Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jessi..............widze, że zaczęłas odliczac dni do wyjazdu??? :lol: :lol:

zleci szybko, zobaczysz! 8)

 

oj wiem że zleci szybko :D :D ,tylko najgorsze jest to czekanie ,bo ja raczej do tych niecierpliwków sie zaliczam hihihihi :wink: :lol: :lol: :lol: ,na razie teraz wszystkie szczegóły wyjazdu ustalamy żeby czegoś nie zapomnieć bo niestety to jest ostatni wyjazd przed rozpoczęciem robót ,następny dopiero w marcu jak juz rozpocznie sie budowa :wink: :D :D :D wiec wszystko musi byc porobione i pokupowane :lol: :lol: ale ja sie cieszę !! :oops: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jessi nie sądzę,żeby ktoś miał wam tam cokolwiek przestawiać... nie martw się tym.. poza tym raczej nie będzie z ulicy widać wytyczenia :roll:

Sporo spraw macie do załatwienia.... a to dopiero początek, potem z każdą chwilą będzie tego coraz więcej ale też domek będzie rósł coraz szybciej! :D

P.S dodałam fotki ale mialam tylko z poniedziałku :-?

Miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jessi nie sądzę,żeby ktoś miał wam tam cokolwiek przestawiać... nie martw się tym.. poza tym raczej nie będzie z ulicy widać wytyczenia :roll:

Sporo spraw macie do załatwienia.... a to dopiero początek, potem z każdą chwilą będzie tego coraz więcej ale też domek będzie rósł coraz szybciej! :D

P.S dodałam fotki ale mialam tylko z poniedziałku :-?

Miłego dnia :D

 

mam tez taka nadzieje ze nikt palików nie tknie :x

rzeczywiście jest troszke do pozałatwianie ale niestety tak trzeba ,bo nikt tego za nas nie zrobi więc o wszystko musimy sami zadbać :wink: :lol: ,a z drugiej strony sie cieszymy bo wszystko robimy sami i jest z tego wielka satysfakcja :D :D ,a zdjecia widziałam !!! cudny domek cudny !!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello ) tak nna chwilkę przybiegłam się przywitać i o zdrowko zapytać :D Fajnie,że Twój mąż dostał urlop :D Mam nadzieje,że pozałatwiacie wszystko o trzeba :D

 

dzieki ,ja też myslę ze sie uda :wink: :lol: :lol: ,a przy okazji pokupuje mi kilka rzeczy w Polsce ,taki zapasik zrobi na święta rzeczy których tutaj nie ma :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapomniałam dodać ja zdrowa ,ale reszta rodzinki to juz nie bardzo :( córy maja katar nieziemski ,mężuś to samo ja juz nie wiem w tym roku to te wstrętne choróbska czepiają sie nas jak nie wiem co a szczególnie tej najmniejszej córci :cry: :cry: ,i na dodatek wszędzie krzyczą o tej świńskiej grypie, :o :roll: tragedia co sie teraz dzieje ,jak nie ptasia teraz świnska ,a za rok to bedzie zas nowa gorsza i znowu jaks "zwierzyńska" choroba np.końska :roll: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej Jessi - to życze zdrówka rodzince :wink:

Margay napisała:

Miśka to ja już mocno trzymam kciukasy za 2010 rok. Komu się uda jak nie tobie....tyś zaradna kobita.....

 

Dla mnie realny termin na wprowadzkę to 2013 jak Bozia da......no chyba że jak jeszcze ciut zrobimy za swoje uciułane pieniążki to zdecydujemy się na większy kredyt.......ale wolałam bym to jak najdalej odwlec w czasie albo w ogóle......chocbym miała się dużo później wprowadzic.....jakoś się boję......nie wiadomo co nas czeka.....

 

Gosiu ja to już powątpiewam w ten 2010 rok :cry:

A widzisz - MY też robimy za pieniążki uzbierane wcześniej i też unikamy kredytu - jak ognia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessi to mąz pozałatwia wszystko tutaj - to super, ale tak jak pisała Margay -niech poczyta umowę, niech zobaczy co i jak...

 

JESZCZE RAZ ŻYCZĘ WAM ZDRÓWKA :wink:

W szkole u córki to z katarem juz mówia aby dzieci nie przychodziły, a gdzie kaszel. Fakt, ja dziecko wolę z katarem zostawić w domu, ale inni rodzice nawet jak kaszlą dzieci to puszczają do szkoły. Raz do córki przyszła koleżanka -po chorobie po lekcję -kurczę jak ona kaszlała, ja bym prędzej poszła na kontrol do lekarza, potem te powikłania to najgorsze co może być.

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też --------------------> ZDRÓWKA !!!! Całej rodzince...

 

A z dziećmi i z przeziębieniami, to jak ktoś siedzi w domu, albo chociaż babcia jest na etacie to można sobie pozwolić, aby z każdym katarkiem dziecko w domu siedziało... ale jak się pracuje to do każdego kataru brać zwolnienie to prędzej Ciebie zwolnią :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej Jessi - to życze zdrówka rodzince :wink:

Margay napisała:

Miśka to ja już mocno trzymam kciukasy za 2010 rok. Komu się uda jak nie tobie....tyś zaradna kobita.....

 

Dla mnie realny termin na wprowadzkę to 2013 jak Bozia da......no chyba że jak jeszcze ciut zrobimy za swoje uciułane pieniążki to zdecydujemy się na większy kredyt.......ale wolałam bym to jak najdalej odwlec w czasie albo w ogóle......chocbym miała się dużo później wprowadzic.....jakoś się boję......nie wiadomo co nas czeka.....

 

Gosiu ja to już powątpiewam w ten 2010 rok :cry:

A widzisz - MY też robimy za pieniążki uzbierane wcześniej i też unikamy kredytu - jak ognia :wink:

 

hej dziewczyny nie wy jedne chcecie uniknąć "pułapki kredytowej",tez zamierzamy narazie budować z własnych zaoszczędzonych pieniążków :wink: :roll: a na ile nam to pozwoli zobaczymy okaże sie juz niebawem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessi to mąz pozałatwia wszystko tutaj - to super, ale tak jak pisała Margay -niech poczyta umowę, niech zobaczy co i jak...

 

JESZCZE RAZ ŻYCZĘ WAM ZDRÓWKA :wink:

W szkole u córki to z katarem juz mówia aby dzieci nie przychodziły, a gdzie kaszel. Fakt, ja dziecko wolę z katarem zostawić w domu, ale inni rodzice nawet jak kaszlą dzieci to puszczają do szkoły. Raz do córki przyszła koleżanka -po chorobie po lekcję -kurczę jak ona kaszlała, ja bym prędzej poszła na kontrol do lekarza, potem te powikłania to najgorsze co może być.

 

Pozdrawiam :wink:

 

pozałatwia pozałatwia wszystko to co jest w planach ,a co do umowy to wiemy i dlatego tez bardzo ważne jest dla nas spotkanie z ekipa :wink: :lol:

i dziekuje za zyczonka zdrówka w imieniu mojej rodzinki :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...