Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

Ja też --------------------> ZDRÓWKA !!!! Całej rodzince...

 

A z dziećmi i z przeziębieniami, to jak ktoś siedzi w domu, albo chociaż babcia jest na etacie to można sobie pozwolić, aby z każdym katarkiem dziecko w domu siedziało... ale jak się pracuje to do każdego kataru brać zwolnienie to prędzej Ciebie zwolnią :x

 

dziekuje :D :D

dokładnie przeważnie dzieci tutaj z tego co zauważyłam w szkole córci to chodzą zakatarzone z kaszlem :x :( i dziwić sie że pózniej wszystkie chorują, :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ten zestaw tez jest przepiękny !!

http://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/m_romantycznyzestawfiorentino605_90.jpg

 

spójrzcie na to łóżeczko :lol: normalnie córcia by sie w nim czóła jak księżniczka :o :D bo ona taka mała strojnisia jest

http://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/m_romantycznyzestawfiorentino608_51.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jessi :D

Cudowne te zestawy mebelków!!! :D:D:D

P.S przejeżdżałam dziś koło Benia wybudowanego w naszej okolicy, (wspominałam Ci kiedyś o nim) pstryknełam kilka fotek i dodalam w dzienniku u mnie :D Nie są idealne, robione na szybko telefonem, ale zawsze to coś :wink: :D

 

witanko :D :D

widziałam ten benek w twoim dzienniku ,super wygląda ! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się cukierkowo zrobiło :lol:

u nas niestety wszechobecne moro i piłki, no ewentualnie jakieś dywany w ulice ale z tego już wyrośli, tylko auta jeszcze okupują półki, bo "może jeszcze się przydadzą" :wink:

 

witam Kama no u nas to panuje w pokojach córeczek wszechobecny róz i pastele są w tym wieku że dla nich mógłby istniec tylko kolor różowy ,zresztą każda matka która ma córeczki wie co to znaczy hiihhii :wink: :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko :D

 

piękne te komplety mebelków dla dziewczynek :D

szkoda tylko, że są sprzedawane w kompletach, bo ja np nie potrzebuję szafy, a musiałabym ją kupić :-?

 

no niestety te komplety są sprzedawane jedynie w całości i noe mozna sobie ich pokupować osobno ,ja to planuje jeszcze ten regał kupic i komodę :wink: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...