Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

Kurna,dziś to cały czas mi się reklamy włączają i "latają" po całej stronie :evil:

 

Dziewczyny kochane,życzę Wam jak najlepiej,żebyście szybko powprowadzały się do swoich domków :D

Ja już się przekonałam,że nie zawsze idzie wszystko tak,jak sobie planujemy :roll:....my chcieliśmy jakiś miesiąc temu już mieć wylewki,a do tej pory ich nie ma....:-?.....mieliśmy nawet już nawet kupć piec do ogrzewania,ale wszystko się poprzestawiało :-?....nie mówiąc już o kilku niedokończonych sprawach :roll::-?....dobrze,że aż tak nam się nie spieszy do wprowadzenia,bo chyba bym z nerwów pozabijała wszystkich zwlekających :evil::lol::evil:

 

Mam nadzieję,że Wam się uda i wszystko pójdzie zgodnie z planem :D a jak już mialby być jakiś poślizg,to niewielki :wink:

 

 

witam ,ja mam taka nadzieje ze wszystko pójdzie zgodnie z naszym planem ,zreszta musi byc , :wink: ja dopilnuje wszystkiego oj dopilnuje hiihhihi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej jessi !! :p

a gdzie Ty sie podziewasz??? :o

 

:oops: :oops: no ale sie zaniedbałam ,przepraszam dziewczyny :roll: :wink: ,ale jakos zaganiana byłam ostatnio :) a do tego rozchorowała mi sie starsza córcia :( katar ma nieziemski :cry: ,najgorsze jest to że zaraz bedzie chora młodsza bo ona to moment wszystko łapie a co dopiero byłam z nia u lekarza :cry: :cry: i znowu sie zacznie brrrrrrrrr :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jessi :D

O budowę nic się nie martw, mimo,że projekt NASZEGO Benia okazał się bardziej niz inne skomplikowany ( 7 podciągów, 21 winkli i inne :evil: ) i kilku inzynierów stwierdziło,ze gdyby wszystkie domki jednorodzinne takie były to zmienili by profesję! :wink: :lol: :lol: :lol: No ale po naszej budowie,widać że mimo lekko leniwej ekipy da się to zrobić :wink: Więc nie martw sie bo pójdzie szybciej niz myślisz!!! :D U nas zaczynają dzisiaj budowę poddasza :wink: W czwartek wchodzi więźba...

Przykro mi z powodu choroby córci :( Ucałuj i uściskaj ja mocno od nas :wink: :***

P.S dodałam juz fotki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jessi :D

O budowę nic się nie martw, mimo,że projekt NASZEGO Benia okazał się bardziej niz inne skomplikowany ( 7 podciągów, 21 winkli i inne :evil: ) i kilku inzynierów stwierdziło,ze gdyby wszystkie domki jednorodzinne takie były to zmienili by profesję! :wink: :lol: :lol: :lol: No ale po naszej budowie,widać że mimo lekko leniwej ekipy da się to zrobić :wink: Więc nie martw sie bo pójdzie szybciej niz myślisz!!! :D U nas zaczynają dzisiaj budowę poddasza :wink: W czwartek wchodzi więźba...

Przykro mi z powodu choroby córci :( Ucałuj i uściskaj ja mocno od nas

:wink: :***

P.S dodałam juz fotki :wink:

 

czesć Karolinko ,no to widzisz nasz Benio to taki skomplikowany ,nawet sie nie spodziewałam wiedziałam ze jest to domek na pewno nie prosty w budowie ale ze az tak :o :wink: no ale bedzie dobrze tym bardziej ze twoi dali rade wybudowac to i moi powinni sie uwinąc dosć szybko tym bardziej że pózniej mają jeszcze jedna budowe już zaklepaną na lato wiec jak im bedzie zależało to migiem nam postawia nasz domek :wink: :D :D :D

 

i dziękuję w imieniu córci i moim na pewno ją uściskam :D :D ,

dobra a teraz lece do twojego dziennika obejrzec zdjecia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super..........że mąz urlopik dostał!!!! :lol:

napewno wszystko ude Mu sie załatwić!!

