Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

Witammmmmmmm poniedziałkowo w deszczowy dzionek :wink:

 

Arctica - To aby do wiosny!!!! z budową!

 

O tak?

 

Bo ja chce jeścio witać się i pisać wczesniej :lol: :lol: :lol:

 

Przecie "oby do wiosny" to zamiast "dzień dobry", a dzień bez forumowych plotek to dzień stracony, i to niezależnie od pory roku :roll:

 

zgadzam sie hihiihhi ja tez od kąd sie zalogowałam to codziennie staram sie cos psac na forum czytać ,to uzależnia jak narkotyk :o :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przecie tu wszyscy uzależnieni :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

Ja niby długo na fm, ale zalogowałam się jak szukałam działki.... do poprzedniego domu :-?

Tak naprawdę uzależniona to jestem dopiero od 16 września tego roku :D . Wtedy to wzrosła wydajność postów na dzień :lol:

 

ja tu juz od prawie półtora roku jestem :D :D i narazie sie nie zapowiada żebym szybko mogła zrezygnować z tego "naszego" FM :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby do wiosny dziweczyny :lol: :lol: :lol:

Ja jeszcze bym proponowała by wyjątkowo w tym roku pominąć zime dla dobra mojego dachu i przyszłych tynków :wink: :lol: :lol: :lol:

Myślę,że wszyscy skorzystamy jeżeli po jesieni przywitamy wiosnę :roll: :wink:

A co do uzależnienia podpisuję się pod tym w 100% !

Moje trwa od 1 października 2009r. :wink:

.... i dobrze mi z tym :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej, jakie do wiosny? Ja jeszcze buduję :D Dajcie mi drogie kobietki dokończyć, a potem wspólnie możemy poczekać do wiosny, która, mam nadzieję, pojawi się szybko :wink:

to ja też się pod tym podpisuję :D

trzymajcie kciuki za pogodę w przyszłym tygodniu, bo będą mi dachówkę kłaść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby do wiosny dziweczyny :lol: :lol: :lol:

Ja jeszcze bym proponowała by wyjątkowo w tym roku pominąć zime dla dobra mojego dachu i przyszłych tynków :wink: :lol: :lol: :lol:

Myślę,że wszyscy skorzystamy jeżeli po jesieni przywitamy wiosnę :roll: :wink:

A co do uzależnienia podpisuję się pod tym w 100% !

Moje trwa od 1 października 2009r. :wink:

.... i dobrze mi z tym :wink: :lol:

 

no dokładnie dla mnie tez nie musi być zimy w tym roku :wink: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej, jakie do wiosny? Ja jeszcze buduję :D Dajcie mi drogie kobietki dokończyć, a potem wspólnie możemy poczekać do wiosny, która, mam nadzieję, pojawi się szybko :wink:

to ja też się pod tym podpisuję :D

trzymajcie kciuki za pogodę w przyszłym tygodniu, bo będą mi dachówkę kłaść :D

 

hej Lidziu mi też zalezy żeby w przyszłym tygodniu była pogoda ,bo mężuś leci do Polski i bedzie tam załatwiał ważne rzeczy więc pogoda musi byc no a jak !!! :D :D :D ,a tym bardziej że chcemy dużo żeczy zrobić w tym przyszłym tygodniu ,tylko jak ja to przetrwam :roll: ,będę siedzieć w domku jak na szpilkach :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej, jakie do wiosny? Ja jeszcze buduję :D Dajcie mi drogie kobietki dokończyć, a potem wspólnie możemy poczekać do wiosny, która, mam nadzieję, pojawi się szybko :wink:

 

no pewnie że damy dokończyć :wink: :D :D a może tak zimy nie bedzie zbytnio w tym roku ? :roll: :wink: :lol:

..no fajnie byłoby bez zimy...... mogłabym cos w ogródku dłubać chociazby :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej, jakie do wiosny? Ja jeszcze buduję :D Dajcie mi drogie kobietki dokończyć, a potem wspólnie możemy poczekać do wiosny, która, mam nadzieję, pojawi się szybko :wink:

 

no pewnie że damy dokończyć :wink: :D :D a może tak zimy nie bedzie zbytnio w tym roku ? :roll: :wink: :lol:

..no fajnie byłoby bez zimy...... mogłabym cos w ogródku dłubać chociazby :lol: :lol:

 

no Kalus dla mnie tez może jej wogóle nie byc hihihihi :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc jessi :D

Tak jak obiecałam zostawiam ślad swojego podglądactwa :wink: Piękny domek!Fajniutkie inspiracje kuchni - zwłaszcza tej drugiej,pokoiki dla dziewczynek - śliczniutkie :D

Wiesz,że rozpoczynałyśmy swoje dzienniki prawie w tym samym czasie?

Będę zaglądac.

pozdrawiam.

 

witam serdecznie w moich skromnych progach :p :p i oczywiscie serdecznie zapraszam :wink: ,tym bardziej że juz za niedługo zacznie się już tak naprawdę prawdziwe budowanie jak pogoda dopisze to juz w styczniu zaczniemy budowę :D :D :D :D :D :D :D :D buziaki dla Ciebie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Ci z całego serducha dobrej pogody!!!!!!!! :D

Ja też jej potrzebuję :lol: :wink:

 

no to trzeba teraz po przeklinać pogodę żeby tylko się utrzymała i zima za prędko do nas nie przyszła :wink: :lol: :lol: :lol: oj ja jak nigdy w tym roku licze na pogodę :roll: 8)

 

Spoko jessi pogoda musi być!

Zbyt wiele Inwestorek trzyma za nią kciuki :wink: Zobaczysz będzie krótka zima i szybka ciepła wiosna! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...