Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

Życzę Ci z całego serducha dobrej pogody!!!!!!!! :D

Ja też jej potrzebuję :lol: :wink:

 

no to trzeba teraz po przeklinać pogodę żeby tylko się utrzymała i zima za prędko do nas nie przyszła :wink: :lol: :lol: :lol: oj ja jak nigdy w tym roku licze na pogodę :roll: 8)

 

Spoko jessi pogoda musi być!

Zbyt wiele Inwestorek trzyma za nią kciuki :wink: Zobaczysz będzie krótka zima i szybka ciepła wiosna! :D :D :D

 

no to tak ma byc hiihhi :lol: :lol: :lol: ,bo wiesz jak bedzie styczen ładny to zaczniemy budowe tak ustalilismy z mężulkiem bo nie ma na co czekać :D :D :D ,wiec gdyby nasz majster nie był zajęty to bysmy zaczęli budowe już w przysłym tygodniu :o :lol: :lol: a takto musimy cierpliwie poczekać do tego stycznia bo musi sie wywiązać z poprzedniej umowy ,nam sie nie spieszy wiec poczekamy cierpliwie :wink: :lol: :lol: tylko żeby ta pogoda była to bedzie git :p :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oby do wiosny!!!

 

Ja tam nie chcę nikomu na odcisk nadepnąć, ale ta zima to mogła by chyba już przyjść... Już się tłumaczę... jeszcze się tak nie zdarzyło żeby zimy nie było, a jak przyjdzie w styczniu, to może jej się za bardzo spodobać, i pobędzie sobie do kwietnia...

Kilka lat temu, nie pamiętam dobrze, tak chyba z 3 -4, to przez cały marzec było -20 w dzień... a tak nie chcę!!!

 

Tak więc budujący teraz... prosimy o wyrozumiałość :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby do wiosny!!!

 

Ja tam nie chcę nikomu na odcisk nadepnąć, ale ta zima to mogła by chyba już przyjść... Już się tłumaczę... jeszcze się tak nie zdarzyło żeby zimy nie było, a jak przyjdzie w styczniu, to może jej się za bardzo spodobać, i pobędzie sobie do kwietnia...

Kilka lat temu, nie pamiętam dobrze, tak chyba z 3 -4, to przez cały marzec było -20 w dzień... a tak nie chcę!!!

 

Tak więc budujący teraz... prosimy o wyrozumiałość :roll:

 

Arctico droga daj mi jeszcze... :roll: 3 tygodnie! A potem... już jakby nie było, może troszeczkę zimy przyjść tylko lekki mrozik a nie -20C :o

bo my tynki w styczniu planujemy :roll: 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby do wiosny!!!

 

Ja tam nie chcę nikomu na odcisk nadepnąć, ale ta zima to mogła by chyba już przyjść... Już się tłumaczę... jeszcze się tak nie zdarzyło żeby zimy nie było, a jak przyjdzie w styczniu, to może jej się za bardzo spodobać, i pobędzie sobie do kwietnia...

Kilka lat temu, nie pamiętam dobrze, tak chyba z 3 -4, to przez cały marzec było -20 w dzień... a tak nie chcę!!!

 

Tak więc budujący teraz... prosimy o wyrozumiałość :roll:

 

Arctico droga daj mi jeszcze... :roll: 3 tygodnie! A potem... już jakby nie było, może troszeczkę zimy przyjść tylko lekki mrozik a nie -20C :o

bo my tynki w styczniu planujemy :roll: 8) :lol:

 

Noooo dooobraaaa.... :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby do wiosny!!!

 

Ja tam nie chcę nikomu na odcisk nadepnąć, ale ta zima to mogła by chyba już przyjść... Już się tłumaczę... jeszcze się tak nie zdarzyło żeby zimy nie było, a jak przyjdzie w styczniu, to może jej się za bardzo spodobać, i pobędzie sobie do kwietnia...

Kilka lat temu, nie pamiętam dobrze, tak chyba z 3 -4, to przez cały marzec było -20 w dzień... a tak nie chcę!!!