.....szkoda, że nie macie bliżej do mojej budowy.....mam gruz do oddania :lol: :lol: :lol: :lol:

hej .ja tez sie cieszę z tego jego urlopu chociaz leci sam,ale wiem że pozałatwia to co trzeba aby juz w marcu móc spokojnie zacząc budowę domku

a co do gruzu oj przydałby sie przydał nam na naszą druszkę tymczasową :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jessi nareszcie powróciłaś!!!!! :D Proszę na przyszłość nas tak nie zaniedbywać! :wink: :wink: :wink:

Super,że urlopik załatwiony , jak widać zapowiada się bardzo pracowicie! :lol:

Ale wiem,że to sama przyjemność ( nawet jak się nerwy jakieś trafią) bo to wszystko przybliża budowę wymarzonego domku :D :D :D

Napewno wszystko uda się załatwić, trzymam kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jessi nareszcie powróciłaś!!!!! :D Proszę na przyszłość nas tak nie zaniedbywać! :wink: :wink: :wink:

Super,że urlopik załatwiony , jak widać zapowiada się bardzo pracowicie! :lol:

Ale wiem,że to sama przyjemność ( nawet jak się nerwy jakieś trafią) bo to wszystko przybliża budowę wymarzonego domku :D :D :D

Napewno wszystko uda się załatwić, trzymam kciuki :D

 

witanko Karolina :D ja to sie bardzo cieszę z tego ,moze dla niektórych to nic wielkiego ale dla nas to duzo bo wiemy ze robimy cos dla nas dla naszego domku i to nas bardzo cieszy i daje nam duzo radości aż chce mi sie śpiewać :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Jessi :D

Super że wam tak dobrze się układa i że mężuś urlopik dostał :D

Pewnie to dawno wiesz....ale chciałabym ci doradzic, żeby przed podpisaniem umowy z ekipą dokładnie się ich wypytac co wchodzi w zakres ich prac.....bo mi o mało oczy z orbit nie wyskoczyły jak mi powiedzieli na końcu że za ściany działowe na górze trza dopłacic :o :evil: ....bo nie były brane pod uwagę przy ich wycenie robocizny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Jessi :D

Super że wam tak dobrze się układa i że mężuś urlopik dostał :D

Pewnie to dawno wiesz....ale chciałabym ci doradzic, żeby przed podpisaniem umowy z ekipą dokładnie się ich wypytac co wchodzi w zakres ich prac.....bo mi o mało oczy z orbit nie wyskoczyły jak mi powiedzieli na końcu że za ściany działowe na górze trza dopłacic :o :evil: ....bo nie były brane pod uwagę przy ich wycenie robocizny :evil:

 

witam ,dlatego tez mężuś chce sie spotkac z ekipą wczesniej i dogadac :D żeby tak jak mówisz nie było niespodzianek :wink: :roll: ,a ja sie bardzo cieszę i doczekac nie umie :lol: :lol: do wylotu zostało dokładnie 14 dni :lol: :lol: równiutkie dwa tygodnie i fruuuuuuuuuuu :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jessi nareszcie powróciłaś!!!!! :D Proszę na przyszłość nas tak nie zaniedbywać! :wink: :wink: :wink:

Super,że urlopik załatwiony , jak widać zapowiada się bardzo pracowicie! :lol:

Ale wiem,że to sama przyjemność ( nawet jak się nerwy jakieś trafią) bo to wszystko przybliża budowę wymarzonego domku :D :D :D

Napewno wszystko uda się załatwić, trzymam kciuki :D

 

witanko Karolina :D ja to sie bardzo cieszę z tego ,moze dla niektórych to nic wielkiego ale dla nas to duzo bo wiemy ze robimy cos dla nas dla naszego domku i to nas bardzo cieszy i daje nam duzo radości aż chce mi sie śpiewać :D :D :D :D :D

 

Doskonale Cię rozumiem!!!! I cieszę się razem z Tobą :D :D :D

Już nie moge się doczekać naszych domków, ale fajnie będzie!!!!

Ściskam mocno :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jessi nareszcie powróciłaś!!!!! :D Proszę na przyszłość nas tak nie zaniedbywać! :wink: :wink: :wink:

Super,że urlopik załatwiony , jak widać zapowiada się bardzo pracowicie! :lol:

Ale wiem,że to sama przyjemność ( nawet jak się nerwy jakieś trafią) bo to wszystko przybliża budowę wymarzonego domku :D :D :D

Napewno wszystko uda się załatwić, trzymam kciuki :D

 

witanko Karolina :D ja to sie bardzo cieszę z tego ,moze dla niektórych to nic wielkiego ale dla nas to duzo bo wiemy ze robimy cos dla nas dla naszego domku i to nas bardzo cieszy i daje nam duzo radości aż chce mi sie śpiewać :D :D :D :D :D

 

Doskonale Cię rozumiem!!!! I cieszę się razem z Tobą :D :D :D

Już nie moge się doczekać naszych domków, ale fajnie będzie!!!!

Ściskam mocno :***

 

ja tez nie umie sie doczekac domku kiedy bedzie gotowy ,dlatego teraz póki u mnie sie nie zacznie budowa to z wielkim a nawet ogromnym zaciekawieniem ogladam postepy u Was :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...