchni kuchenka :wink: Ot taka jestem a już raz tak miałam :D

Powiem WAM, że jak pomyślę o wykończeniówce to szok, chociaż lubię taką robotę :wink: ale ciut jej jest jak 2 osób :wink: a nie wspomnę o działce -wyrównaniu itp. My sporo musimy nawieźć ziemi -aby się podnieść do góry wiec automatycznie ogordzenie będzie wyżej -wyższy fundament i więcej betonu :-?

Plan narazie mam taki, że na dzień dzisiejszy wiem, że chce napewno kuchenkę z blatem ceramicznym - taką jaką mam obecnie :wink: No i wiem, że ma byc podłogówka w salonie -kuchni i Wc i łazience -a jak będzie potem nie wiem :roll: :o Ogrzewanie podłogowe od pieca, na 100% wiem, że kominek z nadmuchem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka to ja już mocno trzymam kciukasy za 2010 rok. Komu się uda jak nie tobie....tyś zaradna kobita.....

 

Dla mnie realny termin na wprowadzkę to 2013 jak Bozia da......no chyba że jak jeszcze ciut zrobimy za swoje uciułane pieniążki to zdecydujemy się na większy kredyt.......ale wolałam bym to jak najdalej odwlec w czasie albo w ogóle......chocbym miała się dużo później wprowadzic.....jakoś się boję......nie wiadomo co nas czeka.....

 

 

No chyba że w totka wygram :lol: ......tylko żeby wygrac trzeba grac...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna,dziś to cały czas mi się reklamy włączają i "latają" po całej stronie :evil:

 

Dziewczyny kochane,życzę Wam jak najlepiej,żebyście szybko powprowadzały się do swoich domków :D

Ja już się przekonałam,że nie zawsze idzie wszystko tak,jak sobie planujemy :roll:....my chcieliśmy jakiś miesiąc temu już mieć wylewki,a do tej pory ich nie ma....:-?.....mieliśmy nawet już nawet kupć piec do ogrzewania,ale wszystko się poprzestawiało :-?....nie mówiąc już o kilku niedokończonych sprawach :roll::-?....dobrze,że aż tak nam się nie spieszy do wprowadzenia,bo chyba bym z nerwów pozabijała wszystkich zwlekających :evil::lol::evil:

 

Mam nadzieję,że Wam się uda i wszystko pójdzie zgodnie z planem :D a jak już mialby być jakiś poślizg,to niewielki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o ale macie wszystko zaplanowane......w takim tempie do wakacji na pewno zdążycie....i tego wam życzę :D żeby wszystko poszło zgodnie z planem.....

 

Jessi......wczoraj zapomniałam napisać - a po to przylazłam do twoich komentów :o :roll: że bardzo dziękuję Ci za zaproszenie na NK......ale z Ciebie laska :o :o ślicznie wyglądasz......tylko muszę cię ostrzec, że jak będziesz przyjeżdżać podziwiać efekty prac na budowie, to żeby chłopaki z ekipy z rusztowań nie pospadali :D ....a dziewczynki urodę mają po mamusi.....

 

witam troszke spóznione moje odpowiedzi ale jakos czasu ostatnio miałam mało :roll:

hihi bardziej zaplanowane ma nasza kolezanka Karolina :wink: ona to juz wogóle zasówa z ta budową :wink: :lol: :lol:

ale sie usmiałam hhihiihi tyle komplementów :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

Jessi jakie plany?

:wink:

 

Ja przyznam, że planów nie mam, robimy sami kiedy chcemy i jak pogoda dopisze. A WSZYSTKO ZALEZY OD POGODY I KASKI :wink:

Moim marzeniem jest spędzić przyszłe Święta Bożego Narodzenia w nowym -naszym domku - ale jak to będzie? :roll: Nie wiem, ale wiem, że lepiej czasami nie planować, bo można się rozczarować.

dlatego nie planuję :wink: :D

Co ma być to będzie, jak nie rok 2010 to zostaje jeszcze 2011 :wink: Aby przed wprowadzeniem euro wybudować :wink: :lol:

Przyznam się że ja to moge zamieszkać i na tynkach i wylewkach -aby muszla klozetowa i wanna stała a w kuchni kuchenka :wink: Ot taka jestem a już raz tak miałam :D

Powiem WaM, że jak pomyślę o wykończeniówce to szok, chociaż lubię taką robotę :wink: ale ciut jej jest jak 2 osób :wink: a nie wspomnę o działce -wyrównaniu itp. My sporo musimy nawieźć ziemi -aby się podnieść do góry wiec automatycznie ogordzenie będzie wyżej -wyższy fundament i więcej betonu :-?

Plan narazie mam taki, że na dzień dzisiejszy wiem, że chce napewno kuchenkę z blatem ceramicznym - taką jaką mam obecnie :wink: No i wiem, że ma byc podłogówka w salonie -kuchni i Wc i łazience -a jak będzie potem nie wiem :roll: :o Ogrzewanie podłogowe od pieca, na 100% wiem, że kominek z nadmuchem :wink:

 

kurcze dziewczyny plany sa :wink: no bo w koncu za niecałe 4 miesiace wydarzy sie najważniejsza rzecz w koncu zacznie sie budować nasz wymarzony domek :D :D :D do konca i tak nie jestem pewna jak to sie wszystko uda ale mam taka skryta nadzieję ze tak

 

no Miska to twoje plane też niczego sobie ,a co do zamieszkania to Ty masz tak jak ja ja tez bym mogła zamieszkać juz po wylewkach hihi wazne zeby było ciepło i jakas lodówka była i kuchenka do gotowania no i łózka i mozna mieszkac :o :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeee jessi

 

sorki ze tak rzadko zaglądam

 

kurde pozbierać się nie moge w tych dziennikach

 

wszędzie tyle sie dzieje nim ogranę coś z jednego dnia to już jakieś nowości

 

ale słoneczka Ci dużo życzę i buziaki zostawiam :D

 

no w koncu kochana mieszkasz i musisz to wszystko jakos ogarnac po budowie :wink: ,wiec sie nie martw jak juz sie urządzisz to sama zobaczysz,i zaczniesz częsciej znowu siedziec na fm :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...