 

Tak więc budujący teraz... prosimy o wyrozumiałość :roll:

 

Arctico droga daj mi jeszcze... :roll: 3 tygodnie! A potem... już jakby nie było, może troszeczkę zimy przyjść tylko lekki mrozik a nie -20C :o

bo my tynki w styczniu planujemy :roll: 8) :lol:

 

Noooo dooobraaaa.... :roll: :wink: :lol:

 

ufff... dziękuję :wink: :p :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :p

 

wpadłam z rewizytą :p

Piękny domek się zapowiada, widny i przestronny i w pięknej okolicy :p

Inspiracje do pokoju dziewczynek cudooooooo :p

Będę podglądać i kibicować, żeby wszystko poszło gładko :p

 

Pozdrawiam

witam u mnie w dzienniku ,dziekuje za wizyte u mnie w dzienniku ,i oczywiscie zapraszam serdecznie :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Będę z ciekawością zaglądać do Ciebie :) zwłaszcza interesuje mnie wykończeniówka... chyba jak wszystkie babki :lol:

Ja też mieszkam w Irl. i wiem jak ciężko budować na odległość... zwłaszcza taki duuuuży dom jak twój, więc życzę cierpliwości i wytrwałości w budowaniu :wink: oby było jak najmniej problemów a jak najwięcej pięknych wspomnień :D

ps. skąd jesteście dokładnie z Irl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jessi :D Ruszeacie 3 grudnia???!!! Rewelacja!!!! :D :D :D

Rozumiem,że działacie z fundamentami tak ?

Ale fajnie! :D :D :D

P.S

Za godzinke, dwie wrzucę zdjęcia benia ze środka :D

 

hej Karola ,działamy ale na razie nie z fundamentam a ja tak bardzo bym chciała ale niestety nasz majster jest zajety do konca grudnia ,przez to nie możemy teraz wystartować ,ale jak tylko pogoda dopisze to zaczniemy zaraz po nowym roku czyli początek stycznia , :wink: :lol: ,wiec juz tyle przeczekalam to miesiąc nie robi az takiej dużej róznicy ,teraz jedynie szykujemy działeczke pod budowe ,sciągamy humus,przychodzi geodeta ,z majstrem ustalic przypuszczalny termin rozpoczęci ( mam nadzieję ze szybko skonczy tam gdzie teraz robi to moze i wczesniej zaczniemy) :wink: :D ,no i mężus pokupuje juz materiały budowlane ,więc i tak grudzien dla nas będzie dośc ciekawym miesiącem i szybko minie bo to swieta ,sylwester ,i bedzie nowy roczek i zaczniemy :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Będę z ciekawością zaglądać do Ciebie :) zwłaszcza interesuje mnie wykończeniówka... chyba jak wszystkie babki :lol:

Ja też mieszkam w Irl. i wiem jak ciężko budować na odległość... zwłaszcza taki duuuuży dom jak twój, więc życzę cierpliwości i wytrwałości w budowaniu :wink: oby było jak najmniej problemów a jak najwięcej pięknych wspomnień :D

ps. skąd jesteście dokładnie z Irl??

 

witam u mnie w dzienniku :D :D milo że zajrzałaś :D i oczywiście serdecznie zapraszam do siebie ,ja też zaraz skoczę do Ciebie :wink: :D :D

 

my mieszakmy niedaleko Ennis :p Co.Clare ,a Wy w jakiej częsci jesteście w Irlandii :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka jessi

 

co ja widzę, najpierw marzec poźniej luty a tu już o styczniu i grudniu słyszę????

 

 

trzymam kciuki za powodzenie

 

hej Kawika bo tacy niecierpliwcy jesteśmy :wink: :lol: :lol: :lol: ,bo czemu nie zacząć w sumie już teraz jak pogoda taka ładna i ciepło aż szkoda ,mam nadzieje zeby tylko styczeń, tez był ładny w miarę :lol: :lol: wiec stwierdzilismy ze zaczniemy wczesniej :D :D oczywiście ja sie bardzo cieszę z takiej opcji ihhihihi,teraz szykujemy działkę i kupujemy materiały :wink: :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...