Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A to ja z rewizyta :).

 

A coz Ty taka tajemnicza? Jakie to wazne rzeczy sie dzieja a Ty sie nie chcesz podzielic tylko lekko polechtalas moja ciekawosc :)

 

Obejzalam sobie dome na stronce , ktorej link wkleilas. Fatastycznie. Ile przestrzeni. Bedziecie mieli sliczny dom.

 

Nie moge sie doczekac az ruszycie z budowa i pojawia sie jakies zdjecia w Twoim dzienniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja z rewizyta :).

 

A coz Ty taka tajemnicza? Jakie to wazne rzeczy sie dzieja a Ty sie nie chcesz podzielic tylko lekko polechtalas moja ciekawosc :)

 

Obejzalam sobie dome na stronce , ktorej link wkleilas. Fatastycznie. Ile przestrzeni. Bedziecie mieli sliczny dom.

 

Nie moge sie doczekac az ruszycie z budowa i pojawia sie jakies zdjecia w Twoim dzienniku.

 

no ważne ważne, i obiecuje że się podziele w odpowiednim czasie bo na razie nie chce zapeszac :wink:

 

rzeczywisćie domek jest przestronny :p co mnie ogromnie cieszy uwielbiam czuc sie swobodnie w domku hihihi :p :p :p :p :p :p :p :p

 

a z budową jak dobrze pójdzie to niebawem ruszymy ,mam taką ciuchutką nadzieję ze jeszcze jesienia zaczniemy budowe ,chociaż fundamenty wylejemy hihiih :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :D :D my zaczynamy w sumie niebawem jak dobrze pójdzie to na jesieni bedziemy lac fundamenty :p :p :p

 

a wy jak tam wszystko pozałatwiacie to dajcie znac jak poszło i co załatwiliście :wink: :p :p :p pozdrawiam

 

to super ze niedługo zaczynacie budowe domku ,nam tez jakby wszystko pomyslnie poszło to tez moze jesienią zaczniemy a jak nie to zaraz na początku marca chyba ze zima bedzie łagodna to zaczniemy troszke wczesniej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

pewnie że dam znać co i jak :wink: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieram z ciekawosci :x Coz to za nowiny? :D

 

 

napisze napisze :D :D opisze wam drogie koleżanki co udało nam się załatwić ,normalnie Ci powiem że usmiech nie schodzi mi z buzi od wczoraj ihhiih :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

jestem taka szczęsliwa ,normalnie nie mogę :lol: zawsze jak czytałam dzienniki to wszyscy pisali jakie to jest super uczucie jak się cos zaczyna dziać ,nawet takie odebranie mapek dla większosci to miłe przeżycie ,to teraz wiem co to znaczy jak coś zaczyna się w tym kierunku dziać hihhiihhi :p :p :p :p :p :p :p i to mnie ogromnie cieszy :p :p :p :p :p

 

napisze troszkę pózniej bo za niedługo muszę iść córeczke zaprowadzić do szkółki ,ale obiecuję ze na pewno napisze !!! :wink: :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...