Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika jessi:)


jessi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

czyli ze względu na dzieci nie lecisz do Polski?

 

no ja niestety teraz nie lece córa tutaj chodzi do szkoły i raczej nie chce żeby opuszczała teraz lekcje , :cry: :cry: :cry: leci tylko męzus ale i tak się cieszę ,a relacje z tego bedzie mi zdawał telefonicznie jak tez na zdjęciach ihhihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

czyli ze względu na dzieci nie lecisz do Polski?

 

no ja niestety teraz nie lece córa tutaj chodzi do szkoły i raczej nie chce żeby opuszczała teraz lekcje , :cry: :cry: :cry: leci tylko męzus ale i tak się cieszę ,a relacje z tego bedzie mi zdawał telefonicznie jak tez na zdjęciach ihhihihi

mąż będzie zdawał relacje Tobie, a Ty nam !! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

czyli ze względu na dzieci nie lecisz do Polski?

 

no ja niestety teraz nie lece córa tutaj chodzi do szkoły i raczej nie chce żeby opuszczała teraz lekcje , :cry: :cry: :cry: leci tylko męzus ale i tak się cieszę ,a relacje z tego bedzie mi zdawał telefonicznie jak tez na zdjęciach ihhihihi

mąż będzie zdawał relacje Tobie, a Ty nam !! :lol: :lol: :lol:

 

no i o to chodzi hiihhi ,pewnie że jak tylko się czegos dowiem to naskrobie w dzienniku :wink: :p :p ,zdjęcia też bedą :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessi jednak się nie zrozumiałyśmy :D my mieszkamy po samym środku Irlandii, więc do oceanu mamy w sumie po równo z obu stron. Ale u nas płynie Shannon River i strasznie podnosi się poziom. Tzn. już się podniósł na tyle,że zalało pół miasta :cry: Drogi są pozamykane bo nie ma przejazdu, ewakuują ludzi itp. niczym powódź '97 w Polsce :cry: :evil:

pozdrawiam i życzę żeby was nie zalało za bardzo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessi jednak się nie zrozumiałyśmy :D my mieszkamy po samym środku Irlandii, więc do oceanu mamy w sumie po równo z obu stron. Ale u nas płynie Shannon River i strasznie podnosi się poziom. Tzn. już się podniósł na tyle,że zalało pół miasta :cry: Drogi są pozamykane bo nie ma przejazdu, ewakuują ludzi itp. niczym powódź '97 w Polsce :cry: :evil:

pozdrawiam i życzę żeby was nie zalało za bardzo :lol:

 

witam :D no to nie zaciekawie macie :( a najgorsze jest że własnie teraz zaczął sie taki okres deszczowy i bedzie częściej padało :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hm...... fajnie , do polski jedziecie :) z tego co wywnioskowałam z Twojego ostatniego postu i wczytaniu sie dokładniej w Twój dziennik dowiedziałam się że obie stety lub niestety, zalezy z ktorej strony na to patrzec, jestesmy na wyspie :-? zycze udanego urlopu :) wypaczac raczej nie bedziecie mieli czasu ale sprawy z budowa domku mozna załatwiac bez przerwy ( przynajmniej my tak mamy)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hm...... fajnie , do polski jedziecie :) z tego co wywnioskowałam z Twojego ostatniego postu i wczytaniu sie dokładniej w Twój dziennik dowiedziałam się że obie stety lub niestety, zalezy z ktorej strony na to patrzec, jestesmy na wyspie :-? zycze udanego urlopu :) wypaczac raczej nie bedziecie mieli czasu ale sprawy z budowa domku mozna załatwiac bez przerwy ( przynajmniej my tak mamy)

pozdrawiam

 

Witam u mnie w dzienniku :wink: :D ,tak my jesteśmy na Wyspie ,zielonej Wyspie hiihhiih zwaną Irlandią a do Polski mój szanowny mężulek leci ale sam :wink: ,ja niestety nie lece chociaż bardzo bym chciała :( :( ,plan na cały tydzień jest tak dopiety że nie bedzie miał czasu na odpoczynek hihiih :wink: :lol: ,trzeba koparkę przypilnować materiały kupować ,jest tego a ma tylko na to 6 dni :roll: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...